Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vannak vicces, vagy különleges utazással kapcsolatos történeteitek? fórum

Vannak vicces, vagy különleges utazással kapcsolatos történeteitek? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. okt. 21. 22:00

Nekem is van 1-2 ilyen.


Az egyik amikor baratnommel busszal utaztunk k.barcikarol- egerbe...

Hordoztam magamnal egy reges regi betetet,ami ugye a tasakjaba volt,de mar ossze vissza volt szakadva,csak ugy benne maradt a tatyomba.

Vettem a jegyet a betet meg kiesett ,ugy csinaltam mint aki nem vette eszre,leptem tovabb,aztan mogottem a volt ovonenim szolt,h Zsanett valami kiesett a taskadbol.....igy mar kenytelen vtam felvenni.:)


Aztan ismet bnommel mentunk valahova,alltunk a buszom es nekem eppen noi napjaim voltak,erre kicsit hangosabban a kelletenel felszolalva mondtam bnomnek h ,,mindjart megszulok,, erre egy pasas ugy ramnezett h teljesen elpirultam.


Volt olyan is h vonattal mentunk baratommal pestre,elmentem wcre mert mar nem birtam.

De valahogy beakadt az ajto es nem tudtam kimenni.

Levettem a farimbol az ovemet es azzal kis fem valamivel probaltam az ajto zarjanak a nyelvet kilokni,mint ahogy a filmekbe megszoktak menekulni.

Hat nagyon nem jott ossze,vartam ott h tortenjen valami,amikor megalltunk es a kis resen az ablakon szoltam egy sracnak amikor szallt fel h nyissa mar ki az ajtot mert bent ragadtam....

Ez sem volt valami felemelo erzes:)

Mindenhova viszem amugy magammal a telot,akkor nem vittem...

Mondtam baratomnak h jo lett volna ha utanam jon,mert feltunoen sokaig voltam oda..

Erre kozolte velem h azt hitte h kakilok..

Hat mondom nem...beragadtam!!!!

2015. okt. 21. 21:28
Egy másik sztori: Andalúziából jöttünk haza, egy pasas a gépen szlovàk népdalokat énekelt full hamisan
36. Channa* (válaszként erre: 5. - Rosszmájú laci)
2015. okt. 21. 21:03
:DDDDD
35. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 34. - 123e772adb)
2015. okt. 21. 21:00
Akkor majd nem veszem le a hátizsákot meg a sílécet :o)
34. 123e772adb (válaszként erre: 31. - 5fc54ca4aa)
2015. okt. 21. 20:50
Fekve 100 at is kinyomok. ;)
33. 9089b602ef (válaszként erre: 32. - 5fc54ca4aa)
2015. okt. 21. 20:49
Fúúúúújjjjjj!!!!!!
2015. okt. 21. 20:47

Kora reggeli vonaton döcögök, még merengek a tegnapon, de már tervezem a mai napot. Hűvös van, a peronon állok ugyanis itt jóval kevésbé van büdös - eltekintve a takaros "Tisztán robogjunk" matricával ellátott WC ajtó mögött meghúzódó árnyékvilágtól - mint a fülkében, amelyet a reggeli izzadtságra spriccelt dezodor és kölni, a csabai kolbász és a penetráns emberszag alkotta egyveleg lengi át.

Az ablak félig lehúzva - csak eddig lehet, nehogy a kíváncsi utas fejét esetleg megigazítaná a nyakán a kinyíló ajtó - homlokomat a fogantyúhoz támasztva bámulom az elsuhanó tájat az ablakra mázolt graffitin keresztül...

Nyílik a peronajtó: Khmm, khmm- a kalauzt látom ahogyan megfordulok.- Jó reggelt és nyúlok a jegyemért. Leint.

- Én ezt nem tenném-mondja és különös mosoly játszik az arcán.

- Mi vaaan -kérdezem, az jó, hogy tegnap a pohár fenekére néztünk, még majdnem a sajátunkra is - de egy ilyen hajnali fenyegetést még Trockij sem viselt volna el ugye november 8-án... Meg is lett az eredménye.Ez kóstolgatni akar?

- Én ezt nem tenném, mármint amit az előbb csinált - azzal elveszi a jegyet. Kisvártatva megszólal és rövid tőmondatokban felvilágosít, hogy mi is az a barna anyag, amivel az ismeretlen mester az ablaküvegre álmodta nonfiguratív fantáziáját...nem siklik el semmi felett, a származás. az ecsetkezelés...szóval minden részletére kitér... (Hűűűbazmeg, blutty-glutty...)

Torkomban a gyomrom, szólnék de folytatja...

- És ezért csak olyan peronon van ilyen piktúra kiállítva, ahol ugye WC is van...

Ennyi volt.Olyan gusztustantűrő képességem van, mint nyughatatlan Jordannak, vagy dr.Csontnak, de ez betett.Két lépéssel a babaszoba kilincsénél termek egy színes ásítást visszatartva, ahol a fajanszban rögvest szembetalálom magam az alapanyaggal, amelyből a mókás piktor ihletet és persze matériát is merített - hogyan tette, abba belegondolni sem merek - azt tapasztalom, hogy a reggeli feketekávé nagyon rossz ízű visszafelé.

A kalauz odakint rápillant a falfehér - amúgy rendszerint piros - kalácsképemre és kurtán megérdi:

- Jól van? Nnna, akkor szép napot, a Nyugatiba dobjon be egy fé'decit az majd rendbehozza-azzal továbbáll.


"Lám lám milyen leleményes a mi népünk..." - ezt már Virág elvtárs is megmodnotta volt.De arra nem gondoltam volna álmomban sem, hogy azért mert a szarból nem lehet várat építeni , festeni még igen kitűnően lehet vele.

31. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 26. - 123e772adb)
2015. okt. 21. 20:46
50 kilogrammot már én is nyomtam. Egy kis szőke volt. De 50 és 77 közt többet is :o)Te nyomtál már 92 kg-ot milicko moe? :o)
30. 123e772adb (válaszként erre: 29. - 9089b602ef)
2015. okt. 21. 20:38
Fogalmam sincs, de olyan ideges voltam...hamar haza akartam érni. Vesztemre.
29. 9089b602ef (válaszként erre: 28. - 123e772adb)
2015. okt. 21. 20:37

Jaaah!:-)

Ez az a vonat volt, ami "közvetlen kocsikat továbbít"?:-)

28. 123e772adb (válaszként erre: 27. - 9089b602ef)
2015. okt. 21. 20:34
Jaj, elfelejtettem írni, hogy lecsatlakozott. :)
27. 9089b602ef (válaszként erre: 24. - 123e772adb)
2015. okt. 21. 20:34

Felszálltál az ellenkező irányba tartó vonatra.:-) Ez jó!:-)

De legalább elmondhatod, hogy jártál Keszthelyen is.:-)

🚅

26. 123e772adb (válaszként erre: 22. - 5fc54ca4aa)
2015. okt. 21. 20:31
Nem most volt moe. Akkor alig nyomtam 50 kg-ot. :)
25. 123e772adb (válaszként erre: 21. - 2ab16d5612)
2015. okt. 21. 20:30
Utólag röhög az ember, de akkor...
2015. okt. 21. 20:29

Tavaly novemberben B.lelléről utaztam (volna) haza, ha nem vagyok hülye.

Szépen bevásároltam magamnak az útra kaját, felszálltam a vonatra és beültem egy kabinba. Jó sokat gyalogoltam, mire kiválasztottam a tökéletes helyet, hogy egyek. Jóllaktam, majd neteztem telefonról...nem igazán figyeltem, mert már vagy ezerszer utaztam ezen az útvonalon...


Eltelt egy kis idő, mikor arra lettem figyelmes, hogy a mögöttem ülő kiscsaj a pasijával telefonál és azt mondja neki: -már Keszthelyen vagyunk Édes!

Rémülten kérdeztem a csajt, jól hallottam-e? Sajna igen. Keszthelyen voltunk, és rohadtul kerülőben a városomtól.

Este 8 kor értem haza, du-n 3 helyett, és közben megtalált egy hittérítő is. Nagyon elegem volt aznap!

2015. okt. 21. 20:25
Zürichbe mentem vonattal, az 12 órás út. Páran összeverődtünk a fülkében, akkor már betiltották a dohányzást a vonatokon és azon tanakodtunk, hogy hogyan oldjuk meg. Volt, aki a vécébe ment, de onnan érezni lehetett a füstöt. Átsétáltunk a büfékocsiba és ott a büfésnéni tök aranyos volt, megengedte, hogy rágyújtsunk, ő is cigizett. Sajnos Bécsnél lekapcsolták a büfékocsit, úgyhogy az út további részét cigi nélkül kellett kibírni.:)
22. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 18. - 123e772adb)
2015. okt. 21. 20:22
Azért olyan sokat nem kellett "kinyomni" milicko :o)
21. 2ab16d5612 (válaszként erre: 18. - 123e772adb)
2015. okt. 21. 20:21

Hehe :D

Na jó de azért elájulni mondjuk nem volt jó. Még most is fel tudom idézni az érzést. Ellenben próbálok pozitív élményként visszatekinteni

2015. okt. 21. 20:18

Engem ki is raboltak, meg nem is. Ez nem vicces, csak utólag. Egyedül ültem egy kabinban a Szeged-Budapest vonalon gyorsvonaton. Kecskemét után bejött hozzám egy rossz arcú fiatalember, és elkezdte mondani, hogy a gyerekét megy meglátogani vidékre, és nincs pénze mert mindene elment vonatjegyre, adjak neki pár forintot, hogy tudjon vásárolni a gyereknek. Mivel féltem tőle, elővettem a pénztárcám, és egy papír kétszázast vettem ki belőle, azt nyújtottam át a fickónak, aki ekkor közölte velem, hogy látja, van ott még nagyobb címlet is. Volt még benne egy ötezres is, ekkor már nagyon féltem, így odaadtam azt, és elment.

Nagyon-nagyon áldottam az eszem, hogy a legnagyobb címleteket egy belső rekeszben tartottam, ami nem látszik, ha nincs kinyitva a belső cipzár.....



Na de hogy vicceseket is meséljek:

Egyetemistaként Szegedről indultam volna haza, futottam a villamoshoz, ami épp a kereszteződésnél lévő megállóban állt, amíg nem váltott a lámpa, a sofőr nyitva hagyta az ajtót. Én felugrottam, az utolsó lépcsőfokon hasra estem, és pofával a szemközti korlát alá zuhantam. A villamos még percekig állt a megállóban, amíg át nem váltott a lámpa. Sírtam és nevettem egyszerre.


Szintén Szeged, szintén vonathoz rohanás, de ekkor nagy hátizsákkal a hátamon. Rohantam, hogy elérjem a trolit. Nagy hó volt, a megálló körül kupacokba hányva. Nekifutásból átugrottam egy ilyen kupac havat, de már röptömben láttam, hogy nem lesz sima a landolás, mert a túloldalon egy nagy jeges felület van. Landoláskor ki is csúszott a lábam, hanyatt estem, és úgy pörögtem a hátizsákomon, mint a felborult krumplibogár. Kicsit sem volt ciki....

19. rosszmájú laci (válaszként erre: 18. - 123e772adb)
2015. okt. 21. 20:12
Nem rossz..nem rossz:)
18. 123e772adb (válaszként erre: 15. - 2ab16d5612)
2015. okt. 21. 20:09
Ilyen apróságos nekem is volt. Régen, amikor vékonyabb voltam eléggé meglátszott a hasamon, ha jóllaktam. Az egyik kolléganőmmel munka után beültünk kínait enni, majd felszállásnál láttuk, hogy eléggé sokan vannak, így kinyomtam a hasamat, és terhességet imitáltam, ő meg kérte, hogy engedjenek minket előre. Sikerült két ülést szerezni, viszont leszállásig játszanom kellett a terheset. Nem volt könnyű nem röhögni. :)
2015. okt. 21. 20:05

Vonatosból volt még egy.

Gentből mentem Bruxelles-Charleroi reptérre.

Velem szemben egy öregasszony ült,a másik oldalon valami afrikai lány aki végig telefonált érthetetlen nyelven.

A nénit ez nagyon zavarhatta,mert rosszalló pillantásokat vetett rá aztán mindig rám nézett,mintegy megerősítést várva.

Lényeg,vonat megáll,lány leszáll a néni utána néz aztán hosszan engem figyel.

Láthatóan várta,hogy mondjak valamit.

Így hát jó hangosan mondtam is neki magyarul,hogy:

Ugye mami,milyen furán beszélt a csaj?

Hát azt a képet amit a mami vágott ezután,sosem felejtem el:)

16. 4e081e23ba (válaszként erre: 13. - Fincsi5)
2015. okt. 21. 20:04
Nem, egész hétvégén PEtra volt az eszemben, haverok meg a Barbival szivattak, photoshoppos kepeket csinaltak amin én voltam lagzis ruhaban a Barbival
2015. okt. 21. 20:01

Anno buszon nem volt hely. Bp-Fehérvár táv 2 csoporttársammal. Szardíniakonzerv népsűrűség.

Szóltam a nőnek akinek az ülése előtt álltam hogy nem kapok levegőt. Azt mondta nem érdekli mert ő nem kapcsolja be a szellőzőt. Hát nem is kaptam XD összeestem. Aztán miután magamhoz tértem 2 méterrel arrébb ülve nem tudtam hogy lehetett ez. majd leszálltunk

azon vihogtunk hogy ilyen kis gané módon tudtam ülőhelyhez jutni. :D

14. 9089b602ef (válaszként erre: 10. - 4e081e23ba)
2015. okt. 21. 20:01

Szerinted.

Szerintem meg csúnya, és sértő ezen hivatás művelőire.

13. fincsi5 (válaszként erre: 4. - 4e081e23ba)
2015. okt. 21. 20:01
A meccsre azért emlékszel? D
12. 9089b602ef (válaszként erre: 11. - Rosszmájú laci)
2015. okt. 21. 20:00

Nem.:-)

Csak az ember nem bízza akárkire a táskáját.

11. rosszmájú laci (válaszként erre: 9. - 9089b602ef)
2015. okt. 21. 19:56
Mé,rablónak nézek ki gré?:P
10. 4e081e23ba (válaszként erre: 7. - 9089b602ef)
2015. okt. 21. 19:55
Miert? Csőpincer is megfelelő
9. 9089b602ef (válaszként erre: 5. - Rosszmájú laci)
2015. okt. 21. 19:54

De hülye vagy!:-)

Viszont bizalomgerjesztő lehettél, ha az arab rád bízta a táskáját.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook