Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valakinek sikerült így teherbe esni? fórum

Valakinek sikerült így teherbe esni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
114. Emese1 (válaszként erre: 113. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 30. 17:20
Van már valami fejlemény?
2021. szept. 20. 10:16

Ha nincs esély így teherbe esni, akkor az nem átverés.

De legalább nem ülök tétlenül.

2021. szept. 9. 21:17
Őszinte részvétem. Tényleg. Ez nagyon nem tisztességes viselkedés. Esetleg egy üveg pezsgő vagy vodka, hátha úgy ellazul, hogy elfelejt időben kiszállni.
111. michelle.r (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 20:46

Ha erőszakkal apává teszed a párodat, utána bíróságra is citálod majd, hogy finanszírozza a gyerek életét? És ha nem , szerinted hogy érzi majd magát, hogy gyereke van, de nem akart? És a gyerek, aki ilyen körülmények között fogan?


Játssz tiszta lapokkal, szakíts és menj spermabankba!

110. michelle.r (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 20:44

Tényleg nem tudod elképzelni, hogy senkinek, aki beszélget veled, nincs ilyen személyes tapasztalata?


Ha életképes spermium bejut, és éppen van megtermékenyülésre alkalmas petesejt, igen, sikerülhet. Más kérdés, hogy a férjednek hogy fogod a sztorit "eladni?". De ami még ennél is fontosabb, a gyerekednek.


Miért nem mész a spermabankba, ha úgyis egyedülálló szülő szeretnél lenni?

109. liliom10 (válaszként erre: 105. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 18:09

Tényleg nehéz helyzet. Ha mélyen belegondolok, tavaly hazudott Neked, hogy kibékülj vele. Ez annyira komoly téma, hogy a legtilosabb hitegetni a másikat. Még súlyosabb, ha egy nőt, pláne 40 éveset hiteget a párja, de mikor elérte a kibékülést, már nem akar gyereket. Az ilyen férfi különösen szemét az én szememben ! Mert : neki lehet még gyereke fiatalabb nőtől, ha akar, de egy nő kicsúszik a szülőképes korból. Belegondol a párod ebbe ? Miért nem olyan nőt keresett, akinek van már gyereke, és esze ágában sincs szülni ?

Ha én lennék ilyen helyzetben, szakítanék vele. Az én lelkemnek ez olyan átverés lenne, hogy egy pasi miatt ne legyen gyerekem, pedig benne volt ő is még egy éve, hogy teljesen kiábrándulnék.

108. Tünci3 (válaszként erre: 101. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 17:59
Szívesen! Szorítok! De írd meg mindenképp mi lesz!
107. andi6020 (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 14:32
Amúgy szerintem ne a szájból pohárba köpős verziót válaszd.
2021. szept. 9. 14:20
Oké.
2021. szept. 9. 14:20

Sajnos nem érti meg....Igen, érti, hogy nekem is lehetne, de Ő akkor sem akar még egyet.


Tavaly egyszer szétmentük emiatt, csak kibékültünk, mert azt mondta, hogy oké, belefér a gyerek. Csak mikor idén a tettek mezejére kellett volna lépni, már visszakozott. Nekem meg az értékeim már olyanok, hogy nem fér bele egy új pasit találni.


Sakk, matt.

104. liliom10 (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 14:11
Még az is lehet, hogy megérti a párod, mennyire igazad van, hiszen neki is vannak gyerekei, Neked miért ne lehetne ? Az ő önzése miatt ? Azt mondja, hogy jó, ne védekezzünk mostantól. Lehet, hogy nem is esel teherbe, és kár lenne/lett volna szakítani. Ezt akarta a sors vagy a jó Isten. Leélhetnétek boldogan, egy őszinte kapcsolatban az életeteket... a gyerekkérdés nem rajtatok múlt.
103. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 102. - Bichi)
2021. szept. 9. 13:48

Marad a csodavárás...

Bár tudom, ebben a korban pláne "full spricc" kellene...DE HÁTHA...

102. Bichi (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 13:40

Mondjuk, ha nem akar gyereket, és ezzel a módszerrel "védekezik", akkor még sajnálni sem lehet érte.

Tényleg csak az alapfelvetéssel volt probléma :)

101. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 100. - Tünci3)
2021. szept. 9. 13:40

Köszi Tünci!


Szurkolj, hogy jöjjön a csoda. Ha meg nem jön, akkor legyen erőm elfogadni, és megbocsátani magamnak, hogy így alakult az életem.

100. Tünci3
2021. szept. 9. 13:35
Kedves FI! Utolsónak igaza van. Én is ezt tenném a helyedben. Sok sikert,írj majd mi volt.
99. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 98. - Liliom10)
2021. szept. 9. 13:30

Nagyon köszi a korrekt választ.


A "köztünk mindennek vége" opció sem visz közelebb a kisbabához. Mire kiépítek egy új kapcsolatot (ha egyáltalán sikerül), addigra már elhal az összes petesejtem.


Marad az, ami eddig. Reménykedek, hátha egyszer nem sikerül időben kiszállni teljesen (amire már volt példa.. )Más utat most nem látok/érzek.

98. liliom10 (válaszként erre: 95. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 10:45

A helyedben én leülnék a pároddal megbeszélni a gyerektémát. Elmondanám, hogy mennyire vágyom egy saját gyerekre, és ebben a korban nincs mire várnom. " Ezentúl nem védekezünk, aztán vagy lesz gyerekünk, vagy nem sikerül. Ha Te semmiképpen nem akarsz gyereket, akkor legyen vége köztünk mindennek. Nem akarom, hogy rettegj, hátha apa leszel. " Adj neki egy kevés gondolkodási időt, pl. pár hét vagy hónap elég lehet. Az is lehet, hogy azonnal dönt.

Mindig a becsületes, őszinte viselkedés híve voltam, Neked is ezt ajánlom. Ha mégis átvered a párodat, nemcsak lelkiismeret furdalásod lesz a további életedben, hanem ha kiderül, a párod nem fog többé megbízni benned !

97. dfc04c70e4 (válaszként erre: 95. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 10:37

Igen, én vagyok itt a bunkó.

Te meg a megtestesült becsületesség.

96. dfc04c70e4 (válaszként erre: 94. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 10:35

Magam részéről szálszövögetésnek éreztem. Ez csak az én érzésem.


Ugye az megvan, hogy korábban azt írtam, hogy ha nem így adtad volna elő a történetet, nagyon együtt tudnék érezni veled? De a te esetedben nem vagyok együttérző.


Ha valóban komolyan gondolod az itteni hozzászólásod első 2 mondatát, akkor már nem volt hiábavaló a sok hsz.

95. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 93. - Dfc04c70e4)
2021. szept. 9. 10:22

Egy fillért nem kérnék, bunkó. Csak megjegyzem, most is én fizetek többet a családi kasszába...


De mindegyis...


Tényleg nem vagyok normális, hogy ilyen fórumot nyitottam...

94. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 88. - Dfc04c70e4)
2021. szept. 9. 10:21

A kommentek után sehogy nem kívánom megvalósítani a teljes mértékben inkorrekt módszerem. Mivel teljes mértékben etikátlan. Ez így egyértelmű válasz.


A szálak szövögetése nem igaz, ezek az Ő szájából hangzottak el...mi értelme lenne itt valótlant állítani?

93. dfc04c70e4 (válaszként erre: 92. - 00dfb24292)
2021. szept. 9. 10:16

Igen. Abban igazad van, hogy elhagyhatja a párja gyerekkel is, és gyerek nélkül is.

Én mégsem biztatnám arra, hogy vágjon bele, mert valakit az akarata ellenére apává tenni több, mint aljasság. A gyerekről már nem is beszélve, ha sikerülne is a terve - az az ártatlan kis gyerek nagy valószínűséggel megszenvedné a történetet. Mert 1% esélyt sem adnék neki, hogy az apával együtt nőne fel.


Egyébként meg a fórumnyitó azt írta korábban, hogy nem akar egyedülálló anya lenni, mert az sem neki, sem a gyereknek nem lenne jó. Utóbb meg már azt írta, mégis vállalná egyedül is, ha elhagyná a párja. Szép kis dolog. A gyerektartás azért jól jönne...

Az egész történet azon alapul, hogy át akarja verni a párját.

92. 00dfb24292 (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 10:09
Ha ennyire szeretnéd, akkor vágj bele! Gyerekkel is elhagyhat, és gyerek nélkül is. Akkor viszont maradsz a semmivel. A jövő kiszámíthatatlan. Csak azt nem tudom, hogy a módszer, amit kieszeltél, mennyire működik.
91. dfc04c70e4 (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 10:06

Értem. Egyenes kérdésre nincs egyenes válaszod.

Sokatmondó.

2021. szept. 9. 10:05
A kutatást ezennel lezárom, mindegyiknek ugyanaz a lényege....
2021. szept. 9. 10:04
Mindenki véleményét és hozzászólását köszönöm!
88. dfc04c70e4 (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 10:03

Kezded szépen hímezgetni a szálakat. Ahogy korábban írtad magadról: értesz a ködösítéshez. Persze! Jössz itt a dumával, hogy a párod abortuszellenes, meg azt mondja neked, eszedbe ne jusson, hogy elhagy, ha véletlenül terhes leszel tőle. Aha! Szépen szövögeted a szálakat, és lassan már tényleg köze sem lesz a történetednek az eredeti témához, ami arról szól, hogy a párod semmiképp nem akar tőled gyereket.

Ezek után komolyan mondom, szívesen meghallgatnám a párod verzióját is, mit gondol valójában erről a gyerektémáról. Van egy nagyon erős tippem...


Ja, egyébként te már kaptál választ a kérdésedre több válaszadótól is. Elvileg lehetséges az általad leírt módon teherbe esni.

Te viszont még mindig nem válaszoltál arra, amit már többen is kérdeztünk: hogy gondoltad a teljes mértékben inkorrekt tervedet megvalósítani? Erre írj egyértelmű választ. Én már kifejtettem a kételyemet ezzel kapcsolatban. Most írd le, hogyan képzeled a terved megvalósítását!

87. 66e2bc2de5 (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 09:51
AZ érzelmi zsarolás és átverés keveréke egy kiváló ötlet! :)
86. 66e2bc2de5 (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 09:49

Szerintem egy felnőtt ember attól felnőtt, hogy felelősségteljes döntéseket hoz. És vállalja a következményeket. Ez a hozzáállás viszont egy olyan gyerekéhez hasonlít, aki este 9-kor toporzékol mert "ő még szaladgálni akar az udvaron, mert ma egész nap tévézett" -- vállalni kell a korábbi döntések következményeit. Vagy akkor mondd meg tisztességesen hogy elválsz tőle/szakítasz. Nem pedig sunyítani kéne.


Amúgy van esélye, kb 0.1% hogy sikerül. De van.

85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - 00dfb24292)
2021. szept. 9. 09:31

Igen, Ő hosszú távra tervez velem határozottan. Imád, szeret, csak a gyerek nem...de, ha véletlenül teherbe esnék, akkor megtartjuk, mert abortusz ellenes, és mert az az Ő gyereke, és nem öli meg, és az meg eszembe se jusson, ha véletlenül terhes leszek Tőle, hogy elhagyom. Mert az az Ő gyereke is lenne...

Most építkezünk, a gyerekei is szeretnek ( mondjuk inkábba kicsi, a nagy már kamaszodik...)


Hát tök őszintén, a spermadonoros verziótól borsózik a hátam...De, ha van apja a gyereknek, akivel valamiért szétmegyünk, akkor igen, lennék egyedülálló anya....

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook