Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valakivel volt már hasonló? fórum

Valakivel volt már hasonló? (beszélgetős fórum)


17. e300c9a9d2 (válaszként erre: 1. - 1246f1921c)
2012. márc. 1. 19:48

Szia!


Nem kell megijedned.

Először is,a hímivarsejtek egy része távozik hirtelen,közösülés után.

A többi csak lassacskán,talán 2-3 napig is eltart.

A hüvely öntisztító folyamata lehet ez a heves reakció.

A tejsavas intim zuhany semmiben nem gátolja a babaprojektet,maximum (ha igaz), állítólag nagyobb esélye lesz egy kislánynak,míg lúgosabbnál kisfiúnak..

Lehetőleg együttlét előtt egy jó 12:00val alkalmazd, utána 12:00-ig ne,a hímivarsejtek had helyezkedhessenek.


Lehet jó volna 1-2hét pihenőt tartani,ezt 2naponta történő intim öblítéssel tölteni,és biztos fog felírni orvos hüvelykúpot....mindent ezzel oldanak meg.Ebből a Pimafucint választ,a Canesten nem jó!

Intim zuhanyból ez a legjobb:

[link]

Rossmannban is,de gyógyszertárban is kapható.

Ne izgulj ,fél évente kell kötelező rákszűrésre járni,nincs semmi baj....ha lenne,akkor annak 2-3 hónappal ezelőtt jelei is lettek volna,a vizsgálatból minden kiderült volna.


Most növő hold van, ez egy termékeny időszak,a legtermékenyebb a telehold

Idén :márc 8-9

ápr 6-7

máj 6-7

jún 4-5

júl 3-4

aug 2-3

aug 31

szept 30

okt 29-30

nov 28-29

dec 28-29

Ezek után utolsó negyed jön(fogyó hold 2 hétig,majd a nőiciklus újhold),ezek nem kedveznek igazán a fogamzásnak,mármint nem a legtermékenyebb időszak,de szó sincs arról,hogy ilyenkor nem lehet megfoganni.Ilyenkor is lehet,de kicsit nehezebben.


Azok a nők akik nem szednek fogamzásgátlót és semmilyen befolyásoló gyógyszert,a ciklusuk újhold idejére esik.Minden egészséges nőnek,mert a hold hatással van a hormonháztartásra is,múlthónapban kb. ebbe az időszakba kellett essen a ciklus:febr 17- 21-25 ig.

Az is misztikusnak tűnik ahogy dagályt tud okozni.

Termékeny időszak még a telihold előtti 2 hét is.


SOK SIKERT ;)!!

16. 1246f1921c (válaszként erre: 15. - Bugs02)
2012. febr. 21. 18:29

Nem voltam mostanában fürdőben, nyilvános helyen (bevásárlóközpont...) még wc-n sem, így nem hiszem, hogy gomba lenne, de fene sem tudja.


Köszi a jó kívánságokat! :)

15. Bugs02
2012. febr. 21. 18:21

Sztem valami felfázás vagy esetleg gomba....pl ha voltál fürdőbe, ott össze lehet ilyesmit szedni.

Jobbulást!

14. katie_rose (válaszként erre: 13. - C42aaaac41)
2012. febr. 21. 18:09
Megnéztem és már vény nélkül is kiadják.
13. c42aaaac41 (válaszként erre: 8. - Katie_rose)
2012. febr. 21. 18:00

Én?


Nődokitól kaptam receptet.

12. katie_rose (válaszként erre: 11. - 1246f1921c)
2012. febr. 21. 17:38
Sok sikert kívánok a babócához! :)
11. 1246f1921c (válaszként erre: 10. - Katie_rose)
2012. febr. 21. 17:36

Nagyon köszi a tanácsokat.

Szerintem holnap veszek akkor ilyen tejsavat.

Aztán meglátjuk, hogy mi lesz.

10. katie_rose (válaszként erre: 9. - 1246f1921c)
2012. febr. 21. 17:31
A "babának" nem árt.Az első 5-6 héten a "mindent vagy semmit" elv érvényesül. Ha nem érzi megfelelőnek a környezetet akkor nem marad meg. :/ Szerintem fontosabb,hogy előbb 100%ig egészséges legyél és ha minden rendben,akkor biztosan rendben lesz a baba is és nem kell aggódnod. :) De szerintem semmi komolyabb bajod nincs. Lehet csak túl sokat jár az agyad ezen. A stressztől is lehet a folyás.
2012. febr. 21. 17:27

Nekem csak ezt a tejsavas irrigálást javasolták.

Minden napra.

Aztán annyit mondtak, ha nem múlik el, akkor csinálnak egy váladék vizsgálatot.


Csak ugye nem tudom a próbálkozás időszaka alatt belekezdjek-e, vagy várjam meg ennek a ciklusnak az eredményét, és ne csináljak semmit, míg el nem jutottam a magánrendelésre, ahová amúgy is mennék márciusban?

8. katie_rose (válaszként erre: 7. - B81fcd1219)
2012. febr. 21. 17:26
A betadine-os hüvelykúp jó a gyulladásra és vény nélkül is kapható. esetleg próbáld ki. A legjobb viszont az lenne,ha mielőbb eljutnál a nőgyógyászodhoz.
2012. febr. 21. 17:23
Gyulladás simán lehet.Nincsenek tüneteim,mégis kaptam rá kúpot a dokitól.Egy szimpla rákszűrés eredmény után.
6. katie_rose (válaszként erre: 4. - 1246f1921c)
2012. febr. 21. 17:22
Szerintem lehet, hiszen elvileg normalizálja a PH-t és az ugye fontos. viszont terhesség alatt már nem ajánlják a nőgyógyászok.
5. 1246f1921c (válaszként erre: 3. - Rekuczy)
2012. febr. 21. 17:21

Hát fogalmam sincs. :\

Csak azért jutott eszembe hirtelen a ciszta, mert nincs ötletem mitől is lehet.


Nincsenek fájdalmaim, nem viszket, külső elváltozás sincs.

4. 1246f1921c (válaszként erre: 2. - Katie_rose)
2012. febr. 21. 17:19

Nem hiszem, hogy a heves próbálkozás lett volna az oka, mert azt csak a napokban kezdtük el.


A tejsavas irrigálás befolyásolhatja a teherbe esést?

3. rekuczy (válaszként erre: 1. - 1246f1921c)
2012. febr. 21. 17:17
ciszta tudomasom szerint nem jelentkezik igy legalabb is nekem nem mutatkozot igy szerintem felfaztal
2012. febr. 21. 17:16

A tüneted gyulladásra utalhat. Bár orvos nem vagyok, csak asszisztens.

Esetleg túl hevesen próbálkoztatok? Egyébként a menstruáció és a peteérés közötti időszakban normális lehet a több és hígabb folyás.

2012. febr. 21. 17:13

Párommal kisbabát szeretnénk.

Ebben a ciklusban már el is kezdtük a próbálkozást, de még nagyon a ciklusom elején vagyok. (6. cn)


Nem rég, talán három-négy hónappal ezelőtt voltam utoljára nőgyógyásznál. Akkor mindent rendben találtak.

Viszont az előző ciklusomban azt vettem észre, hogy picit bővebb a fehér folyásom.

Utána jártam a dolognak, lerendeztek annyival, hogy ez teljesen normális.


Tényleg nem volt vészes, sem szagos.


Viszont mostanában fürdés után, főleg ha forró, meleg vízben fürdök, ha kiszállok, azt veszem észre, hogy "ömlik" belőlem valami.


Nem szó szerint ömlik, de bőven folyik. Ilyen vizes állagú, enyhén fehéres folyadék.

A szaga számomra beazonosíthatatlan. Nem büdös, de kellemetlen.


Se előtte, sem utána nem távozik belőlem ez a folyadék, viszont a fehéres folyásom még mindig bővebb, min előtte volt.


Konzultáltam egy orvossal, aki mindössze annyit javasolt irrigáljak tejsavoldattal.

A klinikán kivárni a sorom sajnos költözés miatt az elkövetkezendő 10-15 napban nem lesz időm. (Festés, pakolászás, ügyintézés...) Nem tudok több órára elszakadni itthonról.

Magánrendelésre pedig csak jövőhónapra kaptam időpontot.


Valakivel volt már hasonló? Elkaphattam valami fertőzést? Esetleg ciszta?


Előre is köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook