Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van olyan közöttetek akinek gyermeke szokott látni olyan 'dolgokat' amik nem evilágiak? fórum

Van olyan közöttetek akinek gyermeke szokott látni olyan 'dolgokat' amik nem evilágiak? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 30. 11:10
Lányom még 3 éves sem volt, mikor egy délutáni alvásából felriadt és elmesélte, hogy ő egy bácsi volt, és milyen volt az élete...Sokat látogatják őt "mindenfélék", de már nem fél tőlük, megszokta. Szerintem ezek az indigó gyerekek.
2010. jún. 30. 11:04
Szerintem ez így felnőtt fejjel elég ijesztő. Tudom, hogy nem kell félni tőlük, de akkor is...Nálam akkor telt be a pohár és kértem segítséget amikor én is megéreztem, és mit mondjak nem tőle jó a kedvem!
2010. jún. 30. 10:51
nálunk mai napig vannak de nem félek. Szoktuk őket fotózni ha olyanunk van,de ritkán mert nem akarok ebbe nagyon bele menni.
2010. jún. 30. 10:50
az én fiam 8 évesen találkozott egyel éjjel mikor kiment ment wc-re. bejött a szobámba és mondta,hogy a folyosón ott van egy ember. mondtam,hogy semmi gond, kapcsoljon fel minden villnyt és ugy nézze meg. ugy tett és visszajött,hogy még mindig ott van és kalap van rajta.
2010. jún. 30. 10:24
Mármint szellemeket..
2010. jún. 30. 10:24
jAA ÉS EZT CSAK 9 ÉV UTÁN MERTE NEKEM ELMONDANI, miután a Levike is látta.
2010. jún. 30. 10:21
A férjem pl.: kb 9 éves koráig látott éjszakánként egy úgy KOPASZ JÓZSIT. azt mesélte ha felbosszantotta akkor fekete lett az egész szeme még a fehérje is és óriási hegyes fogai lettek, de amíg kedvesen és megértően beszélgettél vele addig CSAK! egy kopasz pasi volt aki mindíg a szoba jobb sarkából jelent meg. Nem merte elmondani senkinek, majd egy pár év múlva az öccse beszélt neki először a KOPASZ JÓZSIRÓL. Mert miont kiderült Ő is látta. SOKKOT KAPTAM.
17. aa35c27f5c (válaszként erre: 1. - 3d298542ad)
2010. jún. 30. 10:10
Ha jól emlékszem, szellemek a házban volt a topik, melyben ezt is jól kiveséztük...Igen, az én gyerekeim határozottan IGEN
2010. jún. 30. 10:00
Engem is látogattak gyerekkoromban. Ennek az lett az eredeménye, hogy 20 éves koromig nem tudtam egyedül aludni egy szobában, csak, ha valaki más is ott volt. Sajnos régebben még nem vették komolyan ezeket a dolgokat. Nyugtassátok meg a gyerekeket, mert ezek komoly dolgok.
2010. jún. 30. 09:59
Minket is szeretett a dédi, azt mondta a lélek gyógyász, hogy a mama nincs tisztában azzal, hogy Ő már elment. Vagy valami ilyesmi. Itt ragadt, mert nem kérte a megtisztulást.
14. 2f347c36ce (válaszként erre: 13. - 3d298542ad)
2010. jún. 30. 09:52

Mi nem rémültünk meg.

Meglepődtünk ez igaz.

De a dédipapa vagyis az én nagypapám szeretett minket nagyon, gondolom most sem akarhat rosszat nekünk.De már nem emlegeti.

2010. jún. 30. 09:40
Azért ez a dédipapás dolog is elég rémisztő. Bár talán azért mert én vagyok itthon a nagyobb bes...i :)Na meg az a két idegen a teraszon! húúúú.
2010. jún. 30. 09:38
Jól van a kisfiam szerencsére, nem egy félős gyerkőc. Elmondtuk neki, hogy itthon nincs semmi ami ŐT bánthatná. Itt mindenkinél erősebb, hiszen ez az Ő vára! :) Bár ma reggel is kérte, hogy menjünk ki vele a mosdóba és erősen arra felé nézet, majd bemászott közénk. Kérdeztem, hogy mi a baj? valaki meglátogatott minket? De azt mondta, hogy nem. Bár nem nagyon hittem el.
2010. jún. 30. 09:33

Nem szabad félni a szellemektől.A gyerek csak a ti félelmetekre reagál,azt tükrözi vissza.Ha lát valamit az vagy tényleg szellem(akik mindig itt vannak köztünk,csak keveseknek adatik,meg hogy lássák őket) vagy képzeletbeli alakok(akik szintén minden gyereknél jelen vannak):szerintem nem szabad a gyereknek azt mondani,hogy nincs ott semmi,mert ő igenis látja.Először is a felnőttnek kell belátni és hinni,hogy nincs mitől félni és akkor ezt át tudja adni a gyereknek is.


(csak halkan súgom:én nagyon szeretném,ha a papám meglátogatna:-()

2010. jún. 30. 09:29

Az én lányom a dédipapát utánozta 3 évesen.

Jellegzetes menését és hangját.Kérdeztük hogy honnan tudja hogy így ment.Azt mondta hogy látta.

Nem láthatta hiszen 20 éve már nincs köztünk :(

2010. jún. 30. 09:29
de már jobban van a fiad, ugye? remélem nem lesz semmi baj, nem fog félni..
8. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - 3d298542ad)
2010. jún. 30. 09:28

Nézz be erre a fórumra:


A gyerekek látják a szellemeket?

2010. jún. 30. 09:24
Rémisztgette a mama. Nem volt éppen kedves. A fiamnak olyan volt a tekintete éjjel, hogy majd frászt kaptam tőle, mintha nem is ő lett volna. Azon az estén nem aludtunk semmit.
2010. jún. 30. 09:22
Nálunk is járt lélek gyógyász. Ő is tapsolt. Majd mondta, hogy használjunk füstölőt és égessünk gyertyát, mert nem szeretik. Aztán egy alkalommal nem voltunk túl jól a férjemmel, akkor jelent meg egy a fiam elmondása szerint szürke-fekete férfi. Sajnos 3 kaput nyitottunk ki a feszültség miatt. Amin ki-be sétálgatott. De lezárattuk a kaput. Levi azóta nem mondja, hogy nem vagyunk egyedül.
2010. jún. 30. 09:21
nem mesélte le e kicsid h mit akart a dédi tőle? és ki volt a ffi?
2010. jún. 30. 09:19
Elég durva volt. De talán!!! kezdünk túl lenni rajta.
2010. jún. 30. 09:19

Szia!

A nővérem kislánya 4 éves lesz, és amikor elkezdett beszélni és el tudta mondani mit szeretne, mindig mondta nővéremnek,hogy ott van a terasz ajtónál egy néni és egy bácsi. Mi mindig kérdeztük, hogy mit csinálnak, ő pedig mindig mondta, hogy most épp alszanak, vagy ülnek, vagy beszélgetnek....

Nagyon hihetetlen volt:)

Aztán egyszer amikor mondta, hogy ott vannak, oda mentem a teraszajtóhoz, elkezdtem ott a "levegőt taposni" és mondta hogy hagyjam abba, ne bántsam őket, majdnem elkezdett sírni.

Aztán megfogtam a kezét, hogy jöjjön oda velem ő is, de nem akart, el is sírta magát, és mondta hogy én se menjek oda. Nagyon fura volt.

Viszont mostanában amikor kérdezgetjük, hogy ott vannak e még, már azt mondja, hogy nem.

2010. jún. 30. 09:16
huh..
2010. jún. 30. 09:15
Kisfiam 5 éves lesz, és pár hónapja meglátogatta a dédi, és egy ismeretlen férfi.... Jól kikészültünk tőle!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook