Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Belement a gyerekem szemébe a buborékfújó. Történt már valakivel hasonló? fórum

Belement a gyerekem szemébe a buborékfújó. Történt már valakivel hasonló? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 13. 14:10

Nekem egyszer a domestos csapott bele, bő vízzel kimostam, sokáig mostam, de még jó darabig fájt. Külföldön voltam, így nem tudtam orvoshoz menni.

Nem lett semmi baja a szememnek.

2015. ápr. 13. 10:08
nekem magamnak bevált hasonló esetben (nem buborékfújó, hanem mosogatószer), hogy nekiálltam hagymát vágni, és megkönnyeztetett
2015. ápr. 13. 09:43
Kimosódik a könnyel, az a legjobb szemtisztító.
2015. ápr. 13. 09:37
Csak azért aggódok, mert a doki szerint veszélyes anyagok vannak benne. Csak nem értem akkor hogy kerülhet forgalomba. Ha nem múlik, el kell vinni szemészetre. Csak úgy félek, hogy valami baja lesz a szemének.
3. kajcsoka (válaszként erre: 1. - Hunoka)
2015. ápr. 13. 09:34
Szerintem probalt megmosni naponta tobbszor kamilla fozettel es cseppegtesd,nem csoda ha sir mert eg neki.
2015. ápr. 13. 09:32
persze, napi szinten történik ilyen. elmúlik, hacsak nem hipóval töltötted meg a buborékfújót.
2015. ápr. 13. 09:28
Belement a gyerekem szemébe a buborékfújó. Történt már valakivel hasonló? Ügyeleten kapott szemcseppet, de nagyon fáj neki, csak sír azóta is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook