Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valakivel volt már hasonló? Ez normális? fórum

Valakivel volt már hasonló? Ez normális? (tudásbázis kérdés)


9. Juharlevél (válaszként erre: 5. - Tüncica*)
2011. aug. 23. 13:49
Ilyen esetben én sem várnék, irány a legközelebbi ügyelet vagy magánrendelő. Én "csak" barnáztam, de mégis ott volt/van a baba, már a 30. hetet töltjük :-) ha szükséges, minél előbb gyógyszert kellene kapnod vagy legalább ágynyugalom! Ha netán baj lenne, azt is jobb mielőbb tudni. Az egy dolog, hogy a HCG nem ürül ki azonnal, de szép fokozatosan csökkenne és nem erősödne a teszt.
2011. aug. 23. 09:47

szia

2fiam van,és mind a 2vel így jártam,sőt az első babámnál 3-4hónapig is volt.nekem a dokim azt mondta ,hogy tisztulási folyamat ,ami elég gyakori dolog.de való igaz ,hogy fontos az orvosi vizsgálat

2011. aug. 23. 08:00

Mindenképpen orvoshoz kell menni, de nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni! Annyu nőtől lehet hallani, hogy menstruál még a terhessége elején.

Azért oszd meg velünk a fejleményeket! Nagyon drukkolok!

2011. aug. 22. 20:29
Én nem kértem időpontot,bementem a kórház ügyeletére.Petezsákot/foltot már látnak uh-n,tudnak megtartó gyógyszert írni ha azt látják tényleg van ott valami,de vérzik a kismama.(én 5-6 hetes lehettem ekkor,nálam benézték a dolgot,de azért érdemes elmenni,nem gyakori ami velem történt :))
2011. aug. 22. 20:03

Köszönöm a segítséget.

Igen, mindenképp orvoshoz megyek, csak holnap kell telefonálnom időpontért, aztán legalább 3-4 nap múlva tudok menni.

Tudom hogy egy darabig megmarad a HCG szint, de nekem elméletileg nőtt, mivel a 25-ös tesztem eddig negatív volt, most meg halványan pozitív. Ez az ami aggaszt, hogy ez vérzés után mennyire normális vagy nem normális... :S

2011. aug. 22. 19:32

Jaj, ne haragudj, még nem fejeztem be az írást :S

Nem biztos, hogy elment a babád, a barátnőm is vérzett a 6. héten, és most 20 hetes kismama! Szóval tényleg fontos orvoshoz menni!!!

2011. aug. 22. 19:31

Szia!

Nagyon sajnálom :(:(:( Mindenképp menj el dokihoz! Amikor a mi babánk ment el, azonnal bementünk a kórházba, ahogy elkezdtem vérezni. Jobb félni, mint megijedni!

A HCG nem ürül ki azonnal a szervezetből. Vetélés után még néhány napig lehet pozitív a teszt. Nekem aznap, mikor elment a babánk, a vérvételen 170 volt a hcg szintem. Egy héttel később 3 körül.

2. Kriszti1212 (válaszként erre: 1. - Tüncica*)
2011. aug. 22. 19:27
Szia, az első babámnál is és most a második terhességemnél is két hét erőteljes, bő barna folyásom volt. Orvosnál is voltam vele, Kicsi fiam két éves pocaklakó pedig 20hetes. :) Szerintem menj el dokihoz, hogy nézzen meg, hogy biztos lehess a terhességben.
2011. aug. 22. 19:24

A menszeszem erőssége amióta csak menstruálok a következő: első nap gyenge, második és harmadik nap erős, negyedik nap gyenge, ötödik nap pedig csak vérfoltos...


A ciklusom rövid 25-26 napos. Tudom mikor volt PÉ-m, augusztus negyedikén. 11-én csináltam az első tesztem, ami 25-ös érzékenységű volt, természetesen negatív lett. 15-én csináltam egy 10-es érzékenységűt, halványan, de pozitív lett. 16-án csináltam egy 10-es és egy 25-ös érzékenységűt is. A 10-es erősebb pozitív lett mint az előző napi, de még így is halvány volt a második csík, a 25-ös pedig még teljesen negatív. 17-én megjött. A menszim nyálkás volt és véres-inkább barnás. Darabos is volt, bár nem olyan intenzíven mint szokott. Viszont azóta is barnás folyásom van, vérzésem pedig már a harmadik nap óta nincs. Azóta csak barnázgatok. De azt sem rendszeresen, egy nap alatt kétszer-háromszor. Eddig sosem barnáztam. Ma reggel, a "vérzésem" 6. napján csináltam egy 25-ös terhességi tesztet, ami halvány pozitív lett. A 25-ös tesztjeim ezelőtt teljesen negatívak voltak. Akkor ez mitől lett pozitív? Ál pozitív lenne? A második csík azonnal megjelent, bár halványan ugyan. Ha előtte terhes voltam, a HCG a mensi alatt nem termelődik tovább, mivel a baba távozik a mensivel nem de? Akkor ez meg hogy lehet hogy a 25-ös tesztem most még is pozitív?


Valakivel történt már hasonló? Mennyire normális ez? Holnap jelentkezek be orvoshoz, de fene tudja mikorra ad időpontot, és most fogalmam sincs ez mitől van. Előre is köszönöm a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook