Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van a Balcsin olyan strand ahova kutyával is be lehet menni? fórum

Van a Balcsin olyan strand ahova kutyával is be lehet menni? (tudásbázis kérdés)


6. topis (válaszként erre: 5. - 4c35511f0b)
2009. jún. 12. 07:10
ez szuper, köszi
2009. jún. 11. 22:03
4. 18ba5935e0 (válaszként erre: 3. - Drnéni)
2009. jún. 11. 21:28

Az egyáltalán nem biztos, hogy senkit sem zavar, ha valaki kutyát visz a strandra.

Csak éppen nem mernek szólni vagy egyszerűen már belefáradtak abba, hogy állandóan olyanokat figyelmeztessenek, akik nem érzik, hogy nem mindenki kutyabolond...


Én Bp. belvárosában sétálok nap, mint nap a kisgyerekeimmel és sajnos nincs olyan nap, hogy ne ijesztené halálra a lányaimat egy szabadon engedett kutya, pedig nem is szabad póráz nélkül sétáltatni. Csak az a baj, hogy ez úgy látszik, egyedül a kutyatulajokaz nem érdekli, tojnak rá. :-(


Én már sokszor inkább nem is szólok, mert már volt olyan, hogy megfenyegettek, hogy ránkeresztik a kutyát, miközben a karomba kapaszkodott a két síró gyerek. Másrészt meg már tényleg meguntam, inkább felkapom a 2 gyereket és gyorsan elmegyünk onnan.

Csak az a szomorú, hogy nekünk, embereknek kell meghúznunk magunkat, mert néhányan nem ismerik a kulturált kutyatartás fogalmát és azt hiszik, a kutya fontosabb az embernél... :-(((

2009. márc. 20. 15:25

Nekünk Balatonszéplak-alsón van nyaralónk, az ottani szabadstrandon gyakran találkozom kutyákkal - bár tilos - de senkit nem zavar. (Engem se.)

Ha még érdekel ez valakit.

2009. márc. 20. 11:27
nincs, sehol sincs, sőt büntetnek is érte, csakúgy mint a Velencei tavon
2008. júl. 11. 15:46
Van a Balcsin olyan strand ahova kutyával is be lehet menni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook