Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valakinek sikerült így teherbe esni? fórum

Valakinek sikerült így teherbe esni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
24. noemo91 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 15:26
egy fórumon olvastam, hogy ugyanígy megszakítás után egy sterilizalt műpéniszre kente ra a nő a spermat, és lett terhes. Nem emlékszem a részletekre, vagy hogy hol olvastam. Azért ezt meg gondold át, a születendő gyerek érdekében is, kérlek!
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Dfc04c70e4)
2021. szept. 8. 15:25

Most azt hagyjuk, ki kit csapott be.

Nem Őt választottam volna az elején, ha....


Vagy a sperma bank és akkor nem tudom, kitől lesz gyerekem és küzdhetek egyedül, vagy váltsa be az ígértét "akár tudtán kívül", vagy nem lesz gyerekem (megjegyezem,lehet a B opcióval sem jön össze)


Na melyiket válasszam??? Mindegyik csodásan hangzik....

2021. szept. 8. 15:23
A kérdésre válaszolva, teherbe lehet esni, igen. De nem hiszem hogy valami szokványos eljárás lenne, hogy nők a párjuk spermáját magukba fecskendezzék miközben az nem akar gyereket, így szerintem nem csoda, ha a fórum népe kérdezősködik, hogy ezt mégis hogy tervezted megvalósítani 🙈
21. dfc04c70e4 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 15:19

Nem a 16-os vagyok, hanem a bunkó. :)

De azért megkérdezem: szerinted mennyire helyénvaló dolog olyan férfitől gyereket "kierőszakolni" az általad ismertetett módon, aki egyértelműen a tudtodra adta, hogy nem akar gyereket?!

Nem akarsz cserét, hát ez érdekes. Úgy értelmezem, ragaszkodsz a mostani párodhoz. Kérdés, ő mennyire fog majd ragaszkodni hozzád, miután becsapottnak érzi magát?

2021. szept. 8. 15:13

De elértünk a tárgytól és a lelki meg etikai kérdéseket kezdtük el boncolgatni.


Ha valakinek van olyan ismerőse, akinek így sikerült, örülnék, ha megosztaná a tapasztalatait.

19. tien (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 15:08
Juj😬
2021. szept. 8. 15:06

16-os másban rendben van és jól megvagyunk.

Ráadásul 40 évesen már nem annyira ugrál az ember. Arra már kb nulla esély van, hogy időben találok valakit, és nem is igazán akarnék cserét. Viszont a baba is jó lenne....

2021. szept. 8. 15:03
A spermabank azért jobb, mert legalább nem etikátlan, hogy olyan embertől legyen gyereked, aki nem akar.
2021. szept. 8. 14:56
Nem a kérdésre válaszolva, de biztosan a megfelelő ember mellett vagy?
15. NomNom (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 14:50
És ha a párod elhagy? Vagy az mindegy?
2021. szept. 8. 14:46

Csak elég elkeserítő a helyzet...

Tényleg a sperma bank kell legyen az egyetlen kiút?

2021. szept. 8. 14:45
Sajnos nem vagyok troll, bár az lennék :(
2021. szept. 8. 14:43
😳
11. NomNom (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 14:39
Ah na jó, troll vagy. 🤦‍♀️
2021. szept. 8. 14:31

Megszakítással védekezünk. Hasamra élvez vagy a számba.

Opció 1/ hasamról felszívi

Opció 2/pohárba köpni és felszívni


Nem a férjem, párom már 3 éve.

9. Kacsahercegno (válaszként erre: 6. - 66e2bc2de5)
2021. szept. 8. 14:19

Én úgy értelmezem hogy a férjétől van a sperma, lehet nekem túl élénk a fantáziám, de azt képzeltem el hogy kikukázza a gumit és felszívja egy fecskendővel a cuccot belőle. 🙈


Mondjuk nemtom mennyire célravezető a dolog, ha eddig nem hagyott el a férjed, akkor amikor megtudja hogy teherbe estél, biztos el fog. Bár gondolom ha ilyenekhez kell folyamodni akkor a gyerek ezen a ponton fontosabb, mint a kapcsolat.

2021. szept. 8. 14:17
Lehetséges. Honnan szerzel spermát?
2021. szept. 8. 14:17
amúgy meg... akkor már ennyi erővel miért nem "diszkóbaleset"? Már bocs, de már az is jobb mint a fecskendős mutatvány. De hogy 40 évesen egy terhességet bevállalni... merész
2021. szept. 8. 14:15
Nyilván egy férfiember spermájára lenne szükség, először is. Veled van még a férjed, és még mindig nem akar gyereket? Akkor először ezt kéne megbeszélni. Nyilván nem a teherbeejtést nem akarja, hanem annak következményét... Fogalmam sincs hogy hogyan működik egy spermabank, de nem hiszem hogy úgy hozod el onnan az ampullákat mint a doboz tejet a boltból... Ezért gondolom bukott a fecskendős terved... Ráadásul csak úgy, szinte a véletlenre bízod hogy kitől van a "minta"? Én nem bíznék meg az ilyenben. Akkor már inkább az örökbefogadás....
5. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 14:11
Lehetséges.
4. dfc04c70e4 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 14:08

Ja, jól van! Ne is magyarázkodj!


Feltettél egy kérdést, elegendő információ nélkül.

Üdvözlettel: egy bunkó

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Dfc04c70e4)
2021. szept. 8. 14:04

Nem maradtam egyedül, csak nem akar gyereket...


40 évre a válasz...nem mindenkinek alakul úgy az élete, ahogy tervezi...(ha már így bunkóskodunk...az első 18 évben nem szívesen vállaltam volna :D. De, ha Te igen, az szuper :)


Nem kell ítélkezni és magyarázkodni sem fogok.

2. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 13:59

A spermát honnan/hogyan szerezted?

Mert a kígyóméreg lefejéséről már hallottam, meg a sperma "lefejéséről" is, de az egészen más dolog miatt történik. Általában...


Most akkor, ha jól értem, egyedül maradtál. Gyereket szeretnél, de a hagyományos úton nem megy. De akkor most mi van? A pasi nem fekszik le veled, mert nem akar gyereket. De mondjuk ott áll előtted, önkielégítést végez, te meg felfogod a spermáját?


Másik: mi az, hogy "most már nincs idő mást keresni"?

40 évig vártál a gyerekvállalással, most meg már nincs idő mást keresni?. :O

Egyáltalán mennyi ideig voltatok együtt? Mióta hitegetett azzal, hogy lehet közös gyereketek? Évtizedek óta? Vagy valami egészen friss kapcsolat?


Mi lesz még itt, ebben a fórumban?

2021. szept. 8. 13:32
Lehetséges teherbe esni 40 évesen úgy, ha ujjal vagy fecskendővel juttatom be a spermát? Az ítélkezésekből nem kérek...én sem így terveztem, hogy majd egyedül fogom akarni és a másik fél elhitette velem mikor összejöttünk, hogy akár lehet közös gyerekünk is...most már nincs idő mást keresni
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook