Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Covidon átesett, nem oltott személyek védettségi igazolványa fórum

Covidon átesett, nem oltott személyek védettségi igazolványa (tudásbázis kérdés)


10. nella29 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 30. 08:28
50 felett? mikor én csináltattam nyár elején 11 volt...ennyire felemelték?
2021. aug. 27. 16:14
Voltam. Ma kaptam meg az eredményt. 457,5 az érték, 50 felett mondják, hogy pozitív, van ellenanyaga az embernek. Két hét híjján egy éve voltam beteg.
8. Jucus43 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 26. 12:53
Voltál a vizsgálaton? Mi lett az eredmény?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
2021. aug. 18. 13:21

Folyamatosan felmérik,kinek hány oltása van,van-e kártyája.

8 hónappal a tünetek után kb 16-szorosa volt az értékem annak a minimumnak,amire azt mondják,van antitested.Most 11 hónappal a betegség után is el tudom képzelni,hogy maradt belőle.

6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 18. 13:00

Be kell menni a vizsgálati eredménnyel a kormányablakba, ha a koronavírus ellenanyag a szervezetben jelen van, befizetni 3 ezer forintot, és adnak védettségit, ami 4 hónapig érvényes. (Mondjuk én nem ismerek senkit, akinek betegség után ennyivel pozitív volt az eredménye, de hátha :))

Egyébként csak egy kérdés, honnan tudják a munkádban, hogy van-e védettségi igazolványod? Reggelente be kell mutatni?

5. Magdi985 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 18. 12:50

Én azt gobdolom, tuti ki lehet váltani a kártyát bármennyi alkalommal, mert az is csak a pénzről szól.

Én is azért mentem el másodjára is nézetni, (meg persze amit Te is írsz, hogy jó azért tudni, mi a helyzet), mert a munkában minket is csesztetnek érte, hogy kártya kártya. Ha van értelme, ha nincs.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Magdi985)
2021. aug. 18. 12:43

Magdi985, én nem is gondolom, hogy a védettségi kártya bármit is ér.Amim most van, és még érvényes, nem használtam semmire.

Nekem tényleg az a fontos, hogy kapjak visszajelzést, hogyan alakul az antitest értékem.

A védettségi kártya annyiban lenne "bónusz" ehhez számomra, hogy a munkában diszkriminálják azt, akinek nincs.

Neked valószínű sejtes immunitásod még van, ha antitested nincs is,hogyha a férjed megfertőződött, te meg nem.

2021. aug. 18. 12:36

A mi esetünk:

Tavaly ősszel igazolt fertőzés.

Március elsején nézettünk antitest szintet, nekem már nem volt, férjemnek mèg èppen igen, ő kért is kártyát. Július 1ig volt érvényes.

Még májusban elkezdte mondogatni, hogy szerinte ő megint elkapta, ismét volt rajta pár nap gyengeség meg a szagok teljesen elmentek. Más baja nem volt egyik alkalommal se. Nekem semmi.

Ahogy kicsit összeszedte magát, megint elmentünk nézetni antitestet, nekem nulla, neki meg rengeteg.

Ennyit ér a híres vedettsegi kártya, az érvényességi ideje alatt is úgy el lehet kapni mint a huzat….

2. Magdi985 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 18. 12:31
Szerintem kiadják újra. Bár ez csak tipp.
2021. aug. 18. 10:36

Tavaly ősszel voltam Covidos, tavasszal nézettem antitestet, volt még bőven. Kb. egy hónapig érvényes még a védettségi igazolványom.

Most megyek majd újra antitestet nézetni, elsősorban tájékozódás miatt, de ha lehetséges, csináltatnék védettségi igazolványt újra.

Hallottam viszont olyat, hogy aki "csak" betegség miatt rendelkezik antiesttel és nem oltott, annak egyszer jár négy hónapra és többet nem, hiába van még antiteste. (Tudom, oltassak, és akkor senkit nem érdekel hogy van-e antitest meg az igazolvány is ingyen jár és az érvényessége is korlátlan, de ezt az opciót egyelőre nem szeretném.)

Hivatalos infót erről egyelőre nem találtam.

Ha valakink van erről infója, megköszönöm, ha megosztja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook