Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondoltok arról, hogy ma Ágica viselkedett a Hal a tortán-ban? fórum

Mit gondoltok arról, hogy ma Ágica viselkedett a Hal a tortán-ban? (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 16. 19:29
Lemaradtam a műsorról. Valaki elmesélné mit művelt a "művésznő"?
2009. ápr. 15. 23:43

borzalom, és nézzük, mert kíváncsiak vagyunk? Egy jó színházi közvetítésre nincs pénz, erre van.

Ágica nem veszi észre, mindenki hülyére veszi.Pénzért mindent elvisel?

Valami egy társaság került össze a héten.

10. 81e5170311 (válaszként erre: 9. - Alliteracio)
2009. ápr. 15. 22:31

Igazad van,hogy kiket futtat a media!


Tenyleg undorito es kiabrandito!

2009. ápr. 15. 22:27

CELEBEK.... pffff-----

Pénz beszél, kutya (vagy Leó/Ágica) ugat.

Megrendezett műbalhék...

Egy-két százezerért bármit eljátszanak....."kenyeret", cirkuszt a népnek! :DD


BORZALOM AZ EGÉSZ MŰSOR.

2009. ápr. 15. 22:23
Egyszerüen nem birom a viselkedeset,nagyon sokat hisz magarol,pedig egyszerü atlagos mindennapi lany.Es latszik rajta,hogy ö meg mindig bele van esve a Leoba.
2009. ápr. 15. 22:21
Szerintem Ágica sem különb Leónál. Mind a kettőt egy kalap alá lehet venni! Egyik nagyobb ökör, mint a másik
2009. ápr. 15. 22:19
Háát nemtudom..Ágica helyében én lehet,h már kicsaptam vna elég rendesen a balhét..Leó az,aki nem tudja visszafogni magát,ráadásul úgy,h valószínűleg elég jól ismeri Ágicát,éppen ezért tudhatná hol a határ,és hogy meddig lehetne elmenni..Ráadásul alkalmazkodhatna erre a rövid időre..
2009. ápr. 15. 22:15
kb.5 percet láttam össz vissz de BORZALOM!!!!!!!Épp azt kaptam el hogy szerinte van nála rosszabb nő is mert ő a talaj felett jár néha,irritáló jelenség!!!!!!!!!!!!!!!!ezért el is nyomtam
2009. ápr. 15. 22:13

Pontosan, Meg valamikor azt mondta, hogy:Leó te miért piszkálsz állandóan, mikor én tegnap egy rossz szót nem szóltam...


vagy valami ilyesmit mondott. pfff.. tegnap ahogy megérkeztek az volt a 2. mondata, hogy: Leó, fejezd be mert pofonváglak!

3. Boszy28 (válaszként erre: 2. - D0b7178f40)
2009. ápr. 15. 22:12

hisztis p.csa (bocs).

Biztos jó gázsit kapnak, így inkább nem kerüli a pasit.

2009. ápr. 15. 22:10

egy hisztérika

mindennek nagy jelentőséget tulajdonít.Főleg amit Leó mondott.Akkor miért vállalta a vele való szereplést?

ha nem bírom a volt pasimat kerülöm a velevaló együttlétet.

2009. ápr. 15. 22:09
Mit gondoltok arról, hogy ma Ágica viselkedett a Hal a tortán-ban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook