Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata Budapesten Smile Centerről, illetőleg Dr. Bodrogi Attiláról? fórum

Van valakinek tapasztalata Budapesten Smile Centerről, illetőleg Dr. Bodrogi Attiláról? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 27. 08:19

Na ez az...

Lehet vaksi vagyok vagy rossz helyeken nézelődők, de mikor kéne valami kapaszkodó, valami kis ismeret, tapasztalat orvosokról, akkor sehogy nem jön össze, hogy legyen valami reális képünk az orvosról, mielőtt elmennénk hozzá. Pedig ez annyira alap lenne... szerintem. Lehet Facebookon kéne kiírnod ezt a kérdést, ott talán több olyan ember megfordul, akinek van tapasztalata és meg is osztaná.

Sajnálom, hogy eddig nem jött válasz. A legtutibb amúgy is a saját tapasztalat, de ahhoz kell egy jó nagy adag szerencse, hogy pont jó dokihoz keveredjen az ember.

Sok sikert!!!

2. 974e268731 (válaszként erre: 1. - Kimberly'71)
2015. márc. 26. 16:02

Szia!

Erre én is nagyon kíváncsi lennék. Egy évig szemeztem a honlapjukkal, de valamiért azt érzem a küszöböt nem merném átlépni. Nagyon szépek a referencia fotók (bár még így is van egy két necces, nagyon kritikus vagyok), meg egy időben szó szerint mindenhol őket ill. Dr. Bodrogi Attilát láttam (média).

Bocs, hogy nem konkrétan a kérdésre válaszolok, de remélem kapsz majd hasznos válaszokat is. Én azóta találtam egy szerintem jó helyet, de mèg kell pár tapasztalat. Eddig jól érzem magam ott.

Amúgy miért kérdezed?

2015. márc. 26. 15:10
Van valakinek tapasztalata Budapesten Smile Centerről, illetőleg Dr. Bodrogi Attiláról

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook