Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki segítene, komoly lelki válságban vagyok?! fórum

Valaki segítene, komoly lelki válságban vagyok?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. febr. 4. 08:36
Szerintem keress egy harmadikat, olyat, akinél tiszta lappal nyitsz. Az én véleményem, hogy ebből jó kapcsolat már nem lesz.
2010. febr. 4. 08:33

Szia!

Kiábrándultál a partneredből, mert megcsalt. Ez érthető és most menekülnél az egyedülléttől egy másik kapcsolatba. Ennél rosszabb megoldást nem is találhatsz. Én, a leírtakból ezt vonom le.

2. 8264513f31 (válaszként erre: 1. - 8264513f31)
2010. febr. 4. 08:29
Tiszta szívemből szeretem őt. Már megírtam neki, hogy rengeteget gondolok rá, ezért írtam annyit utólag, de semmi. Ennek már 2 hónapja, nem is válaszol, erre sem írt.
2010. febr. 4. 08:28

Sziasztok!

Hosszú történet, de igyekszem röviden leírni. A gimnáziumban volt 2 tanárom, akikhez vonzódtam, nem tudtam eldönteni ki is vonz igazán. Aztán 2-os gimisként az egyikkel párkapcsolatot létesítettem, mert szerettem. Nem én kezdeményeztem, és hasznát sem vettem tanulmányaim során, mielőtt még azt feltételezné valaki.

Szóval ő volt a párom, már két éve, amikor érettségiztem. Ekkor a másik furán közeledni kezdett, én legalább is úgy éreztem. Az írásbeli előtti napon írt egy sms-t, hogy miket nézzek át, kérdeztem, mások nem kaptak, azt nem tudom a számom honnan nyomozta le. Aztán másnap az írásbeli után azonnal felhívott. Érdeklődött, hogy mi volt...

A szóbelin nagyon kedves volt, agyon dícsért, mert dícséretesre szóbeliztem nála. Aztán kijött és beszélgetett velünk, én úgy éreztem inkább velem , ami fura, mert előtte sohasem beszélgettünk igazán. Bár mindig én voltam az, aki ha hátra ült elölről, kérdezte hol vagyok, minden óra előtt megnézte a füzetemet, hogy mit is vettünk. ..

Szóval az érettségi után több sms-t is írt. Hova vettek fel, nem tudom-e xy telefonszámát, ilyeneket. Aztán én messze költöztem, 1 évig semmi, amikor visszajöttem, egyszer rám írt msn-en. Meghalt a papája, el volt keseredve. Mondta ,hogy magányos, nincs barátnője, nincsenek barátai. Kérdezte, hogy nekem van-e komoly kapcsolatom, nem házasodok-e? megírtam neki, hogy kollegája, azóta mintha elvágták volna. nem akar velem beszélni, úgy érzem gyülölködik. Hívtam magunkhoz, mármint a párommal, de nem akart eljönni. Többször kerestem, míg egyszer azt írta, soha többé ne keressem, felfújom a dolog. Köztünk semmilyen kapcsolat nem lehet. De egy ismerősnek mert azt írta, hogy hiába a szimpátia, kollega párja, aztán meg azt, hogy nem vagyok az esete. Férfi-nő barátság szerinte nincs. Akkor mit akart?

Amit nem írtam, közben a párom megcsalt, teljesen kiábrándultam. Szeretném lezárni. A fenti férfiért megőrülök, szükségem van rá, mert imádom, csak hülye voltam.


Szerintetek is félre értettem? Bele őrülök, hogy nem láttam 2 éve, és ilyen velem.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook