Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Másfél napja tartó hányinger és nem akar múlni, mit tehetnék? fórum

Másfél napja tartó hányinger és nem akar múlni, mit tehetnék? (tudásbázis kérdés)


6. kristo_f (válaszként erre: 5. - 5674644b5d)
2013. jún. 1. 21:59

Én kedvelem a módjával alkoholt, de nem tenném

Más szeszmentes folyadék, oszt' elválik reggelre

2013. jún. 1. 20:04

Alkoholt? Tényleg, ha azon múlik kibontom a szekrény tetején porosodó konyakot...

Salvus víz nincs sajnos.

2013. jún. 1. 19:50
Salvus víz,persze csak ha van otthon.
3. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 2. - 5674644b5d)
2013. jún. 1. 19:50
Konyak, Hubertus, Unicum...
2013. jún. 1. 19:46

Sziasztok!

Péntek délre összeütöttem magamnak egy tojásrántottát, azóta nem múló hányingerem van. Volt hogy jobban lettem ma délelőtt/kora délután egy rövid időszakra. Egésznap kortyokban sima fekete teát iszom és pirítóst ettem ill B6 szedek és pihenek, de most visszatért. Előre rettegek még egy olyan estétől, mint a tegnapi. Se hányás, se hasmenés nincs. Már arra is gondoltam, hogy az előbbit „erőltetnem” kellene, de ha rántottával volt a gond az már rég eltűnt a gyomromból. Szóval tanácstalan vagyok. Van valakinek valami jó kis házi praktikája? A tojás miatt már szalmonellára is gondoltam, de hát csak hányinger van …

2013. jún. 1. 19:45
Másfél napja tartó hányinger és nem akar múlni, mit tehetnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook