Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valentin nap fórum

Valentin nap (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Valentin nap

1 2 3
2010. jan. 31. 16:49

Mi elmegyünk Miskolc-Tapolcára egy hotelbe.

csak két éjszaka,3 nap!Ránk fér,mert mostanában nagyon sok minden történt Velünk...

2010. jan. 31. 16:48
Nem,nem és sehogy...amerikai nyálgép ünnep.Nincs valami eredeti ötlet,csak az amerikanicizmusok átvétele???
2010. jan. 31. 16:47
Nem!Minek?Gyerekeknek való! :)
2010. jan. 31. 16:47
???
2009. febr. 14. 16:46

Nem ünnep, az tény. De egy sms-t azért megér:


Itt ülök magamban

A csodára várva

Az ablak becsukva

Az ajtó bezárva


Hittem, ha itt vagyok

Te is itt vagy velem

Puszta látásod is

Sokat jelent nekem


Ha csak rád gondolok

Érintésed várom

Emléked örökké

A szívembe zárom


Már nem bírom sokáig

Hisz nem vagyok fakír

Ó, bárcsak itt volnál

Drága vécépapír!!!

53. Fiatal nő (válaszként erre: 48. - Euphylong)
2009. jan. 31. 08:50
Egyetértek!
2009. jan. 12. 10:25
Nem tartom ünnepnek. Valaki kitalálta és ennyi
51. Librigabi (válaszként erre: 49. - Petrikek)
2007. febr. 15. 08:43
Ebben tökéletesen egyetértünk! :-/
2007. febr. 14. 23:22
Én sem szeretem. Mondvacsinált ünnep.
2007. febr. 14. 20:33
Szerintem ez igazából egy "marketing-ünnep". Mert ugye ki a fene vásárolna karácsony után és húsvét előtt egyébként? Így egy kicsit fellendül a virágboltok, ajándékboltok és éttermek forgalma...
48. euphylong (válaszként erre: 39. - Jasminie)
2007. febr. 14. 18:23
A legszebb ajándékot adtad (adod)a párodnak amit csak férfi nőtől kaphat:Magadat!S Ő önmagát adta(ja).Nem is kell több ennél...
2007. febr. 14. 17:43
Szerintem a szerelmet bármelyik nap meg lehet ünnepelni, mondjuk egy jó kis szexel, ahogy már írták előttem is. De úgy, hogy a párom és én most épp nem vagyunk egy városban, sőt, 200 kmnyire vagyunk egymástól, elég nehéz. Mi ugyan veszünk egy kis figyelmességet egymásnak, de nem visszük túlzásba! Épp ezért zavar, hogy ezen a napon minden szivecskékben úszik!! Ez már kényelmetlen!
46. enikö
2007. febr. 14. 17:20
...ÉS MIVEL NEM" KÖTELEZÖ "ÜNNEP, AZ TARTSA AKI AKARJA!ÉN MÁR ÉLVEZGETEM!!!!:))))
45. Librigabi (válaszként erre: 44. - Daroki)
2007. febr. 14. 17:09
Számomra sem ünnep, feláll a szőr a hátamon tőle!!! :-/
44. daroki
2007. febr. 14. 17:06
Amerikában él egy bnőm,pár éve ment ki.Pont erről beszélgettem vele nemrégiben,hogy hiába a Valentin nap,a Halloween,nekem nem jön át az a feeling,ahogy ők ünneplik.Ő teljesen átvette az ottani szokásokat,mindent úgy csinál,tesz,ahogy az igazi amerikai állampolgárok.Biztosan nekem is könnyebben menne,ha ott élnék kinnt,de így tök semlegesek számomra ezek az ünnepek.Mondhatom azt,hogy számomra ezek nem is ünnepek,csak megint vmit elcsórtunk az Amcsiktól,húh de jó!
2007. febr. 14. 16:57

Sziasztok!


Nem akarok senkit megsérteni, de én ezt a valentin napot teljesen feleslegesnek és hülyeségnek tartom. Nem kéne minden giccses dolgot átvenni Amerikából. Olyan "mű" dolognak tartom ezt az egész felhajtást. De ez csak az én véleményem, nehogy valaki sértésnek vegye! Aki szereti a párját, az enélkül is szereti és bármikor meglepheti valamivel. Szerintem. ;-)

2007. febr. 14. 15:10
bolond gép 2* ment BOCSI
2007. febr. 14. 15:09

ki mit gondol a Valentin napról aszerint éli meg...

nem kell ajándékot venni ..

de én ilyenkor nem csak a szerelmemnek kívánok Valentin napot, hanem a barátaimnak is küldök egy aprócska mailt,hogy ma IS eszembe jutottak, mert ez nem csak a szerelmesek napja nálam.....

én ma elmegyek egy indiai étterembe a párommal és anyukámmal ,mert ők sokat jelentenek nekem... ennyi..

ha lefordítod magadba másra ,mint hogy giccs ez az egész nap , akkor másnak is kell érezni...

pl nálunk nem dec24-én van fa állítás, volt már hogy 18-án állt a fa ,mert mi imádjuk a karácsonyt is és akkor úgy éreztük jónak))..

szeressük ezeket az ünnepeket,mert megtanítanak "megállni" a 7köznapi rohanásba..

és ha épp a bnőivel megy el az ember , mint pl mandella az is tök jó.. és lefogadom, hogy tök emlékezetes lesz neki...

2007. febr. 14. 15:09

ki mit gondol a Valentin napról aszerint éli meg...

nem kell ajándékot venni ..

de én ilyenkor nem csak a szerelmemnek kívánok Valentin napot, hanem a barátaimnak is küldök egy aprócska mailt,hogy ma IS eszembe jutottak, mert ez nem csak a szerelmesek napja nálam.....

én ma elmegyek egy indiai étterembe a párommal és anyukámmal ,mert ők sokat jelentenek nekem... ennyi..

ha lefordítod magadba másra ,mint hogy giccs ez az egész nap , akkor másnak is kell érezni...

pl nálunk nem dec24-én van fa állítás, volt már hogy 18-án állt a fa ,mert mi imádjuk a karácsonyt is és akkor úgy éreztük jónak))..

szeressük ezeket az ünnepeket,mert megtanítanak "megállni" a 7köznapi rohanásba..

és ha épp a bnőivel megy el az ember , mint pl mandella az is tök jó.. és lefogadom, hogy tök emlékezetes lesz neki...

2007. febr. 14. 14:36

A mi valentin napi ajándékunk egymásnak:

egy jó kis sztriptíz után egy jó nagyot szeretkezünk.

Ez nem kerül pénzbe, nem kell gondolkodi és szaladgálni, hogy mit vegyünk egymásnak.

Már most közöltem a párommal hogy mit fogok művelni vele az ágyban csinálni este (sms ben)

Szeretjük a valentin napot, de csak a miénket!

2007. febr. 14. 13:12
Én azt nem értem ,hogy miért kell átvenni ilyen ünnepeket másoktól,miétr kell majmolni a külfüldöt.A kirakatok meg az üzletek tele vannak mindenféle kacatokkal,és sokan meg is veszik.Na ezért vezették be nálunk a valentinnapot.Januárban vettem egy szimpla éves naptárt, február 14.ére nem az van írva hohy Bálint nap ,hanem valentin ,hát ezen kiakadtam
37. cskata
2007. febr. 14. 00:05

:)) és mindezek után megnéztem az emailem, és az angol tanfolyamos hírlevélben mi a mai lecke..???


THE HISTORY OF VALENTINE'S DAY

Every February we celebrate Valentine's Day by giving flowers, candy and cards to those we love. We do this in honor of Saint Valentine. You may be wondering, "Who is St. Valentine"?


Legend has it that Valentine was a priest who served during third century Rome. There was an Emperor at that time by the name of Claudius II. Emperor Claudius II decided that single men made better soldiers than those that were married.


With this thought in mind he outlawed marriage for young men in hopes of building a stronger military base. Supposedly, Valentine, decided this decree just wasn't fair and chose to marry young couples secretly. When Emperor Claudius II found out about Valentine's actions he had him put to death.


Another legend has it that Valentine was an imprisoned man who fell in love with his jailor's daughter. Before he was put to death he sent the first 'valentine' himself when he wrote her a letter and signed it 'Your Valentine', words still used on cards today.


Perhaps we'll never know the true identity and story behind the man named St. Valentine, but this much is for sure...February has been the month to celebrate love for a long time, dating clear back to the Middle Ages. In fact, Valentines ranks second only to Christmas in number of greeting cards sent.


Another valentine gentleman you may be wondering about is Cupid (Latin cupido, "desire"). In Roman mythology Cupid is the son of Venus, goddess of love. His counterpart in Greek mythology is Eros, god of love. Cupid is often said to be a mischievous boy who goes around wounding both gods and humans with his arrows, causing them to fall in love.



No comment..:))))))

2007. febr. 14. 00:04
BOLDOG VALENTIN NAPOT MINDENKINEK!
35. cskata (válaszként erre: 33. - 93a74b44ea)
2007. febr. 13. 23:57
huuu, akkóóó figyelek holnap!!:)))
2007. febr. 13. 23:40

IMADOM A VALENTIN NAPOT!!!

Annyira jo erzes kapni valami kis aprosagot a ferjemtol pedig rendszeresen megajandekoz valamivel.Megis szeretem ezt a napot is.

Szerintem ez a nap nem az anyagiassagrol szol hanem a figyelemrol,szeretetrol a masik irant.

33. 93a74b44ea (válaszként erre: 32. - Cskata)
2007. febr. 13. 23:15
Kata, csak figyelj, holnap virágot fogsz kapni!! nem ígérem, hogy élőt meg azt senem, hogy a szerelmedtől, de fogsz... mondom, csak figyejjééééééé! ;-)
32. cskata (válaszként erre: 31. - 93a74b44ea)
2007. febr. 13. 23:06

hámmmmer nekem senki nem vesz virágot..:(((

:))))

31. 93a74b44ea (válaszként erre: 24. - Cskata)
2007. febr. 13. 23:02
Kata, a második szakasszal tökéletesen egyetértek, éppen ezért nem értem viszont az elsőt...miért frusztrálna?? nemáááááááá :)
30. cskata (válaszként erre: 29. - Mandella)
2007. febr. 13. 22:27
:))) gondoltam, hogy nem a pasira értetted!!:D
2007. febr. 13. 11:50

"és én nem vagyok benne biztos, hogy ha lenne egyvalakim, élvezném, vagy szeretném."


mármint a Valentin-napot :-)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook