Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valaki aki "otthon" van marketing kommunikáció témakörben? Hol találok róla infókat? fórum

Van valaki aki "otthon" van marketing kommunikáció témakörben? Hol találok róla infókat? (tudásbázis kérdés)

15. 236fe2f68e (válaszként erre: 13. - 319cd6978b)
2009. jan. 9. 21:41
Köszike, küldtem privit!
2009. jan. 9. 21:32

köszönöm mindenkinek! bocs h csak most jelentkezek, de nem voltam gépközelben ..


Sajnos nem tudom pontositani, mert ezt nekem igy adta meg ma a tanárnö, és nincs semmi konkrétum. Erröl kell irjak, ebbe sok minden benne van, ami tiszta jo, legalább lessz elég anyag :D

2009. jan. 9. 19:23

Van egy ksi könyvem kikölcsönözve. A címe: Üzleti gazdaságtan 1. 1. modul A marketinggondolkodás. Jópár dlog van benne. Persze ha ebből írsz szakdolgozatot akkor nyilván ismered. Olyanok vannak benne mint

-marketingszemlélet helyes értelmezése, filozófiája, eszköztára

- marketing lényege, alapvető szerepe

- marketing logikája

-történeti áttekintés

-vállalat piacorientációja

-temrelési koncepció

-termékkoncepció

-az értékesítési koncepció

-a marketingkoncepmció

a társadalomközpontú marketingkoncepció

-értékesítési és marketingkoncepció összehasonlítása

stratégiai tervezés

marketing-mix

vállakozás környezete

jelentősége

mikrokörnyezet elemei

a vállalat makrokörnyezete


vagy van még valamim amit ide nem írhatok le

Ha érdekel írhatsz pü-t, bár hat e már főiskolás/egyetemes vagy akkor lehet hogy ez már fapadosnak számít neked.

2009. jan. 9. 16:49
Hát tudtam volna segíteni mert én is erről írtam a szakdolgozatomat,de sajnos albérletbe lakom és otthon van anyuéknál a szakdolgozatom!Már régen írtam így nem emlékszem pontosan rá
11. emagdi
2009. jan. 9. 16:41

szakkönyvtárban végtelen mennyiségű információt találsz, de az interneten is...

csak ki kellene találnod konkrétan, hogy miről szeretnél írni.

2009. jan. 9. 16:26

Nézd meg a KOTLER könyvét - még mindig ő a marketing guru - biztosan tudsz meríteni belőle, a marketing kom-mal kapcsolatos információkat.


Mivel a marketing kommunikációban sok minden beletartozik, az irott és iratlan reklámtól, a cég imagéjének kialakításától kezdve a PR-ig a termék kereslte kialakításáig , mindenképpen konkretizálni kéne, hogy miről akarsz írni.


A Kotlet könyv tényleg sokat segíthet:D


Bedina

2009. jan. 9. 16:21
Oké, hogy ezt a témát kaptad, de nem kell valami specifikusabbat ezen belül választanod? Mert ha írsz 30 olalt a marketingkommunikációról, az olyan, mintha csak összefoglalnád egy könyv tartalmát...
2009. jan. 9. 16:16
Konkretabban?
2009. jan. 9. 16:15
Csak nem értem miért nem találom a könyvet a neten..
2009. jan. 9. 16:15
na jó,de ez,hogy "marketing kommunikáció" elég nagy témakör...azon belül mire gondoltál?
5. 89b99f816e (válaszként erre: 2. - 236fe2f68e)
2009. jan. 9. 16:14
Én tanultam. Nekünk a tanár könyvét kellett megvenni, Wodianer-Nemessuri Zoltán a neve, ő az írója és a könyv címe: Marketing kommunikáció. Sztem elég jó könyv, világosan ír le benne mindent. Anno 3 éve valami 2000 Ft volt.
4. 236fe2f68e (válaszként erre: 3. - Dancingqueen)
2009. jan. 9. 16:11
ezt a témát kaptam szakdolgozatra...kell irjak 30 oldalt! most elkezdem lassan gyüjteni az infokat, ahonnan csak lehet, itt okos emberkék vannak a Hoxán gondolatm itt is megkérdem :D
2009. jan. 9. 16:10
szoszo. Miben segíthetünk?
2009. jan. 9. 16:09
A szakdolgozatomhoz gyüjtöm az anyagot! tudna valaki ezzel kapcsolatos infokkal segiteni nekem?
2009. jan. 9. 16:09
Van valaki aki "otthon" van marketing komunikáció témakőrben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook