Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nők nagyon igyekeznek rövidre fogni a nekik nem tetsző férfiakkal a kommunikációt? fórum

A nők nagyon igyekeznek rövidre fogni a nekik nem tetsző férfiakkal a kommunikációt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
79. pteri
2021. máj. 19. 19:30
Úgy látszik, ez a fórum kifújt. Most gondolkodik , milyen depressziós, önsorsrontó, nőgyűlölő témát szedjen elő legközelebb.
78. Channa* (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 14. 14:09

Nem értem, hogy az én szememet miért akarod felnyit és mire?

Mit kellene megértenem? Mivel kellene azonosulnom?


Ez nagyon önző lesz, de baromira nem érdekel, hogy téged zavarnak dolgok. Egy kicsit sem befolyásolják az életemet.


Te tényleg azt akarod, hogy itt tömegesen picsogjunk a ronda világra? Vagy mit szeretnél.


Én teljesen nem értem az indíttatásodat...

77. 8d00a82c06 (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 14. 09:17

Az a baj, hogy azt hiszed a te nézőpontod a szentírás.

Ahány ember annyi felfogás, annyi életvitel.

2021. máj. 14. 09:16
Ja és ezen az elven még tök férfias is vagyok, hiszen küzdök a céljaimért mint egy fenevad :)
75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - 8d00a82c06)
2021. máj. 14. 09:15
Nem kattogok rajta. Neked tényleg nem tűnt fel, hogy erőfeszítéseim egyetlen célja, hogy szemeket nyissak fel?
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - Altair)
2021. máj. 14. 09:13
Persze, hogy elismerem! És örvendek, hogy ilyen feltételek mellett is boldogok tudnak lenni! De csak akkor ismerem el, ha ez a boldogság őszinte!
73. Channa* (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 14. 09:12

Miért kellene lejjebb adni?


Én ha nem találok olyat, aki minden szempontból megfelel az elvárásaimnak, akkor inkább egyedül élek.


Mert pl. a külső mellett az is fontos számomra, hogy ne legyen ostoba az illető, ne legyen otromba, és legyen nagyon jó humora, érdekelje minden, stb.


A férjemet 33 éve ismerem, de még 1 percet nem unatkoztam mellette, mert nem elég, hogy mindenről lehet vele beszélgetni, de emellett mindig ott van a humor is, így nem csak nem unatkozok, de még jól is szórakozok:DDD


Ja, és nem vagyok kíváncsi más kasztokba tartozókra;)

72. Altair (válaszként erre: 70. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 14. 08:57
Legalább elismered 😄 irónia játszik, vagy azt elkerülöd, mint téged a nők?
71. 8d00a82c06 (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 14. 08:57
Egy férfi nem azon kattog, hogy rusnya vagyok jajj szegény én...
70. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Altair)
2021. máj. 14. 08:54
Igen, de lejjebb kell adniuk ezeknek az embereknek az igényeikből. Más kasztokban kell forogniuk, nem közelíthetnek meg külső alapján felsőbb kasztokban játszókat. Ha emelett boldogok tudnak lenni, emelem poharam!
69. Altair (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 14. 08:53

Te nem olyan vagy véletlenül, aki ha beír valamit a google-be, akkor addig szelektálod a veled egyet nem értő oldalakat, amíg olyat találsz, ami igazat ad neked?

A blackpill az egyetlen létező igazság, alap, minden más meg kami, mi?

68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - 8d00a82c06)
2021. máj. 14. 08:52

Mit jelent férfinak lenni? Szemellenzőt hordani?


Miért éljek álomvilágban? Inkább a kegyetlen tények.

67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Channa*)
2021. máj. 14. 08:50

Igen genetika. De a blackpill pont azt állítja, hogy az az első és szinte egyetlen szempont ami számít. Az egész életed annak függvényében fog alakulni, hogy milyen a genetikád. Mert az emberek is a külsőd alapján ítélnek meg, ösztönösen. Erre számtalan bizonyíték van.


Azzal, hogy bizonyos magasság alatt nem állsz szóba férfiakkal nem vagy egyedül. Tehát ez is blackpill, mert a nők többsége nála magasabb férfit akar legalább 10cm-el. Emiatt 180 cm alatti férfiak súlyos hátránnyal indulnak. Blackpill. Mondjuk nekem nem a magasságommal van a gond, hanem az arcszerkezettel, másik nagyon fontos szemponttal.

66. 8d00a82c06 (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 14. 08:48

Kártékony, önző, irigy és ki használó bogaram az te vagy.

A nagy többség boldogan él.

Nem unalmas ez az örökös siránkozás? Legyél már férfi!!

65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - Channa*)
2021. máj. 14. 08:44

Ugyan már boldogság lol.


Az ember nem alkalmas arra, max becsapna önmagát.


Kártékony, önző, irigy, kihasználó teremtések. Milyen boldogságról beszélsz?


De most komolyan, elmagyaráznád, hogy szerinted mi az a boldogság?

64. Channa* (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 18:35

Mert emiatt nincs időd élni és boldognak lenni;)


De te tudod, hogy örök életedben ezen akarsz e rágódni vagy megpróbálsz e élni az adottságaiddal. Ez a te döntésed, de azt hiszem elpazarlod az idődet felesleges dolgokkal, mert az emberek nem úgy működnek, ahogy valaki eszement módon megpróbálja őket beskatulyázni...

63. Channa* (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 18:32

Ez genetika.

A fiam az apjánál is magasabb 10 cm-el.

Még nem sikerült rájönnünk, hogy ki hordozza a jeti géneket;)


De valószínű, hogy én is, hiszen az én családomban is magasak a férfiak, és még sok nő is;)


Én sosem tagadtam, hogy nekem vannak elképzeléseim a férfiról, aki szóba jöhet nálam és ha ennek nem felel meg valaki, akkor azzal max. ismerősök vagy haverok leszünk.


A kollégáim esetében sosem érdekelt, hogy milyen magas, hogy néz ki, ahogy a szomszéd sem érdekel és az ismerősök, haverok, barátok kinézete sem, de hagy döntsem már el én, hogy kivel akarok együtt aludni, had ne kelljen mások jóváhagyását kérnem ahhoz, hogy valaki megfelel e nekem.


Azzal, hogy ezen a témán rugózol, max. ellenszenvet váltasz ki és pont nem azt, amit szeretnél.


Egyébként van több ismerősöm, akik max. 165 cm magasak, mint én, és bár nekem nem jönnek be, mint férfiak, de mindnek van felesége, barátnője, gyereke és még férfiasok is az alacsonyságuk ellenére.

Az egyik pl. hivatásos katona, és nem itthon szokott szolgálni, felkérik vezetők biztosítására is. Azt hiszem így mondják azt, amikor pl. veszélyes helyen katonák kísérnek védendő személyeket. Gondolom tudod miről beszélek;)

62. Charlize (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 18:04

Nincsenek általános szabályok. Ha van is fő csapásirány, sok a kivétel, amit befolyásol a kultúra, személyiség, pillanatnyi hangulat, divat, bármi.


De ha velünk nőkkel azt akarod kimondatni, hogy mind sekélyesek vagyunk, akkor nem jó helyen jársz és nem leszel szimpatikus.

61. globus (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 14:09

Mert a világ nem fekete-fehér.

Azokat a személyeket kedvelik az emberek, vonzónak találják, akik vidámak, pozitívak, van humorérzékük, bárhogyan néznek ki. Lehet akármilyen jó nő, ha savanyú uborka, fárasztó a társasága, estleg energiavámpír.

60. Altair (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 13:58
Ha így lenne, sokkal többen lennének magányosak, mint amennyien azok. Főleg az általad leírt téglalapos elmélet alapján.
59. szőkelédi (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 13:34

Eszemben sincs szimpiség szűrőt alkalmazni pofacsont alapján . Főleg így,hogy nem is látom az illetőt. De még ha látom is akkor sem.

Elfogadom,ha te másképp vélekedsz .

58. szőkelédi (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 13:31
Mert minden ember egyedi ,lehet bármilyen tudományos kutatás,egyik sem érvényes minden emberre egyformán.
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Globus)
2021. máj. 13. 13:26

Miért lenne haszontalan tudni, hogy működik a világ, emberek?


Szerintem ez az első és legfontosabb. Így legalább nem veszed magadra ha bunkók vagy elutasítók.

56. globus (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 13:21
Túlságosan ráérsz haszontalanságon agyalni.
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Auróra2010)
2021. máj. 13. 13:17
Igen. De előbb van a sorban az arcszereket. Előbb annak kell átmennie a szimpiségi szűrőn, hogy egyáltalán kíváncsiak legyenek rád. Aztán jöhet a duma, személyiség, humor meg miegymás.
54. Auróra2010 (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 13. 13:15
meg a szövegen ...
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Szőkelédi)
2021. máj. 13. 13:15

Persze mindenki azt gondolja magáról, hogy a legigazságosabb és legferebb ember és olyat nem tenne.


De ez tudat alatt zajlik, nincs beleszólásod. Egyszerűen az érzelmek, érzések amik jelentkeznek fognak dönteni ebben. Ösztönös.

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Auróra2010)
2021. máj. 13. 13:12

Egyetértek. A szimpiség pedig teljes mértékben az arcszerkezeten múlik, vagyis a csontozaton. Plasztika nélkül nem lehet változtatni rajta.


Ha rossz a csontozat akkor az emberek nem fognak szeretni. Legalábbis a legtöbben biztosan nem.

2021. máj. 13. 13:04
ha a nő sem szimpi, vele is.
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Channa*)
2021. máj. 13. 13:03

Na de látod, ez is blackpill.


+20cm, +20-30 kg. Ez erősen genetika függő. Vagy hogy nőhet egy ember 20 cm-t? Ha erre megvan a titkos recepted, meggazdagodhatsz belőle!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook