Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van-e türelmi idő autó átírásra? fórum

Van-e türelmi idő autó átírásra? (tudásbázis kérdés)


ápr. 13. 09:19
Szívesen utólag is!
ápr. 8. 19:03
addig értem, hogy csak 18-ra kaptál időpontot eredetvizsgára. Amúgy két hét van rá, hogy elintézd az átíratást. Sok olyan okmányiroda van egyébként ahova nem kell időpontot kérni, miért nem ott intézed, miért húzod el?
ápr. 8. 10:42
ezt nem értem. Eredetiség vizsgához nem kell műszakiztatni, hacsak nem lejárt a műszaki, vagy külföldről behozott autó, amin szintén nincs műszaki
10. Anyagi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 6. 19:21

Nem azt írtad, hogy van rajta műszaki???

Akkor miért akarod újra levizsgáztatni?

9. andi6020 (válaszként erre: 6. - Truly)
ápr. 6. 18:05
OMG, bocsi, ez is én vagyok :D
8. andi6020 (válaszként erre: 7. - Bichi)
ápr. 6. 18:00

Fogjuk fel, hogy volt pénz drága verdára?

Egyáltalán mi az, hogy nagy kaliberű autó?

7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 6. 17:51

Elég sokat hangoztatd, hogy nagy kaliberű autó, bár ennek leírása nem értem mit tesz hoz a kérdéshez érdemben...

Ha ezt sikerült megvenni nincs 20 ezer forintod az eredetvizsgára? Mert egy kocsi árához az minden, de nem sok.

Azt mondjuk én sem értem, hogy mi a köze a kaszninak akár az eredetvizsgához, akár az átíráshoz, mert hogy semmmi...

6. truly (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 6. 17:39

Azt írtad van rajta műszaki.

Egyébként az autó műszaki állapotának semmi köze az eredetvizsgához.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Truly)
ápr. 6. 17:26

Azért,mert kasznizni kell és mivel nagy kaliberű autó nem fér bele anyagilag! És hogy átmenjen a műszakin,muszáj vagyok megcsináltatni!

Egyébként köszönöm a válaszod!

ápr. 6. 17:23
Köszönöm szépen!
3. truly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 6. 16:52

Nem büntetnek meg.

De ha eredetre viszed 18.-án, miért vársz az árírással még 2 hetet?

ápr. 6. 16:45
Nem kaphatsz büntetést, most kérdeztem meg a Bingtől.
ápr. 6. 16:25

Április 4-én vettem egy autót, a biztosítást még aznap megkötöttem,és ma el is utaltam!

Van rajta műszaki,de eredet vizsgára csak 18-ra kaptam időpontot,valamint elég sokba került.

Átírásra foglaltam időpontot május 2.-ra kaphatok-e büntetést hogy nem fértem bele a 15 napba?

Elég nagy kategóriájú autó,de muszáj rendbe rakni ( olajcsere és társai) hogy biztonságos legyen. A szervizben nem tudják hamarabb vállalni!

Válaszokat nagyon szépen köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook