Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Huggies pelus méretével kapcsolatos kérdésemre válaszolnátok? fórum

Huggies pelus méretével kapcsolatos kérdésemre válaszolnátok? (tudásbázis kérdés)


24. a84bd81510 (válaszként erre: 22. - Szitaszivárvány)
2011. jún. 8. 09:22

Szia!

Ezt mondjuk én is tapasztaltam már. Pelusozásnál úgy tűnik, hogy szinte össze kell érnie a két tépőzárnak, hogy nem legyen túl laza, de ha felül, akkor meg szorítja a pocóját. Még jó, hogy hátul is rugalmas.Úgy szoktam csinálni, hogy középen kihagyok 1 hüvelykujjnyi helyet, és megnézem, hogy a kezem befér-e a pocójához és a combgumírozás nem laza-e.És mivel mindig body-ban van, segít, hogy ne csússzon le róla. Nálunk csak 1-2x volt baleset, mert alváskor előbb kakilt,aztán jött a pisi, és már nem tudott beszívódni :)

Használjátok egészséggel!

2011. jún. 8. 08:58
Vettem premium pelust. Napközben oké, de reggelre kipisilt belőle. Ráadásul kicsit nagyobb az oldal zárósnál, így bőven elég volt a 4-es méret is.
2011. jún. 7. 10:04
Azért mert elég sokat ül. Olyan, mint egy játékbaba, ha leültetem valahová, akkor ottmarad. Mostanában kezd el "közlekedni" és az elől zárós nagyon nyomja a hasát ülés közben. Ha viszont lazábbra veszem, akkor leesik róla, mert a kis kerek poci mellett picike csípője van. Huggies-ből még nem próbáltuk az elől zárósat.
21. a84bd81510 (válaszként erre: 10. - Szitaszivárvány)
2011. jún. 7. 00:12

Szia!

Mi kizárólag Huggies-t használunk, már fél éve, maximálisan meg vagyok vele elégedve. Lánykám most 9,5 hónapos és 8,7 kg. A prémium 4-es méretet használjuk (8-14 kg), de elképzelhető, hogy Nektek a 4+ lenne a megfelelő, ami 10-16-ig van (bár kb. ugyanolyan "alakúak" a Gyerkőceink).

Megkérdezhetem, hogy miért gond Számodra, hogy elől záródik? Lánykám egész nap zúz, mászkál, mégsincs gond a pelussal.

2011. jún. 6. 20:07
az lemaradt, hogy a DM-ben a Babylove-os bugyipeló a 4db-os
2011. jún. 6. 20:06

szia, én pampers-ből próbáltam a bugyipelust, nem volt szimpi, mert nagyon vastag volt pont a lába között. A DM-ben most van 4db-os bugyipelus 249,-Ft-ért, vettem kipróbálni, és az jobb volt.

Nekünk huggies-ből a tépőzáras fazon volt, de nem jött be.

18. Norchy (válaszként erre: 17. - Szitaszivárvány)
2011. jún. 6. 19:45
szerintem a bugyisok mind oldalt zárasok, de eddig én csak a huggiest vettem olyat, ami tépőzáras, és visszazárható, a többi szétszaggatható oldalt
2011. jún. 6. 19:40

1790, de volt 500 forintos kuponom.

És nem tudtok olyan pelust, ami ugyanígy oldalt zár?

16. Norchy (válaszként erre: 6. - Szitaszivárvány)
2011. jún. 6. 19:30

huggies littlewalkerst mi is használjuk, nagyon bevált. a 4es méret ami eddig volt.

viszont ebből csak 4 és 5 méret létezik szerintem is.


esetleg helen harperből létezik még ilyesmi méret, ami elvileg a 4esnek felel meg, de nagyobb, így a 9,5-10kg-s lányomon nagy volt, pedig méretre ez illet volna rá, ezért lett huggies, kisebb, jobban illet rá.


megkérdezhetem, mennyiért veszitek a huggies little walkerst?

15. szitaszivárvány (válaszként erre: 12. - Nemmaci)
2011. jún. 6. 19:26
Köszi! :-(
14. nemmaci (válaszként erre: 13. - Gagababi)
2011. jún. 6. 19:23

nekünk iszonyú hamar nagy bugyor lesz a pisitől... nagyon gyakran kell cserélni.

én többet nem veszek!

2011. jún. 6. 19:20
sokáig huggiest használtunk,- és esküdöztem rá,hogy ennél jobb nincs- de egyszer csak elkezdett kifolyni belőle a pisi...azt hittem a méret miatt, vettem nagyobbat, de abból is kifolyt. Liberot használunk jó ideje, és lekopogom, teljesen jó.
12. nemmaci (válaszként erre: 11. - Szitaszivárvány)
2011. jún. 6. 19:17
igen, legalábbis a 3-as méret.
2011. jún. 6. 19:14
a premium ugye elől zárós?
2011. jún. 6. 19:11
Az én lányom meg kicsi és formás Most 8-9 kg között lehet (nem tudom pontosan, mert rég mérték) és 10 hónapos
9. homern (válaszként erre: 8. - Szitaszivárvány)
2011. jún. 6. 19:06
Hát igen,minden alkatra más a jó.Az én fiam magas vékony típus(85cm és alig 10kg) így a pocakrésszel nincs gondunk.Nekünk azért kellett sokszor méretet váltani,mert nem ért már fel a combja fölé a bezáró rész,súlyban meg még a közelében sem voltunk a méretnek :S
2011. jún. 6. 19:03

Neki meg a liberó nem passzol. Hátul kifolyik minden.

A pampers is nagyon jó, de a pocinál zár és evés közben nagyon nyomja. A bugyipelus is jó, szerettem, de estére nem jó.

Ez a huggis pont passzol, kényelmes, csak nem tudom most méretben milyet vegyek.

2011. jún. 6. 19:00
én a babám 1 éves koráig folyamatosan próbálkoztam vele,de valahogy nem illik rá.mintha a comb helyét elfelejtették volna kivágni.egyik méretet sem tudtam úgy ráadni,hogy kényelmesnek tűnjön.most pamperst használunk egy ideje.
2011. jún. 6. 19:00

bocsi, csak közben olyan vihar van, hogy elment a net.

Most vettem egy 4-es méretű Little Walkers-t és nagyon tetszik, hogy zár és nem a pocaknál. De lassan kinövi, úgy érzem ici-picivel nagyobb kellene. Viszont ebből csak 5-ös méret van, azt pedig nem hiszem, hogy súlyban elérjük. Mennyivel nagyobb?

A premium pelusban van 4+-os, de ha jól látom a képeken, az ugye a pocinál zár?

2011. jún. 6. 18:57

hát.... én most vettem egy 3-as méretűt, de nem vagyok tőle elszállva...

szerintem a legjobb a libero

2011. jún. 6. 18:57
Most mi is ezt vettük, eddig bevált. Mi a kérdés? :)
2011. jún. 6. 18:55
mi most azt használunk és nagyon megvagyok elégedve vele..ajánlom neked is:)..
2011. jún. 6. 18:51
A mérettel kapcsolatban lenne kérdésem attól, aki ezt veszi a babájának.
2011. jún. 6. 18:50
Huggies pelus

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook