Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vállalkozási ötletek fórum

Vállalkozási ötletek (beszélgetős fórum)


2008. szept. 6. 21:27

Bármiből lehet jó vállalkozás.

Mihez értesz?

Mi érdekelne?

2008. aug. 12. 17:14
Várok egyéb okosságokat is témában :))
2008. jún. 9. 16:36

Ki tudná megmondani mennyiből lehetne beinditani egy fodrászüzletet?

2 Főben gondolkodom.......

Mennyit keresnek a fodrászok mint alkalmazottak?

Remélem tud valaki segiteni

2008. jan. 4. 08:28
Nyugdíjas virágkötő vagyok. Szívesen dolgoznék (segítenék üzletet beindítani) heti 2O órában.
2007. nov. 2. 23:15

Ha rendezvényszervezéssel akarsz foglalkozni, nézz meg 1-2 pösti nagyobb rendezvényt, hogyan csinálják a NAGYOK.

Beszélgess velük, figyeld őket.


Vitatsd ezt meg előtte egy adótanácsadóval, mikor milyen anyagi terhei vannak ennek a vállakozásnak.


Aztán vágj bele! Miért ne?

2007. jan. 17. 19:14
Én úgy gondoltam, ha egyszer lesz annyi anyagi tőkénk, egy takarító-karbantartó vállalkozást indítanék. Hogy miért? egyre több olyan nagy cég foglalkoztat ilyen vállalkozókat a környezetük tisztán tartására, vagy karbantartásra. Csak sajna ehhez nem kevés induló töke, és ember is szükségeltetik.
4. emesecske (válaszként erre: 3. - 3b4055e2b2)
2006. aug. 20. 15:49
Köszönöm a biztatást. A férjemmel gondolkodunk, hogy a gyed és a munka mellett valamibe bele kellenne vágni. Azért íram, hogy egy úgy nevezett közvéleményt készítsek. Hát remélem bejön, néha nekünk is sikerülhet valami. Köszönöm ha lesz rá kereslet akkor belevágunk és akkor jelentkezemÜdvözlettel: Hajni
3. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 1. - Emesecske)
2006. aug. 20. 14:29

Kedves emesecske!


Ha valaki hisz abban amit szeret csinálni,akkor biztosan nem riad vissza, az ezzel járó sok munkától!Nálunk az egyik kedves barátnőmmel szoktunk szervezkedni,Ő az elinditója és kitalálója,Én pedig ha lehet igy mondani a jobb keze!Tény és való,hogy teljes embert kiván az ezzel való foglalkozás,mert a mai pénztelenség miatt kevés embert lehet kimozditani hétköznapi problémáiból!Az ötlet nagyon jó,Mi munka mellett végezzük,mindamellett,hogy barátnőmet nagyon sokat ismerik,/hiszen Ő kozmetikus/ megtud mozgatni jó pár embert!.Tehát fontos,hogy sok helyen ismerjenek!Egyébként a listád elejére már Mi ,ha úgy tetszik jelentkezünk Nálad,hastáncal!

Sok sikert Neked:Csilla

2006. aug. 20. 14:16

Szia sztem nagyon sok mindentöl függ-

-Az adott város méretétöl

-A fizetöképes kereslettöl

-A már meglévö konkurenciátol

-Az anyagi lehetöségeidtöl

-A szakember gárdátol

2006. aug. 20. 13:58
Szerintetek jövedelmező lenne egy rendezvény szervezéssel foglalkozó vállalkozás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook