Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van egy barátnőm aki velem egyidős. Mit gondoltok a szülei viselkedéséről? fórum

Van egy barátnőm aki velem egyidős. Mit gondoltok a szülei viselkedéséről? (beszélgetős fórum)


26. Shadow Angel (válaszként erre: 25. - FiatalFelnőtt)
2014. okt. 6. 12:24

Ezek szerint a tipikus "amíg az én házamban laksz, amíg az én kenyeremet eszed".

Barátnőd helyében amint lehetne, én költöznék. S akkor ez a rész megoldva.

25. FiatalFelnőtt (válaszként erre: 24. - Shadow Angel)
2014. okt. 6. 07:51
Nem a "védekezésen" van a hangsúly, tehát nem ettől félnek, hanem csakúgy szeretnék megtiltani, mert úgy gondolják, hogy amíg otthon lakik, bármit megtilthatnak neki és nehogy bármit is képzeljen ő magáról.
24. Shadow Angel (válaszként erre: 7. - Tiltottszer)
2014. okt. 5. 00:23

Lenne megoldás az általad elmondottakra.

Finoman is lehetett volna mondani, felajánlani, hogy pl a fiú aludjon ott, vagy csinálni egy közös programot a fiatalokkal, és akkor a kecske is jól lakik, a káposzta is megmarad.

Korai gyermekáldás ellen kézen lehet fogni a leányzót, és elmenni antibébit feliratni, vagy kezébe adni egy doboz óvszert tréfás megjegyzés kíséretében.

Szerintem itt az anyuka elég durva kifakadásán is hangsúly van.

2014. okt. 5. 00:18
Nem tartom túl egészségesnek ezt a hozzáállást a szülők részéről...
22. kriszta773 (válaszként erre: 1. - FiatalFelnőtt)
2014. okt. 4. 13:23

én azt gondolom, természetes vágy, terv és cselekedet kéne legyen 22 évesen az önálló élet, ha már az önálló meló megvan hozzá :)


ki lehet ragadni szülők beszólásait, amik valóban idegesítőek, de biztos vagyok benne, hogy a szülők is rengeteg beszólítást tudnának felmutatni a gyerekeiktől ;)

2014. okt. 4. 09:14
A lány szülei a legjobb úton járnak ahhoz, hogy a lány tudatára ébredjen, hogy nélkülük is boldogul és szeretne is így tenni.
2014. okt. 4. 04:48
Emlékeztetnek valakire a lány szülei :)
2014. okt. 4. 02:25
Persze nem az összejövetelen alakult ki ez a kapcsolat hane további találkák után, ez így félreérthető vot talán, tehát ha pontos vagyok, az én kapcsolatom 2 év 2 hónapos,az övé 2 év 3 hetes :) de ez már részletkérdés.
18. FiatalFelnőtt (válaszként erre: 16. - Derengő)
2014. okt. 4. 02:19

Az 1-es hozzászólás első mondata egy kérdés rögtön, illetve az utolsó mondat is egy kérdés.

Olvasd el figyelmesebben.

17. FiatalFelnőtt (válaszként erre: 15. - 109be579a1)
2014. okt. 4. 02:15

Igen úgy tűnhet, de nem! :))

Osztálytársak voltunk anno és ugyanakkor végeztünk tehát azonos időben kezdtünk dolgozni, ebből adódik az 1-1 év.

Illetve ez is talán a sors keze lehet, hogy álmaink fiújára is ugyanakkor találtunk rá, egy egyszerű baráti összejövetelen ahol sok volt az új ismeretlen tényeg kedves fiú :)


Ettől is lehetnénk mi legjobb barátnők :) sok a közös. Ez a sors keze.

16. Derengő (válaszként erre: 1. - FiatalFelnőtt)
2014. okt. 3. 23:44
Mi a kérdés?
2014. okt. 3. 23:42
Elolvasva a másik fórumod témáját,szerintem saját magadról írsz itt is, és nem barátnőről!!!!Tévednék?
14. anya4005 (válaszként erre: 1. - FiatalFelnőtt)
2014. okt. 3. 22:21

Nem értem! Ha már így is többször alszanak együtt a fiúnál,mint a lánynál,hol itt az új rendszer?

Ha meg a barátnődnek komoly melóhelye van,vegyenek ki a sráccal egy albérletet,és teljesen mindegy lesz,mit vág anyuci a fejéhez! Ha jó messzira költöznek,úgysem hallja!

2014. okt. 3. 22:03

Jóég...nekem 22 évesen 2 éves volt a fiam..


Na most nem azt mondom,hogy ez jó vagy rossz csak azt,hogy tényleg hülyeség a szüleitől ez. Főleg ha egy komoly lányról van szó. És itt úgy tünik,hogy arról van szó.(mert más egy kis butuska éretlen lány persze)

2014. okt. 3. 21:53
szar ügy, ezzel csak ártanak.
11. FiatalFelnőtt (válaszként erre: 7. - Tiltottszer)
2014. okt. 3. 21:47

Tanulmányok már nincsenek.

1 éve komoly munkahelye van, írtam.

10. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Tiltottszer)
2014. okt. 3. 21:32

Na, az se lenne "normális". Mit csináljon egy ilyen korú fiatal a szüleivel, minden hétvégén?

Süssön-főzzön anyukával, menjenek együtt sétálni? DDD

Hát, tényleg "bolondok".:(

9. Anyagi (válaszként erre: 7. - Tiltottszer)
2014. okt. 3. 21:30
Itt a pont!
2014. okt. 3. 21:28
Én aggódnék, ha 22 éves lányomnak (vagy fiamnak) nem lenne kapcsolata, és igénye arra, hogy együtt aludjanak.:))
7. tiltottszer (válaszként erre: 1. - FiatalFelnőtt)
2014. okt. 3. 21:27

Szerintem, ha mar amugyis van köztük szex, akkor mar nem mindegy, hogy együtt is alszanak-e avagy sem? Meg ha szüz lenne a lany, akkor nyilvan mas lenne a helyzet.

Kettö: ha mar ket eve vannak együtt, akkor ez nem futo kaland. Egy erett kapcsolatban intimitasnak is jelen kell lennie, nem csak egy fel oras numeranak, mert megy a busz haza pl...

Harom: 22 evesen azert mar tenyleg felnött korban van az ember. Ez nem egyenlö az erzelmi es szellemi erettseggel, de ha mar lasd egyes pont, akkor minek kekeckedni??

Egyebkent a hatterben mas huzodhat meg. Pl nem szivlelik a srac csaladjat. Vagy hirtelen rajuk tört a panik, hogy most mar egy hetveget sem töltenek együtt a lanyukkal, mint csalad. Vagy aggodnak a tanulmanyok miatt, ha meg pl egyetemre jar a lany. Esetleg felnek egy korai gyermekaldastol...

Inkabb az okokat kellene fejtegetni egy beszelgetes kereteben es nem a kialakult helyzetet ill. viselkedest elemezgetni. Ez csak a felszin.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - FiatalFelnőtt)
2014. okt. 3. 21:26

Tudod, lehet szidni a szülőket, sajnálni a lányt, de nem hiszem, hogy ettől bármi is változna, hacsak nem az a szándék, tessék olvassátok el, mit írnak az ilyen szülőkről.


Egyébként is, még sokszor az érintett fél sem ad meg sok információt, Te, mint nem közvetlenül érintett, nem igazán tudsz hiteles lenni.

5. timycat (válaszként erre: 2. - D1e807c461)
2014. okt. 3. 21:24
-d
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - FiatalFelnőtt)
2014. okt. 3. 21:24

Azt, hogy a lány szüleinek a viselkedése abszurd.


Gondolom, ha megtehetné, elköltözne......22 éves!!

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - FiatalFelnőtt)
2014. okt. 3. 21:23
A Te szüleid, mit gondolnak erről?
2. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - FiatalFelnőtt)
2014. okt. 3. 21:22
h nem normálisak a szülei. :)
2014. okt. 3. 21:20

Csak szerintem estek túlzásba a legjobbb barátnőm szülei?22 éves lesz a lány, dolgozik 1 éve, van egy 2 éves kapcsolata. 

A párjával csak hétvégente találkoznak, ilyenkor mindig egymásnál alszanak, bár többször a fiúnál mint a lánynál mert a lány szülei elég kótyagosak. 

Most amikor kijelentette a barátnőm a szüleinek hogy hétvégén a varátjánál alszik, neki estek hogy mi ez a rendszer már megint,anyukája azt is odavágta hogy a p***ja miatt teszi biztos holott ez elég durva beszólás volt, mivel ismerem barátnőmet hogy egy őszinte szerelemről van szó és sokszor összebújva egyyszerűen elalszanak mert ez kellemes nekik. 

Leordították hogy nem alhat nála,persze a lány (bár sosem volt lázadó tipus) most mégis azzá vált hiszen elég röhejesek a szülei. 

Én eléggé sajnálom, főleg amikor 16-17 éves lányok szülei írnak itt olyat hogy ennyi idősen már megengednék az együttalvást?!!!! 

Annyira abszurd ez a helyzet, ti mit gondoltok?



 

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook