Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várjam meg, míg a férfi hozza fel az összeköltözést? Vagy megtegyem én? fórum

Várjam meg, míg a férfi hozza fel az összeköltözést? Vagy megtegyem én? (beszélgetős fórum)


2023. aug. 10. 08:42
Kérdezz rá.
8. vigyefene (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 9. 16:54

A 30-as életkorotokban mondhatjuk azt h a legszebb éveitek. Úgy néz ki h jól megvagytok, meg tudtok beszélni akármit.

Pl. én sokkal gyorsabban cselekszem, megismertem valakit, 4-hónappal később feleségül vettem. Ő bérelt lakást, én pedig akkor vettem egy társas házat. A feleségem volt 37-évig, haláláig.

Velem ez történt, mással pedig más.

2023. aug. 9. 16:45
Az biztos, hogy egyikőnk sem adja el a lakását, bármikor bármi történhet alapon, az egyiket kiadnánk, már ezt megbeszéltük.
2023. aug. 9. 15:10
Üljetek és beszéljétek meg. Nálad vagy nála, szerintem ez a kérdés. A lakásodat ne ad fel.
2023. aug. 9. 15:02
Tereld be a kant az istállóba! :))
4. f710aa6af6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 9. 14:57
Nem vagytok már bakfis kamaszok. Na és a 15 hónap is titeket igazol. Szerintem is kérdezz rá.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 9. 14:57
Kérdezz rá. Ne peregjenek feleslegesen az éveid.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 9. 14:14
Bátraké a világ, kérdezd meg tőle.
2023. aug. 9. 14:11
30-as éveik közepén járó, lakással rendelkező pár vagyunk. 15 hónapja vagyunk együtt, a kapcsolatunk stabil, szinte minden szabadidőnket együtt töltjük. Mára eljutottam odáig, nem akarom ezt a két laki életet, nem vagyok híve az évekig el vagyunk együttélés nélkül kapcsolatnak, ami nem halad semerre. Lakva ismerszik meg az ember, ezért úgy vélem, derüljön ki minél hamarabb, ha nem illünk össze és nincs közös jövőnk. Volt már szó róla, hogy jó lenne már életvitelszerűen együtt lenni, de konkrétabban más nem. Elijeszteni nem szeretném. Kivárjak, hogy ő léphessen, mint férfi, vagy felvessem az ötletet, hogy én már késznek érzem magam az együttélésre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook