Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sosem gondoltam volna... mielőtt anya lettem fórum

Sosem gondoltam volna... mielőtt anya lettem (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sosem gondoltam volna... mielőtt anya lettem

2019. febr. 10. 22:02
Hogy szinte szerelmes vagyok a kisfiamba🌈ès a legkisebb rezdülèsèt èrzèkelem ha nem vagyunk egy helyisègben is
2018. júl. 6. 14:57

.....hogy lehet egy 10 éves kiskamasz szemtelenebb annál, ami én valaha is voltam .... Pedig én sem voltam könnyű eset...

.....vagy hogy problémát jelent majd bejutni a házba egy két évessel csendben...hiszti nélkül. A szomszédok mindig tudják minimum hogy mikor jövünk haza.

De sorolhatnám tovább. Jó a cikk ,minden szava igaz!!!! Néha szeretnék magányos lenni, vagy csak 15 percig üldögélni. Ne adj isten unatkozni. 😉 De minden ellenére egyiket sem adnám oda soha semmiért!!! 😍💙💜💚

13. syria (válaszként erre: 12. - Babyapocakban)
2018. jún. 1. 10:39
Ki lehet bírni másképp épen? :)
2018. máj. 31. 17:42

Köszönöm.


Én most élem meg ezt a korszakot. Szeretem, de néha igen kell az, hogy önmagamon is tudjak nevetni. :DDDDDDDDD

2018. máj. 31. 14:50
NAGYON JÓK ÉS HUMOROSAK A BEJEGYZÉSEID, GRATULÁLOK. ÉN IS ÁTÉLTEM EZEKET A DOLGOKAT, JAJ DE RÉGEN VOLT...
10. syria (válaszként erre: 1. - Babyapocakban)
2018. máj. 31. 13:14
Találó a felsorolás. :)
2018. máj. 31. 11:23
Így van.... És a sok aggódás ami életünk végéig elkiser majd. Hiába lesz felnőtt ugyanúgy aggódsz majd érte főleg hogy nem lakik veled. (egy 19 éves és egy 2 éves gyerek anyuja vagyok na meg egy 11 évesé)
8. babyapocakban (válaszként erre: 3. - Lonna4)
2018. máj. 31. 10:37
Köszönöm szépen! :)
7. babyapocakban (válaszként erre: 6. - Dzsetta)
2018. máj. 31. 10:37
Így van, pontosan!
6. dzsetta (válaszként erre: 5. - Piroska52)
2018. máj. 29. 11:27
Persze, egyértelmű, de pont erről szól a cikk: amíg nincs gyereked, addig ezt is csak az eszeddel tudod, de igazán átérezni nem tudod!
5. Piroska52 (válaszként erre: 4. - Dzsetta)
2018. máj. 28. 20:12

addig még élünk,lélegzünk aggódunk értük,

belénk van kódolva,

2018. máj. 28. 19:34
Hogy anyósomnak mindig fejrázva mondjuk, hogy feleslegesen aggódik miattunk (mi, mint gyerekei/felnőttek miatt). Aztán itt vagyunk, még meg sem született a mi Csöppségünk, de engem már most pontosan ugyanúgy esz az aggodalom miatta! :)))
2018. máj. 28. 16:53
Az enyémek de felnottek már, de mennyire igaz. Aranyos jópofa. Gratulálok!
2018. máj. 28. 13:09

Sosem gondoltam volna..

...hogy ilyen jó lesz az az 1 hét, amit a nagyszülőknél tölt a gyerek és nem hiányzik.😂😂

2018. máj. 28. 12:43
Amikor szülővé válik az ember, akkor nem csak érzelmileg, hanem valahogy "agyban" is átalakul. Más dolgok lesznek fontosan, korábbi teóriák és elvek dőlnek romba pillanatok alatt és olyan szituációk adódnak, amikre még álmunkban sem gondoltuk volna. Bennem is felmerült, mik azok a dolgok, amiket sosem tudtam régen elképzelni, most meg magától érthetődnek.
Mint oly sokan, én is tökéletes anya voltam... mielőtt megszületett a gyerekem. :D

Ugrás a teljes írásra: Sosem gondoltam volna... mielőtt anya lettem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook