Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Válaszolnátok pár kérdésemre a cukorbetegséggel kapcsolatban? fórum

Válaszolnátok pár kérdésemre a cukorbetegséggel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2011. máj. 23. 12:06

Kellene egy terheléses vérkép, de legalább egy étkezés után kb. 1-2 órával mért eredmény.

Perze az éhgyomi is, na ezt jól megaszontam. :D

11. Biga89 (válaszként erre: 10. - Télibabaujratöltve:))
2011. máj. 23. 12:03
nekem a dokino azt mondta hogy nem tudtak megnezni a veremet , mert nagyon suru volt...es 3honap mulva kell majd ujra mennem...szoval nem sokat tudok
10. télibabaujratöltve:) (válaszként erre: 9. - Biga89)
2011. máj. 23. 12:00
nem kell hozzá elmenned az endokrinológiára, a háziorvosod is meg tudja mérni, sőt a 2.es tipusú cbetegséget többnyire a háziorvos kezeli.... és megvan már az eredmény???? nézd már eg mi van ott,hogy glükóz... mellette milyen érték szerepel?
2011. máj. 23. 11:57
nem voltam meg cukororvosnal, vervetel mashol tortent..hat mondjuk en is exem es utanna is ehes vagyok..folyadek ahogy irtam az sok, meg perxe a pisiles, meg szajszarazsag
2011. máj. 23. 11:54

nem nézte meg ujjbegyből??? vagy laborba menned kell??? ezt nem lehet így hogy gyanakodik...:S


Én 1 es tipusú vagyok, fogytam, éhes voltam állandóan, gyengeség, és igen a sok folyadékfogyaszttás ill, gyakran kell pisilni...

2011. máj. 23. 11:54
sok mindent olvastam ezzel kapcsolatban a neten, de hat en mindent bemagyarazok magamnak...de nagyon sokat ixom, sokat pisilek, vixket a borom
2011. máj. 23. 11:54
5. kisj
2011. máj. 23. 11:53
indokolatlanul sok folyadékfogyasztás, szomjúság, fogyás, vagy éppen hízás, vad édességfaló rohamok (legalábbis én ezt tapasztaltam a férjemnél)
2011. máj. 23. 11:52

Hát először is vércukrot kellene mérni,ezt minden narancssárga felkiáltójeles patikában megteheted.

Másodszor a sok ivás a sok pisilés következménye,de ez inkább a hirtelen kialakuló és nem az elhízásos cukorbetegség tünete,hogy érthetően fogalmazzak.Ebben az esetben volnának más egyéb kellemetlen tüneteid is.Így elég?

2011. máj. 23. 11:49
nemregen kiderult hogy nagyon suru a verem, dokino mondta h probaljak meg sokat inni,de mar igy is 3-4litert ixok naponta. mondta h lehet h cukorbeteg vagyok.arra xeretnek rakerdezni hogy milyen tunetei vannak a cukorbetegsegnek..segitseget nagyon koxonom..
2011. máj. 23. 11:48
Hajrá...:)
2011. máj. 23. 11:47
Sziasztok, lenne par kerdesem a cukorbetegsegrol...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook