Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Védettségi igazolvány tapasztalatok fórum

Védettségi igazolvány tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
8. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Canisminor)
2021. máj. 7. 09:32
3000 Ft és mindenhol kérték, ahova védettségi igazolvánnyal lehet csak bemenni.
7. vivo44 (válaszként erre: 4. - Canisminor)
2021. máj. 7. 09:27

Mi az, hogy "úgy érzi"? Ez nem érzésre megy.

Mint már más témában is írtam ez ugyanolyan, mint a jogosítvány.

Attól, hogy tudsz vezetni (voltál kovidos), még nem vezethetsz a közúton. Akinek nincsen jogosítványa sem rosszabb, mint akinek van! Csak vagy meg tanul úgy élni, hogy be van korlátozva (nem jut el akárhová), vagy van döntési lehetősége és szerez jogsit (magyarul oltat).

Mit kaptunk meg mégegyszer??

Aki teszttel tudja bizonyítani, hogy átesett a betegségen azon személyek beülhetnek a volán mögé, de bemondásra, hasra ütve ez nem megy, ahogyan a vezetés sem.

6. aszparagusz (válaszként erre: 5. - Canisminor)
2021. máj. 7. 09:19

Jelenleg így van az oltottaknál. Az igazolványon csak az első oltás dátuma szerepel.

Érvényesség azoknál van, akik a fertőzés miatt védettek. Itt 6 hónap a védettség ideje. Ezért szerepel rajta lejárat.

5. canisminor (válaszként erre: 2. - Simple)
2021. máj. 7. 09:14

Ezen az oldalon [link] azt írják:

"A védettségi igazolvány érvényessége oltás esetén korlátlan" ?

2021. máj. 7. 08:53

A másik, ami felvetődött bennem, hogy ha valaki úgy érzi, hogy miután ő átesett a betegségen, ezért valamennyi védettsége már van (mondjuk sejtszíntű, ahogy ezt a szakemberek magyarázzák), és nem szeretne oltatni, akkor ő elesik majd bizonyos jogoktól? Dehát az oltás nem kötelező, és nem tudni még, hogy valóban jobban véd-e.

Ti, akik átestetek a betegségen, és nem oltattatok, megkaptátok mégegyszer?

3. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Canisminor)
2021. máj. 7. 08:51

Uszodában minden alkalommal kérték a belépésnél.

Máshol még nem voltam, ahová kellene.

2021. máj. 7. 08:43
2021. máj. 7. 08:32

Először is azt kérem, hogy akit nem érdekel a téma, az ugorja át :)


Azt olvastam, hogy aki maga igényli pl. antitest szűrés után, annak pénzbe kerül. Kérte így már valaki? Mennyire taksálják? Nem értem, így miért kell érte fizetni, hisz ugyanannyira jogosult rá az illető...


Másik kérdés: tőletek kérték már valahol? Volt, akit ennek hiányában nem engedtek be valahova?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook