Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt olyan, akit acne inversával, vagy valamilyen súlyosabb aknéval műtöttek? fórum

Van itt olyan, akit acne inversával, vagy valamilyen súlyosabb aknéval műtöttek? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 25. 17:49
Nincs mit.
7. Aranka77 (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2013. nov. 25. 17:45
Nekem is a combomon van, mondhatni. Akkor sebészet szerintem... Köszönöm szépen a választ! :)
2013. nov. 19. 20:34

Nekem amikor az acne nem huzodott vissza magatol,akkor egy borgyogyasz ,,mutotte,, meg,azaz felnyitotta es ossze is varta.A varrat felszívodott,nem volt vészes..inkább borzalmasan csunya volt,amig a dr. nem kezelte....

Rengetegszer volt ilyenem,volt h barbár modon szetcincaltak az arcom.Annak azóta is ott van a hege.

A combomon is volt,azt sebesz csinalta,ismetelten megnyitotta , de azt nem varrta csak leragasztotta.....


Volt egy súlyos,de az már cysta-tályog volt.

Annál gerinbe érzéstelenítettek ..aztán 2 hét kórház ,az szenvedősebb volt.Azóta sem múlt el 100%-osan,az bármikor kiújulhat.A farokcsonti részen volt.

5. Aranka77 (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2013. nov. 18. 23:04
Nem, a súlyosabb változatára, ágyékban. Nagy gennyes csomók, amik kifakadnak és a gyógyszer nem használ :( De elmondhatod a tapasztalataidat, ha gondolod, lehet, hogy hasonlóan csinálták.
2013. nov. 18. 22:41
Értem.Nekem is acnes volt a bőrőm,amikor nem múlt el akkor helyi beavatkozassal nyitottak meg,azt hittem erre gondolsz.....
2013. nov. 18. 22:15
Az csomók eltávolítását :)
2013. nov. 18. 21:59
Mit értesz a műtét alatt?
2013. nov. 18. 21:25
Kezdem elhatározni magam a műtét mellett, de nem sokat tudok róla és nagyon érdekelne, mert félek tőle :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook