Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van olyan férfi akinek a duci, kövér nők jönnek be? fórum

Van olyan férfi akinek a duci, kövér nők jönnek be? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
508. Randrea29 (válaszként erre: 507. - Kingi7)
2009. okt. 31. 17:47
Éltál már külföldön? Láttál már ilyen családot. Beszélgettél már ilyen nővel. Én igen, három négy akár öt gyereket nevelnek, klubokba járnak. Van közöttük doktor, művész, de egyszerű nő is. Bár anyagi helyzetük nem hasonlítható össze egy magyar családdal.
507. kingi7 (válaszként erre: 505. - Randrea29)
2009. okt. 31. 17:45

Szerintem meg holt égő, akkor minek a nő? Ennyi erővel el lehet menni qrvázni az olcsóbb és változatosabb :) Azt pénzelni kell, nincs tartalom az életükben...

Tényleg, ezek a nők minek vannak? Bár felfogás kérdése...

506. kingi7
2009. okt. 31. 17:42

"csak mind a ketten visszafogtuk magunkat"


Bocs elírtam :) javítva, csak mégis mintha másról....

A súlyomat régen elfogadtam csak, de talán voltak olyan férfiak, akik pont abban erősítettek meg, hogy én szép vagyok ezzel a plusz kilókkal, van egy barátom, ő 48 éves, nem egyszer mondta, hogy el sem tudna soványan képzelni, mert én így vagyok a Kinga, és ez nekem nagyon jól áll...(nem kérdeztem, ő mondta magától)

505. Randrea29 (válaszként erre: 503. - Kingi7)
2009. okt. 31. 17:39
Nem ciki, sokan vannak így. Németország, amerika, vannak barátnőim akik így élik az életüket, és egészséges emberek. Vidámak, kiegyensúlyozottak.
504. 8ce4df2775 (válaszként erre: 503. - Kingi7)
2009. okt. 31. 17:37
Inkább tartok cikinek egy vékony, plázacica nőt üres fejjel, mint egy ducit, aki okos és fel lehet rá nézni és mindent megtesz a pasijáért (természetesen nem azért, hogy megtartsa, hanem ahogy kingi7 is írja, azért, mert ez így normális egy kapcsolatban).
503. kingi7
2009. okt. 31. 17:32

Mintha hasonlóakról beszélnénk, csak mind a ketten visszafogtuk magunkat, bár van amiben így is különbözik a véleményünk, én is lennék soványbb kb 15-20 kilóval, de igazán nem akarom én jól érzem magam így, mert ha a súlyomat akarnám tartani, akkor egész életemben fogyókúráznom és non-stop sportolnom kellene, egy töltöttkáposztáról álmodni se merjek...vagy nekem van rohadt szerencsém, de engem még egy pasi sem dobott ki,mindig én dobbantottam ők meg visszasírtak, volt aki a mai napig is, ismét velem lenne, nem tudom miért, és nem önámítás.

Igazából maradhatunk abban, hogy kövér és kövér között is van különbség, nem?

Én ne m azért teszek meg egy pasiért mindent, hogy velem maradjon, hanem azért,mert egy kapcsolatban ez a normális, a párom ugyanúgy megtesz értem mindent, ez nem hiszem,hogy súly függő...

És az a nő milyen aki szőke cicababa otthon van a gyerekkel, mos, takarít-esetleg- a férj meg dolgozik, bevásárol és főz...nem ciki? Vélemény?

e

2009. okt. 31. 15:06

Kedves Kingi


Kenyelem alatt annyit kell erteni, hogy a kover no barmit, akarmit, mindent megtesz a pasinak, aki vele van, legalabb is a legtobb kover no (es itt nem a plusz 10 kg "sulyfeleslegu" nokrol van szo, hanem akik verik a 100 kg-ot vagy meg koverebbek), pusztan csak azert, hogy a pasijuk vele maradjon. Ezeknel a paroknal a pasi valojaban nem azert van a novel, amit leirtal (vidam, van mit fogni rajta stb.), hanem mert konnyu, nem kell harcolni a kapcsolatert, mivel a no mindent megtesz, hogy egyben maradjon a kapcsolat.

Ha megkerdezed azokat a pasikat, akik koreben kozvelemenyt kutattal husi kontra nem husi temaban, hogyha a kiszemelt no +20 kg-mal tobb lenne, akkor is tetszene-e nekik, hidd el a valasz nagy tobbsegben lazas tiltakozas lenne.


Amit leirsz a pasikrol, hogy nem egy kozuluk szereti, ha van mit fogni a non. Meg is nezted a nojeiket? Nekem is vannak ismeroseim, barataim akik ezt az elvet valljak, de ott max a plusz 10 kg, es nem a plusz 40-60 kg. Ja imadjak, ha van mit fogni a non bizonyos szintig, de a tulsulyt mar nem toleraljak. Egyaltalan nem. Ha megis, akkor kenyelembol.

De ez a pasi tipus is hamarabb megy oda egy vekony nohoz, mint egy jol megtermedt peldanyhoz, pl. hozzam.


Ja valoban a kapcsolat arrol szol, amit leirtal, kiveve ezeket a tipusu kapcsolatokat. Orulj neki, es oruljunk neki, akik nem ilyen kapcsolatban vagyunk, ahol cselednek van tartva a no, es orulhet ha a pasija ranez hetente egyszer, vagy ketszer szex celjabol. Nekem nem faj, hogy boldog vagy a ferjed mellett, en is boldog vagyok az en ferjem mellett es imadom hallani, hogy "micsoda segg" vagy "micsoda formas combok" stb. Gondolom nem kell ezeket az imadott mondatokat ecsetelni, mert ha a pasi valoban a husit szereti, akkor valoban ennek hangot is ad, amikor csak teheti :).


Kisugarzas - Spinelli fogalmazta meg jol:

"A belsődre és kisugárzásodra nem kiváncsiak első körben annyian, ha nem társul hozzá kívánatos csomagolás."


En kepben vagyok magammal. Bizony kisebbsegi komplexusom van, de ezt bevallom, nem takargatom. Es miert? Hala a magyar tarsadalomnak. Hala a kelet-europai felfogasnak. Nyugatabbra, akar mar Ausztriaban, Nemetorszagban miert nem ilyen kirekesztettek a kover nok, mint Magyarorszagon? Vagy itt Amerikaban miert nem azok? Bar, most ne mondd azt, hogy koverebbek az Amerikaiak, mint a magyarok, mert ez tevhit. Magyarorszagon lenyegesen tobb kover ember van, mint itt Amerikaban. De az az apro kulonbseg, hogy itt mindenki elfogadja a masikat olyannak, amilyen. Akarmelyik butikba, boltba bemesz fix, hogy talalsz magadnak elegans, laza, akarmilyen, nem zsakfazonu ruhat, egyaltalan nem tobbert, mint az atlag meretu ruhak. Vagy pl. a cipo. Egy kover nonek az atlag cipo kenyelmetlen. Itt minden cipofajtabol van szeles valtozat, hogy ne legyen kenyelmetlen.

De ez is csak azert van, mert itt nem tartjak az emberek, a media "betegsegnek" a koverseget. Termeszetesen minden segitseget ingyen megadnak a fogyni vagyoknak, es nincs beszologatas az utcan, vagy kajaldaban, vagy akar az orvosnal. De ha nem akar az illeto lefogyni, vagy jol erzi magat a boreben, akkor sincsen semmi gond, elfogadjak olyannak, amilyen. Erdemes a kepeket megnezni a naplomban, a husos-bulirol... Igaz ne nezd meg, ha rasszista vagy, vagy nem kefelnel szivesen egy spanyollal vagy feketevel :), mert itt sok fekete vagy spanyol ferfi van es kevesebb ir.


Ezt nem ertem, de lehet csak pusztan alig eri el az IQ-m a +5 pontot... :P

"És o. andi, valóban szép és kisugárzó, ha fáj, hanem, ő is egy különleges egyéniség, nem ÁTLAGOS! :)"

Amit o.andinak irtam az szarkasztikus volt :))).


Szeretnem, ha kifejtened a koverseg elonyeit, erre azert marha kivancsi vagyok. Eddig egy elonyevel sem talalkoztam. Bocs, eggyel igen, de az a haloszobaban marad, tudsz tobbet is? Magyarorszagon nehezkes a ruha, melltarto, bugyi, cipo es egyeb dolgok vasarlasa. Ismet hangsulyozom nem a 46-48-os meretrol beszelek, hanem 50+ meretekrol 100-110 kg folott.


No, akkor ontsunk tiszta vizet a poharba. Anno, iszonyat regen, talan 2004-ben, 122 kg-os koromban eldontottem lefogyok, ev vegere leadtam 30 kg-ot, hurra. Senki nem hitte el, hogy megcsinalom, de megcsinaltam. Mivel gyerekkoromban, egeszen 18-20 eves koromig kemenyen verseny szeruen sportoltam, igy a sulyom mindig csaloka volt a kinezethez kepest. 92 kg-os koromban 80-nak kepzelt az orvosom, haromszor visszazavart a merlegre, mert nem hitte el, amit lat.


Vastag csontu es vekony csontu meg mint olyan nincs, tevhit. A kovereknek sem vastagabb a csontja, mint a vekonyabbaknak. Magassagtol fuggoen 1-10 kg elteres van egyes emberek csontsulya kozott.

A csontvaz sulya felnott ferfiaknal kb. 12 kg, noknel 10 kg (forras: csontmester.hu).


A lazabb-feszesebb husi tema meg valos. Aki sportol, vagy sportolt az nem plottyedt husi, hanem feszesebb, bar 100 kg korul ez elhanyagolhato.

Jelenleg 99 kg vagyok, tehat nem a csonti kategoria, hanem a kover. Ezt csak azert irom le, mert azt akarom, hogy tudd, nem egy 10 kg sulyvelesleggel rendelkezo "kovernek gondolom magam" no kezdett el itt beszelni :). Tehat nem kell ennyire mellre szivni, amit leirtam. De az igazsag az, hogy neked is komlexusaid vannak, ezert erint a tema ennyire erzekenyen. En elfogadom, hogy nekem vannak kompexusaim, de ezt bevallom, sosem tagadtam.


En is megtapasztaltam, hogy mikor 122 kg-val buszkelkedhettem, akkor szinte a kutya sem nezett ram, na jo a kutya es a macska igen, mert az allatokat nem erdekli, hogy mekkora darab vagy valojaban :), sot a macskam imadott a csipomon heverni :), mert jo puha... De mikor lefogytam valamennyit lenyegesen nagyobb tabor volt az, aki nonek tekintett, lenyegesen tobb bokot kaptam, vagy ajanlatot stb, holott nem valtoztam meg, csak kulsore lettem vekonyabb. Tehat maris igazolodott, megtapasztaltam, hogy a kilok igen is nagyon nagyon sokat szamitanak, ha tetszik, ha nem igy van.


A topik cimehez visszaterve, igen vannak ferfiak, akiknek a kover nok vagy husi nok jonnek be, de igen elenyeszo szamban, mint az atlagos, vekony vagy kicsit husi noket kedvelo ferfiak.

Es meg azok kozott is, akiknek a koverek/husik jonnek be, lenyegesen kevesebb az a ferfi, aki elfogadja ezt. Meg mer jelenni a valasztott novel, meg akkor is, ha 100-150 kg. Mert egyaltalan nem tartja "gaz"-nak. Ugyanis miert kellene a 150 kilos not "gaz"-nak tartani? Nem kell, neki is ugyanolyan joga van boldognak lenni, mint a 100 kg-osnak, vagy a vekonyaknak. :)

501. leviatan (válaszként erre: 466. - Kingi7)
2009. okt. 31. 14:23

A "legtobb"-on van a hangsuly! Vagy en ismerek "keves" embert, bar a medias multammal ezt nehezen hiszem el :). De akiket ismerek, a legtobben nem ugy allnak a kover nokhoz, ahogy azt leirtad. A legtobben... persze akad, aki szorostul-borostul imadja a baratnojet, aki 130 kg, es kimegy vele az utcara, vallalja a baratai elott stb.

Akikrol en beszeltem "legtobb" alatt azok ja, egyutt elnek a novel, de tudhato, hogy ja kicsit husi (es nem a kicsit husirol van itt szo, akin van 10 kg felesleg), de eletemben nem lattam a not hus-ver valojaban. Mindig csak szo volt rola, merthogy barati osszejovetelre nem jottek ezek a nok... itt a kenyelem kifejezese, van no, igen otthon a negy fal kozott imadja a pasi a husi "van, mit fogni rajta" not, de mar annyira nem, hogy elvigye tarsasagba... stb.

500. leviatan (válaszként erre: 464. - Randrea29)
2009. okt. 31. 14:19

Hihihihihiiiiiiiii :))))))))))))))

Nalad a pont, ez nagyon tetszett :)

499. spinneli (válaszként erre: 498. - A6d5a14c21)
2009. okt. 31. 11:17
ezt én is így tapasztaltam.
498. a6d5a14c21 (válaszként erre: 496. - Kingi7)
2009. okt. 31. 10:20

Kedves Kingi7!


A kényelmeset úgy értettem,ahogy leírtam.Illetve ahogy az előttem hozzászóló véleményéhez kapcsolódott,mely szerint a férfiak közül igen sokan említették(nem csak neked van jelentős számú férfi ismerősöd)hogy a duci nők sokkal "hálásabbak" ha valaki párjuknak választja őket,mert nehezebben is találnak párt,és mindent megtesznek azért,hogy megtartsák az illetőt,akár a férfi körüli teendőkben,háztartásban,akár a szexben több mindent megtesznek(persze kivételek mindig vannak,ne ezen lovagoljuk),mert tartanak tőle,hogy vékonyabb nőtársaik pusztán a megjelenésükkel előnyt élveznek és a férfiak hamar elcsábulnak ...továbbá a kényelmes alatt azt értettem,amit szintén leírtam már egyszer,de akkor megint megteszem,hogy az előbbiek alapján és mert a duci nőkre kisebb a "kereslet" a férfiak esetlegesen azért is választják őket élettársnak/feleségnek,mert kisebb az esélye annak,hogy elhagyja őket egy duci nő,nem kell annyira tartaniuk esetleges udvarlók felbukkanásától...


A dolog másik része,hogy jó magam sem vagyok vékony,úgyhogy nem kell ennyire mellre szívni a dolgokat,mert senkinek-nekem sem-állt szándékába a duci nőket bántani,sértegetni,így megvédeni sem kell a "magad fajtákat"...én 164cm "magas" vagy inkább alacsony:) vagyok és voltam hozzá 87kiló is.Most 65 vagyok,tehát még most sem vagyok vékony,az ideálisnak megállapított súlyomhoz képest még mindig van rajtam 8-10kg simán(az más kérdés,hogy nyáron sikerült 60kg-nak lennem és ott már kezdtem elégedett lenni...tehát nekem sem a gebeség a végcél).Ezt csak azért írom le,hogy tudd nem támadásként és nem lenéző sovány nőként írtam amit írtam,sőt!


De mivel én magam is voltam igazán duci,megtapasztaltam egy s mást.Mint például,hogy az átlagos illetve vékony testalkatú nőkhöz hamarabb odamennek a férfiak ismerkedni,hogy igenis több férfi van akinek a vékony lányok jönnek be.Ezt aztán nem csak láttam,de miután leadtam 25kg-t és már kövér nem voltam,a normál testalkatúak táborába tartoztam(ami még mindig nem a vékony,vagy a szuper modell alkat),jó magam is tapasztaltam mennyivel több bókot kapok,mennyivel többen szeretnének ismerkedni velem,stb...pedig még mindig nem lettem vékony,csak már nem kövér voltam,sőt én magam nem változtam,ugyanolyan nagy szám volt,ugyanolyan volt a humorom,a hajszínem,az öltözködési stílusom,az intellektusom,az érdeklődési köröm,minden...csak épp a kilóim száma változott!


És ez nem bántás,csak szerintem nem helyes az önámítás szerintem!Igen vannak férfiak akiknek a duci nők jönnek be,önmagában ez a kérdés beszélgetésre nem nagyon adhatna okot,mert minden esetre lehet mondani pro és kontra tapasztalatokat,hogy van vagy nincs.

Én azt mondtam,hogy jóval kevesebb az olyan férfi akinek valóban és őszintén a duci nők jönnek be...illetve érdekes lenne,hogy az általad említett és szerinted szinte csak a duci nőkben megtalálható tulajdonságok,mint jó kommunikációs készség,jó humor,társ az evésben(mert nem a kalóriákon agyal)odaadó szerető,stb...szóval,hogy ha megkérdeznéd a férfiakat akik ezekért a tulajdonságokért szeretik a duci nőket,vajon mit mondanának,ha mindezt megkaphatnák ugyanattól a nőtől,csak mondjuk 20kilóval kevesebb társulna hozzá,vajon mit válaszolnának?Mindegyik heves tiltakozásba kezdene,hogy nem,dehogyis le ne fogyjon az illető hölgy,mert annyira esztétikusak a hurkák?Egy-kettő biztos lenne köztük,de valószínűleg nem több...


De ha ragaszkodunk a fórum indító kérdéséhez,igen vannak férfiak akiknek a ducik jönnek be...


Az már más kérdés,hogy kár lenne úgy beállítani ezt a dolgot,mintha a duciság tenne valakit jobb társsá,ettől pedig hihetetlenül esztétikussá válna több kiló hurka,stria,narancsbőr a férfiak szemében...

497. spinneli (válaszként erre: 496. - Kingi7)
2009. okt. 30. 23:58
25 kg.
496. kingi7 (válaszként erre: 494. - Spinneli)
2009. okt. 30. 23:57
Mit értesz nagy súlyfeleslegnek???
495. spinneli (válaszként erre: 493. - Kingi7)
2009. okt. 30. 23:55
többnyire pont az alma nők a kevésbé arányosak nagy has, pálcika láb....
494. spinneli (válaszként erre: 490. - Kingi7)
2009. okt. 30. 23:54

én azt gondolom, hogy mindenkinek meg kell találnia azt a kilogrammot és centit, amiben jól érzi magát, és tartani is tudja, és az az egészséges, ha ez az igény belülről jön, nem társadalmi, fogyasztói vagy éppen barát/férj részéről.

Ami a kövérséget illeti, azért ne felejtsük el, hogy nemcsak esztétikai, hanem egészségi okokból sem jó, ha vkin nagy a túlsúly, plusz sportolni illetve egészségesen étkezni sem azért kell, hogy soványak legyünk/maradjunk.


Rajtam most elég nagy súlyfelesleg van, ezt próbálom letornázni, én ugyan csak 161 cm vagyok, és az ideális, kinézetre is olyan 55-56 kg lenne, de én kb. 62 kilót lőttem be eddigi tapasztalataim során amiben jól érzem magamat.

493. kingi7 (válaszként erre: 487. - Spinneli)
2009. okt. 30. 23:53
Ez mondjuk igaz pl a körte tipusú nökre, ha még éppen belefér és nem arányos, de ha arányos és kilóg az indexből..akkor???
492. kingi7 (válaszként erre: 488. - Anikko)
2009. okt. 30. 23:51

Sajnálom :( de ez valamelyest alátámaszt engem, nem? Bocsi...

és mit mondott még miért? Biztos volt más ok is, nem?

491. spinneli (válaszként erre: 489. - Randrea29)
2009. okt. 30. 23:49

ez egy szófordulat, semmi személyes, lazábban lányok.

:)

490. kingi7 (válaszként erre: 482. - Spinneli)
2009. okt. 30. 23:49
Azért mert van ey trend, folyamatosan azt pumpálják az ember fejébe, és rengeteg olyan társam van akit frusztrál a dolog és szeretne 50 kilós lenni, de nem adatik meg,mert van aki genetikailag ilyen adottságokkal-hajlammal-rendelkezik, de hány kiló vagy? Neked mi a véleményed erről?
489. Randrea29 (válaszként erre: 487. - Spinneli)
2009. okt. 30. 23:48
Udvariatlan amit írtál, nem törlöm ki, bár nekem azt írja sovány, de ez van. :(
488. anikko
2009. okt. 30. 23:47

Van olyan férfi!

Amikor én megismertem a régi párom, akkor 60kg voltam és 163 cm.

Majd rá 3évre lefogytam majdnem 10kg (gondoltam így majd még jobben tetszem neki)és megycsalt egy erősen duci nővel. És közölte, hogy azért mert rajta van mit fogni.

487. spinneli (válaszként erre: 484. - Randrea29)
2009. okt. 30. 23:47
ránézésre mondta, kitörölheted ha jó a testtömeg indexed, de aránytalan az alkatod.
486. kingi7 (válaszként erre: 484. - Randrea29)
2009. okt. 30. 23:46
én sem adok, annyi a jó súly amiben jól érzi magát az ember... te mennyi vagy? szerinted? Mi határozza meg, hogy sovány vagy kövér?
485. kingi7 (válaszként erre: 480. - Randrea29)
2009. okt. 30. 23:45
Igazad van, nekem nem :) én egyébként tényleg jól érzem magam a bőrömben és a párom is olyan amilyet elképzeltem, igaz sokat vártam rá, úgy 18 évet akkor szerelmes volt belém-pedig pufi voltam- és most is az, van egy igazi szerelemgyermekünk és hihetetlenül szerelmes vagyok, igazi társam van, amig az ember nem ismeri meg ezt a valós érzést, addig fénytelen az élete! :) szerintem
484. Randrea29 (válaszként erre: 479. - Kingi7)
2009. okt. 30. 23:44
testtömeg index talán a válasz arra, honnan lehet tudni ki kövér és ki sovány.Bár én erre nem adok.
483. spinneli (válaszként erre: 481. - Kingi7)
2009. okt. 30. 23:43
igen, pontosan erre gondoltam.
482. spinneli (válaszként erre: 478. - Kingi7)
2009. okt. 30. 23:43

A belsődre és kisugárzásodra nem kiváncsiak első körben annyian, ha nem társul hozzá kívánatos csomagolás szerintem.


Próbálj ne csak magadból kiindulni, a férjednek, és sok férfinek ez bejön, a volt barátomnak is kizárólag duci nők tetszettek, de nem ők az átlag.


Azon talán érdemes elgondolkoznod miért érint téged érzékenyen ez a téma.

481. kingi7 (válaszként erre: 477. - Spinneli)
2009. okt. 30. 23:42
Kilóban nem, mert én vagyok 105 kiló, sokan 90 nek néznek, vannak húsos ducik és vannak löttyedt ducik, akiknek vékonyabb a csontjuk, illetve lazább a húsijuk... van akinek jól áll...nos vannak az ormótlanul kövérek, nos az gáz az a 150 kilós kategória, de azt is látni kell, mert nem mindegy, hogy 2 métere, vagy 150 cm :)
480. Randrea29 (válaszként erre: 478. - Kingi7)
2009. okt. 30. 23:42
Kingi téged bántottak a külső jegyeid miatt a lányok? Ne vedd magadra, nem az lényeg ki mit mond, hanem te hogy érzed magad. Persze, jó a külső megerősítés, de erre ott van a párod, szóval számít az hogy ki mit mond itt? Hm?
479. kingi7 (válaszként erre: 477. - Spinneli)
2009. okt. 30. 23:40
én értem a kérdést, csak te kérdezted vissza, amikor Randrea29 írta, hogy nem értem a kérdésed, de meg válaszként...ööö melyiket?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook