Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmondanátok neki, hogy mit gondoltok a viselkedéséről vagy sem? fórum

Elmondanátok neki, hogy mit gondoltok a viselkedéséről vagy sem? (beszélgetős fórum)


2023. aug. 3. 11:15
Megkérdeztem végül, semmit nem mondott, csak hülye kifogásokat gyártott, sok kérdésemre válaszolni sem tudott. Ezzel nem tudok sajnos én sem mit kezdeni. Hagyom.
2023. aug. 3. 09:59

Külső szemlélőként nem lehet mit írni. Lehet mondtál valami olyant a számára, ami neked lényegtelennek tűnt, de őt ezzel megbántottad.

Őt kellene megkérdezned miért változott meg, nem minket kívülállókat, akik nem vagyunk ott veletek a nap 24 órájában.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Nilem023)
2023. aug. 3. 09:48
Ki is vagyok? Ne zavarjon, hogy az első kérdésem az illetővel kapcsolatban, okoska.🤦‍♀️
9. nilem023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 3. 06:47

Elolvasva amit írtál egyből rájöttem ki is vagy….

Te nem adod fel🤪

8. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 23:36
Egyáltalán miért nevezed a barátodnak? Nem keres, nem találkozik veled, nem reagál, ha te keresed... Hát ez minden, csak nem egy barát ismérvei ....
2023. aug. 2. 21:43
*egyszerűbb
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Vigyefene)
2023. aug. 2. 21:43
Nekem nem egyszerű egy barátot sem elengedni, sőt, az exek többségét könnyebb volt…
5. vigyefene (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 21:41

Értem.

Ha csak barátság, az más, sokkal egyszerűbb.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2023. aug. 2. 21:37
Sosem voltam belé szerelmes.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 21:35
Vannak akiket a tiltott szerelem vonz a legjobban. Nappal azon gondolkodnak, éjjel arról álmodoznak.
2. f3dd8cb605 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 21:30
Elolvastam. Ezek alapján ő nem a barátod. Hagyd a csudába, találsz majd másik barátot!
2023. aug. 2. 21:28
Volt egy nagyon jó ellenkező nemű barátom évekig. Pár hete megváltozott, először azt hittem, csak bemagyarázom, de mostanra már tényleg feltűnt, hogy magától már nem keres, nem ír, nem érdeklődik, csak ha én kerestem, akkor beszéltünk. Eddig ha egy találkozót megbeszéltünk, soha nem mondta le, most rászervezett mással egy másik programot. Ennek ellenére még én írtam neki, hogy máskor? Nehogy az legyen, hogy megsértődtem. Ezt az üzenetet megnézte, de nem válaszolt. Kicsit rosszul esik, hogy ennyi idő után ezt kapom tőle. Ha nem akar barátkozni, miért nem mondja? Tiszteletben tartanám. Nagyon bosszantó, hogy csak úgy ignorál és annyi gerinc nincs benne, hogy megbeszélje velem, mit szeretne. Arra gondoltam, hogy írok neki, hogy nem ezt nem így kellett ilyen gyáván volna intézni, aztán letiltom, hogy elfelejtsem. Jó ötlet, vagy legyek én is ovist és simán csak tiltsam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook