Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vallomások fórum

Vallomások (beszélgetős fórum)


6717. ab61752c45 (válaszként erre: 6705. - Amaunet)
2019. febr. 7. 14:34
hát nem tudom,a nagyapám testvére nem kimondottan púpos volt,hanem szinte négyrét hajlott,pedig aztán dolgozott eleget a földjükön.az szerintem a csontritkulástól volt.az anyám dettó.én csak összementem.
6716. Asinel 75
2019. febr. 7. 14:28

"Ma nagyon szomorú vagyok. Remélem lesz jobb időszakom is. 😢"


Tuti! Én ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy ez is elmúlik egyszer.

6715. Asinel 75
2019. febr. 7. 14:25

"Most rendeltem magamnak egy cipőt. Vasárnap is kaptam egyet. És előtte héten is. IMÁDOK vásárolni. Mikor tegyem ha nem a fiatal éveimben?! :) "



Tegyed nyugodtan, de hogy mi értelme van nem tudom megérteni. Sajnálom, hogy nem találsz értelmesebb elfoglaltságot az életedben.

6714. globus (válaszként erre: 6701. - Ab61752c45)
2019. febr. 7. 13:19
Én még ruhát sem rendelnék. Számtalanszor előfordul, hogy hibás a számozás. Vagy jó méret, de valahol valami nem stimmel: tökös a nadrág, szabása furcsa, nyakkivágás nem áll jól, egyáltalán, maga a ruha előnytelen. Nincs az a pénz, amiért próba nélkül ruhát vásárolnék.
6713. globus
2019. febr. 7. 13:15
Égnek áll a hajam... inkább nem részletezem.
6712. Candytuft (válaszként erre: 6711. - Amaunet)
2019. febr. 7. 12:08
Majd holnap kimozgatom a vízben,meg kicsit megdögönyözöm.
6711. Amaunet (válaszként erre: 6710. - Candytuft)
2019. febr. 7. 11:20

Nem lehet, hogy a jobb kezedet sokkal többet használod és az azt mozgató izmok fejlettebbek, mint a bal?

Szerintem tornával, úszással ki tudnád javítani.

6710. Candytuft (válaszként erre: 6708. - Amaunet)
2019. febr. 7. 11:16
Akkor nekem nem banyapúpom van,hanem szimpla púpom van,illetve alakul.A jobb lapockám feletti rész kezd banyásodni.
6709. Kacsahercegno (válaszként erre: 6698. - 366f4505e9)
2019. febr. 7. 11:11
Persze kinek mi fér bele, meg nagyban függ a személyes preferenciától is. Én nem tudom elképzelni, hogy mondjuk valakinek a kedvéért mondjuk lecsupaszítsam magam, mert egyszerűen nekem kényelmetlen. Ha csak arra izgul fel akkor így járt. :D
6708. Amaunet
2019. febr. 7. 11:01

A banyapúp ellen lehet tenni is:

[link]

6707. Candytuft (válaszként erre: 6705. - Amaunet)
2019. febr. 7. 11:01
Én évekig napi több órán keresztül görnyedve ültem,és észre sem vettem a tartásomat,sajna ebből alakult ki,remélem,még tudok rajta javítani.
6706. Candytuft (válaszként erre: 6704. - Candytuft)
2019. febr. 7. 10:58
UI.Visszatérve a vallomásra,ha megteheted,akkor miért ne? Bár én fiatalabb éveimben pont nem tehettem meg,így negyven körül már jobban.
6705. Amaunet (válaszként erre: 6703. - Candytuft)
2019. febr. 7. 10:58

Nem hiszem, hogy ez örökölhető lenne. Talán az, hogy miből, mennyit épít be a csontba a szervezet.

Maga a púp, szerintem a kevés mozgás eredménye.

6704. Candytuft
2019. febr. 7. 10:57

"Most rendeltem magamnak egy cipőt. Vasárnap is kaptam egyet. És előtte héten is. IMÁDOK vásárolni. Mikor tegyem ha nem a fiatal éveimben?! :) "


Nekem is tegnap érkezett meg,bár akkor rendelek,ha épp akció van. Meg sem merem számolni,hogy az utóbbi években mennyit vettem magamnak és a lányomnak erről a helyről.Valami bónusz aranykártyát már igazán adhatnának. :D

6703. Candytuft
2019. febr. 7. 10:53

"Szégyellem a banyapúpomat, nálunk női ágon mindenkinek van sajnos. :( "


de cuki vagy,bocsi ezt most megmosolyogtam.

Amúgy nekem is kezd kialakulni,párom mindig simogatja,hátha szerencsét hoz! :D 😘💙

6702. Amaunet (válaszként erre: 6701. - Ab61752c45)
2019. febr. 7. 10:41

Nem rossz dolog az, ha az ember tudja, hogy milyen szabású, méretű cipőt szeretne vásárolni.

Van egy kedvelt márkám, azon belül egy fazon és ha viseltessé válik, akkor mindig veszek belőle egy újat.

Megrendelem a neten és elmegyek átvenni a boltba, hogy fel is próbálhassam. Időt takarítok meg vele.

Más jellegű cipőknél napok és több bolt bejárása után tudok választani.

6701. ab61752c45 (válaszként erre: 6700. - Amaunet)
2019. febr. 7. 10:32
cipőt rendelni,ez eszembe sem jutna.fel kell próbálnom,köszvényes a lábam,lúdtalpam annyira fáj,alig tudok ráállni.régen 38-as volt a lábam,most néha negyvenest veszek.
6700. Amaunet
2019. febr. 7. 10:09

"Most rendeltem magamnak egy cipőt. Vasárnap is kaptam egyet. És előtte héten is. IMÁDOK vásárolni. Mikor tegyem ha nem a fiatal éveimben?! :)"


Mindenki arra költi a maga által megkeresett pénzét, amire kedve tartja.

6699. Amaunet
2019. febr. 7. 10:07

"Egész életembe soha nem törődött velem nagyanyám, a legtöbb emlékem vele kapcsolatban olyan, hogy meg akarta nekem mondani, hogy hogy kellene viselkedjek. Most szorulna rám, hogy össze-vissza cipeljem az orvoshoz, meg mindenhova, de nem teszem."


Szót kellett volna fogadnod, elfogadni azt, amit a nagymama tanácsolt, és akkor talán nem lennél ilyen önző, nemtörődöm. Egy idegennek, a szomszédjának megtenné az ember, hogy néha elkíséri az orvoshoz, te meg a nagymamádat sem?

6698. 366f4505e9 (válaszként erre: 6695. - Kacsahercegno)
2019. febr. 7. 09:51
En ket pasitol kaptam. Mindkettonek kifejezetten az golt a kerdese, hogy hagyhaj szort magamon. A masodiknal meglepodtem azon, hogy ezt csak par honap utan vetette fel.
6697. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 6692. - 39a6fdc607)
2019. febr. 7. 09:23
Az is.
2019. febr. 7. 09:04

Én is cigiztem még terhes voltam, igaz én csak pár hétig voltam az. De élveztem! Fiatal voltam, buta, nem akartam megtartani, eszemben sem volt!


Ilyen esetben van gyógyszer,óvszer vagy algopirin a két térded közé a fejeddel meg tiltakozol...

Pfff

2019. febr. 7. 08:55

"Ápolt, jó alakú, jól öltözött, finoman sminkelt nő vagyok, úgy vettem észre, hogy vonzónak találnak idegen férfiak is, ahogy minden valamire való nőt. És én nem vagyok odalent csupasz, nem is tetszik úgy. Csak nyírt és szépen formázott az a terület."


Ez tök szuper, örülök, csak azt nem értem, mi a korreláció aközött hogy vonzónak találnak idegen férfiak, és hogy mi a helyzet odalent. Ha idegen, akkor honnan tudná hogy csupasz vagy vagy sem? Vagy a pasik megérzik a szagát, mint a kutyák a félelmet? :D


Meg amúgy szerintem a férfiaknak olyan mindegy, ha már odáig jutnak valakivel, nem a fazont fogják szemügyre venni. :D Legalábbis soha életemben nem voltam olyannal, akit minimálisan is foglalkoztatott volna ez, sőt páros lábbal rúgnám ki az ágyamból/életemből azt aki bármilyen megjegyzést tesz a testszőrzetem mértékével kapcsolatban. :D

6694. Lávli
2019. febr. 7. 08:38

"Imponál, ha rosszindulatú pletykákat hallok magamról, vagy megtudom, hogy más velem s az életemmel foglalkozik, mert ilyenkor látom, hogy más embereknek mennyire unalmas az életük, hogy az enyémben turkálnak."


Amikor beszúrsz idegen szavakat, legalább egyszer néznéd meg a pontos jelentésüket ... :/

2019. febr. 7. 07:04

Nem merem elmondani a páromnak, hogy terhes vagyok. Nagyon kiborulna.


A gyerek nem kettőtöké?

Ha megszületik, akkor eldugod, hogy ne lássa? ...vagy mi a terved? "Szép ez a szerelem" :(

6692. 39a6fdc607 (válaszként erre: 6691. - Pengő Gyöngyi)
2019. febr. 7. 06:52
Meg az AUDI-s :)
6691. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 6688. - Michelle.r)
2019. febr. 7. 06:17

Annyi hülyével találkozom, akinek AZ van, hogy az nem lehet véletlen. Sztereotípia ide vagy oda.

Ja, és természetesen attól, hogy ha egy kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

Lehet mondani, hogy előítélet, de ez tapasztalat kérem. :)

Béjemvés külön állatfaj.

6690. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 6688. - Michelle.r)
2019. febr. 7. 06:17

Annyi hülyével találkozom, akinek AZ van, hogy az nem lehet véletlen. Sztereotípia ide vagy oda.

Ja, és természetesen attól, hogy ha egy kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

Lehet mondani, hogy előítélet, de ez tapasztalat kérem. :)

Béjemvés külön állatfaj.

6689. Amaunet
2019. febr. 6. 23:33

"Imponál, ha rosszindulatú pletykákat hallok magamról, vagy megtudom, hogy más velem s az életemmel foglalkozik, mert ilyenkor látom, hogy más embereknek mennyire unalmas az életük, hogy az enyémben turkálnak."


Én meg el is hiszem.:) Minden bizonnyal azért írod ide, mert olyan sokan foglalkoznak veled.:D

2019. febr. 6. 22:54

"Nem kifejezetten kedvelem a BMW-t preferáló sofőröket. Nem tartom sokra a közlekedési kultúrájukat, a gesztusaikat, viselkedésüket. Tisztelet a kivételnek! Remélem, nem botránkoztattam meg senkit :)"


Persze, hogy nem. És szerencsére sztereotípiákat sem puffogtatsz :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook