Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van egy Bee Gees Kazettám, Magyar előadóval, magyar szöveggel. Tudja valaki ki az előadó és lehet-e cd-t kapni valahol ebből? fórum

Van egy Bee Gees Kazettám, Magyar előadóval, magyar szöveggel. Tudja valaki ki az előadó és lehet-e cd-t kapni valahol ebből? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 23. 18:48

Sajna nem, ha ránkjön a nosztalgia akkor kazettázunk.

:D

2010. jún. 23. 06:59
Sikerült végülis ezt a kazettát CD-n megszerezni? Mert nekem is ez a zenei anyag kazettán van meg, de ha sikerült CD-n megkapni valahol, akkor én is utánanéznék.Már ha érdemes...:-)
6. Pofi (válaszként erre: 5. - Stokimagdi)
2008. szept. 26. 16:32
Nincs mit. :)
2008. szept. 26. 16:29
Mégegyszer köszi!!!!!
2008. szept. 26. 16:29

Váó. Meg is van.

Ami nekem van kazettán az a Szombat esti láz c. album 13 dala magyarul.

Most láti, van nekik még egy? Tűz és viz?

Szomor, Kocsándi, Varannai, Nem ismerem őket, de nagyon jó.

2008. szept. 26. 16:17
Köszi szépen, nálam kb 12 éves. De még szól. A férjemmel ez a közös "zenei anyagunk " de azóta sem hallottuk ezt sehol, viszont jó lenne belőle egy cd.
2. Pofi
2008. szept. 26. 16:13

Gipp's Egylet néven keress rá.

Szomor Gyuri biztosan énekelt benne, meg még 2 srác, az ő nevükre már sajnos nem emlékszem, de a számok nagyon szépek voltak.

Kb. 15 éves történet.

2008. szept. 26. 16:04
Van egy Bee Gees Kazettám, Magyar előadóval, magyar szöveggel. Tudja valaki ki az előadó és lehet-e cd-t kapni valahol ebből?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook