Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki segítene, komoly lelki válságban vagyok?! fórum

Valaki segítene, komoly lelki válságban vagyok?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
184. 8264513f31 (válaszként erre: 182. - 7b44818efe)
2010. márc. 27. 18:22

Ezért mondtam, hogy más mint az átlag. Azzal nincs baj, hogy valaki távolságtartó, az kimondottan előny, véleményem szerint. Ő olyan típus, akinek nincsenek barátai, állandóan otthon van, ami előnye, hogy rengeteget olvas, pláne tanárként, és rendkívül udvarias és intelligens. Magasan az átlag fölött van.

Csak bizony a közelébe kerülni nagy feladat. Nem tettem semmit, mégis sikerült annó érettségi után, de hupsz, az őszinteségnek hála minden kapu bezárult előttem.

Érdemes őszintének lenni. De ha nem mondom el, magától jön rá, akkor tuti gyűlölne. És amúgy sem vagyok a kamuzás híve.

Tudom, találkoznunk kellene, mert minnél jobban halasztom, annál jobban fáj nekem. De olyan nehéz.

183. Matica (válaszként erre: 181. - 8264513f31)
2010. márc. 27. 14:12

Szia Baba!


Olyan kis mazohista vagy :))) Gyere üssss....még...még.

Csak kínzod magad. Meddig szeretnéd még? Szerintem önts tiszta vizet a pohárba. Keresd meg, de ne két hónap múlva :) Most akarod? Akkor most keresd meg, ne holnap, vagy holnap után. Csak fájdalmat okozol magadnak ha halogatsz. Pillogjál szépen, legyél tündibündi, és ami fontos a "kekec kukac" Kriszpyt hagyd otthon.


Puszika :)

182. 7b44818efe (válaszként erre: 181. - 8264513f31)
2010. márc. 27. 13:50
Lehet o alapbol olyan ember,aki nehezen enged kozel masokat magahoz.Teged anno ,mikor meg ugy tudta nincs senkid,kozel engedett vmilyen szinten,es amikor kiderult,hogy van vkid akkor ugymond csalodott es visszahuzodott a csigahazaba.Nala lehet alapbol az a vedekezes,hogy ha morcos,mint ahogy irtad,hogy masokkal is az vagy ha nem mutatja ki az erzeseit,nehogy megint megbantsak.Lehet az ujabb csalodastol valo felelme miatt ilyen veled.En meg mindig azt mondom egy beszelgetest megerne a dolog.Akkor o is lathatna,hogy komolyan gondolod vele es hatha olvadna a jeg.
181. 8264513f31 (válaszként erre: 177. - 7b44818efe)
2010. márc. 27. 13:43

Igen, igazad van. De szerintem nála csak számít, hogy csalódott. Mindig a rideg embert mutatta, soha nem hittem volna , hogy kedvel. Ledöbbentem, amikor keresett, mert az elméletem megdőlt. És amilyen őszinte volt. Én 100 %-ra éreztem akkor, hogy akar valamit, de azóta minden más. Vad lett velem, utál. Azt mondja, hogy nem, de mésig úgy beszél velem.

Nem akarom pótolni, nem akarok mást. Nem vagyok az a típus, aki minden héten más férfival van. Hosszútávra tervezek mindig. Most fura ez a helyzet, mert egy kollega volt a párom, így gondolom könnyűvérűnek tekint, pedig ez nem igaz.


Nem tudom kiverni a fejemből. Megőrülök a gondolattól. Nem is látom, ez csak tovább ront a dolgokon.

180. 7b44818efe (válaszként erre: 35. - Niki607)
2010. márc. 27. 11:18

Nagyjabbol visszaolvastam.Nalatok mi volt a gond?Mivel bantottatok meg annyira egymast?Megcsalas vagy hasonlok?Vagy ha egymast akkor te is megbantottad ot,o meg teged?

Mert ha kolcsonos volt a megbantas te probalsz fele kozeledni o meg nem enged...ezt nem ertem.Kicsit elvesztem az infok kozt.Viszont azt sem ertem,hogy a sex meg mukodik koztetek.Akkor az hogy?Persze ez nagyon jo jel,mert akkor nincs minden veszve,vannak ott meg erzelmek boven,de akkor napkozben mert nem szeretget meg egy kicsit?

Ez nekem itt csak duzzogasnak tunki.Aminek ha tudod,az okat akkor meg lehet kezelni.Most csak vaktaban talalgatok,bocsi,de ennyi infobol csak ennyire futotta kutfobol:)

179. 7b44818efe (válaszként erre: 174. - Niki607)
2010. márc. 27. 11:07

A pasik csodakra kepesek,ha egy kicsit rajuk ijesztunk!

Egyik parkapcsolat sem tokeletes.Mi emberek sem vagyunk azok tavolrol se!Mindenki hibazhat,nem az a lenyeg,hanem,hogy utana hogy kezeljuk a dolgokat.Belatjuk,esetlegesen megbanjuk,teszunk ellene a jovoben,hogy ne ismetlodjon meg avagy sem,ez a nem mindegy.

A hosszu sertodoskodesnek nem sok ertelme van,azzal csak az ido megy.Most akkor vagy egyutt vagy kulon.Ha egyutt,akkor meg szepen,amolyan spongyat ra,ha meg ez nem megy akkor kulon.ezt a parodnak is meg kene ertenie szerintem.

178. 7b44818efe (válaszként erre: 57. - 8264513f31)
2010. márc. 27. 11:02
Engem erdekelne.
177. 7b44818efe (válaszként erre: 175. - 8264513f31)
2010. márc. 27. 10:55

Nincs idom most mindent visszaolvasni,csak az elejet olvastam.En a helyedben megirnam neki,hogy akkor mikor kerdezte,hogy mi a helyzet veled,akkor oszinten elmondtad neki,hogy kapcsolatban vagy.Ezt becsulje inkabb benned,hogy nem hazudtal!Induljon ki abbol,hogy ha vele lennel,akkor nem kezdenel massal se...es ha valaha jelentettel neki barmit(ami nekem a leirtak alapjan ugy tunik)akkor szanjon rad egy talalkozot.Mindegy minek nevezitek,nem kell hogy randi legyen,csak egy normails emberi beszelgetes.ennyit megtehet,foleg ha amugy sok bujat-bajat korabban megbeszelte veled.

Viszont ha erre sem hajlando,akkor magadban kell hogy lezard a dolgot.Fiatal vagy meg!Talalkozhatsz mas olyan ferfival is aki erdemes lesz a szeretedre.Menekulesbol viszont ne legy vele,marmint csak azert mert a mostani nem mukodik.Az ugysem vezetne semmi jora.

Amugy irtad,hogy intelligens ember,akkor viszont nem ertem miert viselkedik igy,ha erzett irantad vmit,ha nem,ez nem tul ferfias megoldas!

2010. márc. 27. 10:30

Kedves Nikolett 174.hozzászóló!

Ahogy mondod egy házasság az komoly dolog és két emberen múlik, hogyan alakitja, ha a férj valamiben mégis hibásnak érzi magát, illene bevallani és felelősséget vállalni a tettéért. Reméljük sikerül őt rábébreszteni arra, hogy változtasson, hiszen neked ő jelenti számodra a mindent és szeretnéd, ha a dolgok rendbe jönnének. Mi nők sokkal érzékenyebbek vagyunk és jobban a lelkünkre vesszük ezeket és ennek okán komoly lelki válságban kerülünk. Az esély meg van rá, tegyen valamit érte. Mindenképpen el kell érni nála leülni és megbeszélni ezeket, de előbb úgy álljon hozzá. A figyelmet a házasságban mindenki megérdemli és ezt jó, ha tiszteletben tartja. Szivélyes üdv.Ágnes

175. 8264513f31 (válaszként erre: 174. - Niki607)
2010. márc. 26. 22:20

Nekem ez nagyon úgy hangzik, hogy játsza a mártírt. Foglalkozz vele, de ő semmit nem tesz érted. Ez önző dolog. Jól tetted, ijeszt csak be.

Fel a fejjel, nálam se jobb, nincs semmi azóta se. :( Csak a szenvedés.

174. niki607 (válaszként erre: 173. - 8264513f31)
2010. márc. 26. 13:15

Szia!

Sajnos semmi haladás sajnos talán még rosszab lett mint volt. Csak a saját fájdalmával van elfoglalva és nem érdekli hogy ez nekem milyen rosz.De sajnos én belefáradtam abba hogy már egy fél éve bizonyítom neki hogy hihet nekem és igazat mondok és ezt érzem is. Múltkor amikor együtt voltunk és megint úgy ment mellettem hogy még a kezemet sem fogta meg azt éreztem hogy nem érzek semmit, nem érdekelt és ez nálam már nagy baj. Neki így kényelmes hogy húzza halassza a dolgokat és hiába jártatom a számat nem hisz nekem és ezt el is mondta hogy nehéz neki elhinni és nem bízik bennem. Nagyon eltúlozza és félreérti a dolgokat és sajnos nem úgy értelmezi mint ahogy én azt gondoltam és ezt nem tudom neki bemagyarázni. Úgyhogy tegnap este beszéltem vele elmondtam neki ezeket és hogy már nem érzem azt amit eddig, ezen láttam hogy meglepődött, de elmondtam neki hogy most már megoldát kell találnunk erre az egészre de sürgősen, mert ezt így nem lehet tovább húzni és ha nem tudja elhinni amiket mondok akkor mondja meg mert én már nem tudok küzdeni és ha nem képes nekem hinni, meg sem próbál akkor nem vagyok neki olyan fontos hogy rendbetegye a házasságunkat, mert ez csak rajta múlik. Ez után elkezdett magyarázkodni hogy ő ezt nem mondta és hogy miből szűrtem ezt le de én ott hagytam. Azt remélem hogy talán most megijed és rájön ha nem tesz semmit akkor el fog veszíteni. A beszélgetésünk közben majdnem megint sírt és láttam hogy roszul érinti de azóta nem beszéltünk mert dolgozunk és este sem mondott utána semmit mikor visszamentem. Hagyom gondolkodni de nem hetekig. Talán rájön a dolgokra. Hát durván ennyi.

2010. márc. 10. 08:55

Niki607!


Mi a helyzet azóta, hogy vagytok?

172. 8915ea1f00 (válaszként erre: 154. - Niki607)
2010. márc. 9. 16:52
irtam privit!!!!
171. 07c4794583 (válaszként erre: 170. - 8264513f31)
2010. febr. 8. 01:54
hát ez igen jó elfoglaltság, kíváncsi vagyok :)
170. 8264513f31 (válaszként erre: 169. - 07c4794583)
2010. febr. 8. 00:24

De aranyos vagy. :)

Bocsánat, elbóklásztam picit. Szerkesztek egy oldalt, női oldal lesz, amint kész, bár ez még idő, megmutatom.

169. 07c4794583 (válaszként erre: 168. - 8264513f31)
2010. febr. 7. 22:21

Nekem is volt egy ilyen időszakom tavaly ősszel, de szerencsére elmúlt. Azért a soha semmi szerintem nem kéne soha teljesen igaz legyen, amikor sikertelen voltam a munkában és a szerelemben is egyszerre, azért próbáltam erőt meríteni apró sikerekből: hogy még mindig milyen jó töklevest tudok főzni, hogy milyen szépre megcsináltam a hajam, és tetszem magamnak a tükörben, hogy le tudok futni a konditeremben annyit, amennyit kitűztem magamnak...

szóval ilyenkor érdemes az apró célokra koncentrálni, amit az ember csak magáért és senki másért nem tesz. például van terved holnapra, hogy munka után mivel dobod fel a napod majd?

2010. febr. 7. 22:17

Nem, ő volt az, aki átvert. Egyedül érzem magam, ezért olyan vacak a kedvem. Gyakran rámtör egy ideje. Soha semmi nem működik, nem jön össze, nem feltétlenül a párkapcsolatra gondolok. Az egész életre. Biztos sokan vannak ezzel így.


Amikor úgy érzed, itt a tűrőképességed vége.

167. 00daeee455 (válaszként erre: 166. - 07c4794583)
2010. febr. 7. 22:04

Úgy tűnek, elment a kedve a beszélgetéstől...

Hát, nem lehet könnyű helyzetben.

2010. febr. 7. 21:55
Ja, elolvastam a történeted (megpróbáltam), neked a barátod megvan még, aki a kollegája ennek a másiknak?
165. 00daeee455 (válaszként erre: 1. - 8264513f31)
2010. febr. 7. 21:55
Szerintem eljátszottad a bizalmát. Jobb lenne, ha kivernéd a fejedből.
2010. febr. 7. 21:50
Mitől van rosszkedved? Csak úgy?
2010. febr. 7. 21:45

Sziasztok!


Van itt valaki? Nincs kedvetek beszélgetni? Nagyon vacakul érzem magam. A tipikus senki sem szeret, egyedül vagyok érzés már megint elkapott, és nincs túl jó estém. :(

Nem sajnáltatni akarom magam, csak jó lenne lekötni a figyelmem. :(

162. 8264513f31 (válaszként erre: 161. - Szelavi)
2010. febr. 6. 08:58

Szép jó reggelt!


Tudom, majd átgondolom és azt teszem. Valószínűleg, mint eddig is tettem, egy őrült pillanatomban megkeresem majd.


Bár elgondolkodtam azon, amit itt írtak nekem. Lehet, hogy nagyon hülye vagyok, és nagyon félre értettem Őt. Talán tényleg felnagyítottam. Lehet, soha nem is tetszettem neki, csak ilyen marha vagyok. Jelnek és egyértelműnek tekintek ilyen dolgokat.

21 éves fiatal nő vagyok, Ő egy tapasztalt 30 fölötti férfi, nem tudhatom, ami nálam jelnek minősül, az nála mi.

Talán ez történt most is, becsaptam magam, mert hittem valamiben.

161. Szelavi (válaszként erre: 159. - 8264513f31)
2010. febr. 6. 08:53

C'est la vie, ahogy mondod :D

Mérlegelj!

2010. febr. 5. 18:24
Higgyétek el, ha az eszemre hallgatnék, már réges rég hagytam volna. Viszont attól félek, hogy csak a párom volt az akadály, azért dühös, ami érthető. Nem akarom , hogy eltünjön az életemből, bár ébresztő, 2 éve szinte eltünt, csak telefonon , mailben beszéltünk, bár ennek sok oka van. messze kerültem stb, de most itt vagyok.
159. 8264513f31 (válaszként erre: 158. - Szelavi)
2010. febr. 5. 18:20

Nem, én nem tudom mit akarok-e téren. Komolyan. Egyszer azt gondolom, hogy valóban utál, hagyom a fenébe, mert hát mégis csak van bennem büszkeség, amit most félretettem miatta.


Máskor elgondolkodom, visszaemlékszem a szavaira, a mosolyára, akkor azt érzem, hogy az mind jel volt, csak hülye voltam, hogy észre vegyem. :(



Ezért kérdeztem, mit gondol a többség. Nehéz ügy ez. Nekem mindig sikerül a bonyodalomba csöppeni, soha semmi nem megy könnyen. C' est la vie! Igaz Szelavi? :)

158. Szelavi (válaszként erre: 145. - 8264513f31)
2010. febr. 5. 16:55

Szia! Hát igen, sokan feladják az álmaikat, halogatják a dolgokat a pali miatt. Tudom milyen ez, testvérem is ezt csinálta, mondjuk neki szerencséje volt, nagyon boldog azóta is.

Majd megvilágosít Téged is valaki, hisz írtad, hogy elindultál egy úton a cél felé. Szépen lassan helyrejössz, gördülni fog minden!

Szerintem Te rég tudod, mit szeretnél, csak véleményeket kértél. Teljesen érthető :)

Ápolgasd csak a lelked!

157. Szelavi (válaszként erre: 154. - Niki607)
2010. febr. 5. 16:51

Szia!!

Én sem arra gondoltam :D De Végül is érzelemkifejező az is :) Akkor megoldódott, béke :D Örülök!

156. Adrika79 (válaszként erre: 153. - 8264513f31)
2010. febr. 5. 14:15
Ha téged elűznek valamivel,akkor később ha próbálkoznak, sikerük lesz?
155. 8264513f31 (válaszként erre: 154. - Niki607)
2010. febr. 5. 13:36

Szia Niki!


Én nem a szeretkezésre ösztönöztelek, félre ne értsd!

Ha így sült el, az is jó, nagyon jó. Csak így tovább! Légy nagyon kedves és türelmes vele, ezt eljátszhatod ma is!


Sok sikert! ;)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook