Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Véget ért, mielőtt elkezdődhetett volna...? fórum

Véget ért, mielőtt elkezdődhetett volna...? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2012. máj. 15. 21:25

Ajh...

Megint az van, hogy mennyire nem vagyok beszédes, meg csak azt várom hogy Ő írjon, és ha nem ír akkor nem beszélünk. Meg azt érzi, hogy nem vagyok rá kíváncsi, nem érdekel engem. De nagyon nem így van, nagyon is érdekel! Most épp bolondulok meg, mert úgy érzi, hogy nem is vagyok rá kíváncsi.

De abban van igazság, hogyha Vele kell beszélnem, akkor egyszerűen lefagyok, egyszerűen nem merek írni, mert félek. De nem tudom mitől, csak félek. De tudom, hogy így meg el fogom veszíteni nem is olyan sokára. Fel fogja adni a velem való küszködést. Mielőtt bármi is lenne velünk. És mindezt a némaságom miatt... De egyszerűen nem tudok magammal mit kezdeni etéren. Ismerősökkel nagyon jól eldumálok, de Vele sehogy sem megy. Max elhülyülünk, de ha tényleges, komolyabb beszélgetésre kerül a sor, akkor egyszerűen lefagyok. És ha Ő nem ír, akkor tényleg nincs semmi. Onnantól vége a beszélgetésnek arra a napra. :S

95. 7f9bae9389 (válaszként erre: 94. - 1dc16653d6)
2012. máj. 14. 18:43

Igen, valóban van hogy pont arról a személyről nem beszélnek.

No de nagyon ellenérvelt a fiatalabb lányok ellen, úgy általánosságban. Hogy pl volt egy nála 2 évvel fiatalabb barátnője, és már vele se jöttek ki jól, a korkülönbség miatt....

94. 1dc16653d6 (válaszként erre: 93. - 7f9bae9389)
2012. máj. 13. 21:28

Én biztos,hogy a találkozást forszíroznám.Amúgy meg nem dumálgatnék már vele órákig....

Van,hogy a pasik pont arról nem beszélnek,aki iránt nem közömbösek.

93. 7f9bae9389 (válaszként erre: 92. - 1dc16653d6)
2012. máj. 13. 21:12

Én sem gondolnám, hogy egy idegennek be kéne rólam számolnia. De a múltbeli dolgokról viszont mesélt rengeteget, meg hogy beszélget 1-2 huszas csajjal, de nem nagyon kíváncsiak rá, meg ilyenek. Ezért gondoltam, hogy én is szóba kerülhettem volna akár, ha már minden másról mesélt...

Őszinte vagyok hozzá. De nem annyira akarom faggatni rólam. Tudom, hogy tetszem Neki meg elvileg kedvel is. Az meg már olyan nyomulós, hogy "ugye tényleg tetszem?" vagy hogy "szeretnéd, hogy több legyen köztünk szimpla beszélgetéseknél?".

92. 1dc16653d6 (válaszként erre: 91. - 7f9bae9389)
2012. máj. 13. 21:07

Szia!

Egyrészt nem tudom,hogy egy vadidegen lánynak aki éppen ráírt be kéne számolnia rólad....

Másrészt, ne hátulról próbálj nyomozni,hidd el nem kapsz bizonyosságot,mert akár mit mondhat...úgy is.

A helyedben megpróbálnék a legőszíntébb lenni hozzá,akár rákérdeznék dolgokra ami téged foglalkoztat...

2012. máj. 13. 20:52

Sziasztok!

Újra ki kell magamból írnom a bánatom vagy a nem tudom mimet...

Egész jól eldumáltunk ismét, majd úgy kb 2 órányi semmi, nem írt, nem írtam, nem beszéltünk tovább. Tudni kell, hogy chaten ismertem meg. Na láttam hogy ott is fent van, regisztráltam egy csak úgy jött névvel, és ráírtam. Kérdezgettem, mint egy vadidegen csajszi. Kérdeztem, hogy van-e barátnője. Nincs. Van-e kialakulóban levő kapcsolata? Nincs. Majd jobban elmélyültünk a témában. És mondta, hogy úgy gondolja, nem is jönne ki egy 16 év körüli lánnyal, mert túl érett a saját korához is képest,nem értenék meg egymást stb-stb. (Én 16 vagyok, Ő 21). Akárhogy csűrtem-csavartam a kérdést, szóba se hozott engem, mintha nem is lennék, nem is beszélgetnénk. Mesélt 1-2 idősebb csajról, vele egykorúakkal, hogy mindig csak lerázzák, meg nem is tud velük beszélni. Meg elmúlt kapcsolatáról, hogy miért lett vége, ilyenek. De engem nem is említett. Nem értem miért, holott amúgy meg jól eldumálunk. Meg hogy ugye tetszem Neki. Akkor miért nem említ? Na meg hogy nagyon nem illik egy velem egykorú lányhoz, és hamar kibukna a korkülönbség. Meg egy ilyen idős lány nem tudná megérteni, hogy Neki tanulnia, dolgoznia kell. Meg egy ilyen idős lánynak csak a csőnadrágos, b*zis fiúk tetszenek... Miközben mondogatom Neki, hogy igenis tetszik nekem, meg minden. (Ő egyébként rocker.)

Most ezt így nagyon nem értem. :S

Ezek szerint csak úgy vagyok Neki, akivel néha dumálgat, de semmi több? Még úgy se hogy elvileg tetszünk egymásnak?


Remélem valamennyire érthetően fogalmaztam azért. :)

90. 7f9bae9389 (válaszként erre: 89. - 08f14c3a49)
2012. máj. 12. 10:47
Én is a szenvedéstől tartottam nagyon. Mert szerintem az a legrosszabb érzés, mikor tudja az ember hogy önmaga rontott el valamit, ami jó lehetett volna. De ha mégis így alakul, akkor meg tanulni kell a saját hibánkból. :) Persze ezt könnyen írom most én is, mert hála az égnek nekem úgy ahogy helyre állt a helyzet. Ha nem így lenne, én is kínlódnék.
2012. máj. 11. 23:08
én is így jártam, azóta is szenvedek
88. 7f9bae9389 (válaszként erre: 87. - Syria)
2012. máj. 11. 20:50
Nem felejtem. Köszönöm. :)
87. syria (válaszként erre: 86. - 7f9bae9389)
2012. máj. 11. 17:30

Hajrá! Sok sikert! :)

Csak ne felejtsd azt a bizonyos három alapszabályt!

86. 7f9bae9389 (válaszként erre: 85. - Syria)
2012. máj. 10. 18:12

:)

Tegnap már teljesen úgy beszélgettünk, mint az "összezörrenésünk" előtt. :) Tehát lényegében kaptam még egy esélyt. :)Úgyhogy ezt már nagyon igyekszem nem elbacni. :)

85. syria (válaszként erre: 84. - 7f9bae9389)
2012. máj. 10. 16:54
Csak okosan, ügyesen! :)
84. 7f9bae9389 (válaszként erre: 83. - Syria)
2012. máj. 9. 18:48

:)

Igyekszem vetkőztetni magam. :)

83. syria (válaszként erre: 82. - 7f9bae9389)
2012. máj. 9. 16:58

Na akkor ezeket a hülyeségeket sürgősen vetkőzd le!

Nem kell mindig, mindennel elégedetlennek lenni; nem azzal kell foglalkozni, hogy miket nem tudsz, hanem azokkal, amiket tudsz; tartani meg szabad semmi rossztól, mert még bevonzod magadnak.

Az irgum-burgumát! :)

82. 7f9bae9389 (válaszként erre: 81. - Syria)
2012. máj. 8. 17:57

Hát sok, nem? :)

Ez nem jó, az nem jó. Ezt nem tudom, azt nem tudom. Ettől tartok, attól tartok... :)

81. syria (válaszként erre: 80. - 7f9bae9389)
2012. máj. 8. 16:20
Ugyan mennyi? :)
80. 7f9bae9389 (válaszként erre: 79. - Syria)
2012. máj. 8. 15:26

:)

Nem is adnék ki mindent. Meg nyilván semmi olyat, amivel nem csak Ő - bárki is - vissza tudna élni.

Igazából ilyesmiket tudunk egymásról. És azt is tudom, hogy mennyi bajom van... :)

79. syria (válaszként erre: 78. - 7f9bae9389)
2012. máj. 7. 23:39

Hát azt értjük, hogy nem adsz ki elsőre mindent magadról!

Beszélgessetek általános témákról, meg arról, kit mi érdekel zenében, filmben, irodalomban, kirándulásban, extrém sportba, kártyázásban, sakkozásban, meddig soroljam? :)

78. 7f9bae9389 (válaszként erre: 77. - Syria)
2012. máj. 6. 17:32
Vigyázok, főleg hogy nem is nagyon tudom mit is értünk megnyílás alatt... :)
77. syria (válaszként erre: 76. - 7f9bae9389)
2012. máj. 6. 11:37

Azért azzal a megnyílással is vigyázz! Nehogy átess a ló túlsó oldalára.

Viszont az első személyes találkozóra célszerű mielőbb sort keríteni.

76. 7f9bae9389 (válaszként erre: 75. - Aville)
2012. máj. 5. 19:04

Nem tervezem tovább feszegetni. Csak igazából nem tudom, hogyan tudnék megnyílni...

Aztán ha legközelebb randis dologról lesz szó, mindenképp azt fogom mondani hogy szeretném. :)

75. Aville
2012. máj. 5. 18:22

:))))

Naggyon jóóóóó. Hogy nem tűnt el.

Most ne nagyon feszegessétek ezt a zárkózottas témát, próbálj meg neki megnyílni kicsit. Annyira, amit később nem fogsz megbánni.

Mindenképp hozzatok össze egy randit minél előbb!

74. 7f9bae9389 (válaszként erre: 73. - Syria)
2012. máj. 5. 13:28

Miután leírtam, még beszéltünk. Írtam hogy tartózkodóbbá vált még nálam is. Erre Ő, hogy mert nem akarja beverni a fejét a falaimba... Aztán beszéltük, hogy vagy elfogadja a falaimat, amik ellen lehet tennem, vagy hagy a francba és akkor a falakkal se lesz gondja. Mondta hogyha mindenképp ezt akarom és nekem így jobb lesz, akkor békén hagy. Mondtam hogy nem akarom ezt.

-Hanem mit akarsz?

-Bármi mást azon kívül, hogy itt legyek hagyva.

-Ha az lenne már most sem beszélnék veled.

Aztán én, hogy pedig tegnap azt hittem, hogy nem érdeklem már. Ő meg, hogy azért lépett le szó nélkül mert felbactam - nem így mondta, hanem hogy mérges lett. Aztán kb ennyi a történet. Utána már nem nagyon volt semmi lényeges, mert el kellett mennem itthonról, tehát elköszöntem.

73. syria (válaszként erre: 72. - 7f9bae9389)
2012. máj. 5. 13:16

Örülök, hogy elolvastad a cikksorozatot. Akkor most vedd is hasznát!


A helyedben, azok alapján, amiket leírtál sürgősen rövidre zárnám a dolgot.


Vagy meddig akarsz ebben a felemás kapcsolatkezdeményben vergődni?

2012. máj. 4. 21:26

Beszéltünk/beszélünk. Feljött. Ráírtam. Kérdeztem, hogy kíváncsi-e még rám. Igent mondott. Mondtam hogy örülök. Aztán egy játékról kezdtünk el beszélni, mármint amit Ő játszik, már régebben is volt róla szó. Nem is volt ezzel a témával bajom. Most viszont nagyon durván rideg, olyan mintha vadidegenek lennénk egymás számára, és életünkben nem beszéltünk volna még. :S

Annak természetesen örülök hogy legalább visszaírt. No de akkor is olyan kellemetlen volt ez így. Nem tudoom mi lesz. Eddig már kezdtük egyre közelebb kerülni egymáshoz, meg mittomén, most meg olyan mintha nem is lett volna eddig semmi sem.

71. 7f9bae9389 (válaszként erre: 70. - Aville)
2012. máj. 4. 18:17

Tehát akkor összegzésképpen: nem hazudozott, mert akar(t volna) találkozni. És nem is csak szexet akart, mert akkor arról már tudnék.

Ajjh... Így elbaffni valami. :(

70. Aville (válaszként erre: 68. - 7f9bae9389)
2012. máj. 4. 17:31
pont azért kell velük találkozni minél előbb, h ne hazudhasson sokáig, ha valóban azt teszi. És megsúgom, aki szórakozik csak, az nem nagyon akar talákozni. Aki meg szexelni akar, azok általában megmondják, mert nincs kedvük nagyon hetekig irogatni feleslegesen. :)
69. Aville (válaszként erre: 63. - Adbefc7882)
2012. máj. 4. 17:21
Ennyi. :)
68. 7f9bae9389 (válaszként erre: 67. - Syria)
2012. máj. 4. 16:10

Persze, nem azt mondom hogy lehetetlenség neten társat találni, mert nem az, viszonylag sokaknak sikerült már. Csak mindig van bennem egyfajta félsz, hogy mégiscsak azt mond magáról mindenki amit akar, azzal ámít amivel akar/tud. És aztán meg jobb esetben jól pofára esek. Ezzel szemben tisztába vagyok azzal is, hogy kockázat nélkül nincs nyereség. :) Nos és akkor most meg pont ezért gyötrődöm, mert nem kockáztattam, maradtam volna még inkább a biztos beszélgetéseknél, aztán meg rám lett mondogatva, hogy mennyire visszahúzódó, és zárkózott vagyok. És meg lettem unva... Persze még mindig naivan reménykedek, hogy néhány napon belül fogunk társalogni még. Majd vagy beválnak a reményeim, vagy nem...


Elolvastam a cikksorozatodat, van benne jócskán számomra tanulandó és hasznosítható dolog. :)

67. syria (válaszként erre: 11. - 7f9bae9389)
2012. máj. 4. 15:23

Aztán miért ne találhatnál társat a neten? Igazán nem lehetetlen, vannak itt néhányan, akik így találták meg a nagy őt. :)

Csak tudni kell néhány praktikát.

Kérlek, olvasd el a társkeresés témában írt 3 részes cikksorozatom. Talán tudsz belőle profitálni. :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook