Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van e másfél hétig tartó vakbélgyulladás? fórum

Van e másfél hétig tartó vakbélgyulladás? (tudásbázis kérdés)


2007. nov. 16. 12:57
Hat szerintem ez nem vakbel hanem az epe csinal llyen tuneteket.Ha nem voltal meg hasi ultrahangon erdemes lenne elmenned hogy megnyugodjal. De letezik kronikus vakbel gyulladas is .Edesanyam meselte hogy o 4honapig jarkalt orvostol orvosig es nem tudtak felfedezni hogy mi a baja.Ekkor kerult egy idos orvoshoz aki felfedezte hogy kronikus vakbel gyulladasa volt.
2007. nov. 6. 16:07

úgyhogy sztm ne izgulj,el fog múlni,de ha nagyon fájni szokott akkor nem igaz h nem tudják az orvosok h mi miatt..

ha csak piciket szurkál,akkor vszinű nem v.bélgy.

2007. nov. 6. 16:04

nekem is voltak ilyen panaszaim, vmi iszonyúan fájt az oldalam minden héten főleg evés után,aztán agykontrollt használtam és azóta semmi... :)

a panaszokból ítélve sztm ez vakbélgyulladás volt,de elmúlt szerencsére

2007. nov. 4. 08:18
Sziasztok!Van e másfél hete tartó vakbélgyulladás?Napok óta fájdogál a jobb oldalam,kicsit érzékeny ha megnyomkodom!Hozzá kell tegyem,kisbabát várok,de még nagyon az elején vagyok!Lázam nincs,kis hányinger.Voltam nőgyógyásznál, sebészeten,ott nem tudták megmondani mitől van!!!Voltam vérvételen,kicsit magasabba fehérvérsejtszám,de nem vészes.Most meddig fognak találgatni?Valaki akinek hasonlók a tapasztalatai leírná??köszi
2007. nov. 4. 08:15
Van e másfél hétig tartó vakbélgyulladás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook