Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki segítene, komoly lelki válságban vagyok?! fórum

Valaki segítene, komoly lelki válságban vagyok?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
214. c8b9938655 (válaszként erre: 213. - 8264513f31)
2010. júl. 14. 09:37
nálad mi a helyzet?beszéltetek?
213. 8264513f31 (válaszként erre: 209. - Liteion85)
2010. ápr. 10. 22:35
Na mi a helyzet nálatok?
212. 8264513f31 (válaszként erre: 211. - Matica)
2010. ápr. 7. 21:55
Ez így van. Szerintem keresgélj, meg lesz az igazi, mert ez a lány nem az.
211. Matica (válaszként erre: 209. - Liteion85)
2010. ápr. 7. 16:41

Mert a nők és a férfiak is, másként szeretnek. Olyan nincs hogy egyformán. Ezt el kell fogadni.

A férfi is mindig többet és többet akar, csak másként. :) Nálatok most szerintem az van, hogy te jobban szereted mint ő téged, igy mélyebben látod a kapcsolatotokat, ő viszont lehet csak azt érzi, szüksége van rád. Kérdés, hogy neked ez így elég, és tudsz e ezzel élni? Ha igen akkor, így fogadd el. Ha nem, akármennyire is fáj, lépj tovább. Ha már csak kínszenvedés egy kapcsolat, mi értelme van beleragadni? Az időnk véges, az elpazarolt időt, senki sem fogja visszaadni. És csak a szép dolgoktól lopjuk az időt.

210. 8264513f31 (válaszként erre: 209. - Liteion85)
2010. ápr. 7. 14:44
Én beérném vele tökéletesen, és nem akarnám, hogy az a férfi a csillagokat is lehozza. Csak épp , hogy nem kapom meg attól, akitől várnám. Ilyen az élet.
2010. ápr. 7. 10:46
miért nem fogadja el egy nő ha szívből szeretik? Miért akar minnél többet és többet?!:(
208. Matica (válaszként erre: 207. - 8264513f31)
2010. ápr. 6. 22:40
Hát azért mert nőből van :) Mi már csak ilyenek vagyunk, ugye Kriszpiy :)))
207. 8264513f31 (válaszként erre: 205. - Liteion85)
2010. ápr. 6. 22:38
Ez a te nagy hibád. Látja, hogy egy kis sírással mindent elér és kész.
206. Matica (válaszként erre: 205. - Liteion85)
2010. ápr. 6. 21:50

Akkor viszont jobb lenne, ha leülnétek egy kicsit beszélgetni. Mondjuk arról, hogy mi történt, hogy az érzései mások lettek. Mi az a probléma amiért más lett a kapcsolatotok? Valami biztos történt, olyan nincs, hogy nem tudja. Lehet, hogy nem is veled van a baj, hanem pl. a családjában történt valami. Biztos nyomaszthatja valami. Ha nem mondja el, az azt jelenti titkol valamit. Akkor viszont nem bízik benned.

Azt írod, nem akarod magára hagyni. Ez rendben is van, de azt tudnod kell, hogy akármennyire is "kaparsz", egy nap arra ébredhetsz, hogy azt mondja vége. Ha te úgy érzed megéri ez a lány, hogy ennyi energiát fektess a megmentésébe, hát tedd. De ne akard mindenáron megmenteni. Mert az életedet, csak te élheted, nem más.

Én mindenesetre szurkolok, hogy rendben legyenek a dolgok, de úgy érzem, ha ezt nem tisztázzátok nem lesz nagy jövője a kapcsolatotoknak.

205. liteion85 (válaszként erre: 204. - Matica)
2010. ápr. 6. 20:12

Szia!


Volt, többször is. Csak az útobbi időre jellemző ez a szomorkás hangulat. Én hiszek benne, sírt nekem, hogy nem tudja mi a baj. Nem szeretném magára hagyni :(

204. Matica (válaszként erre: 201. - Liteion85)
2010. ápr. 6. 15:26

A leányzónak az írásod alapján, igen nagy önbizalom hiánya van. Szeretnék kérdezni valamit. Ha vele vagy, akkor volt e már olyan, hogy minden nagyon csodálatos és felhőtlen volt? Volt olyan a kapcsolatotok, hogy 10 centivel a föld fölött repültetek, mert annyira boldogok voltatok?

És a 7 hónap alatt, ez több volt mint a hiszti? Mert ha nem, akkor csak felesleges időtöltés. Persze érzelmileg azért zsarol, mert megteheti, mert megengeded neki. Az ha csak te szereted, kevés egy kapcsolatban. Nem talál viszonzásra akkor, érzelmileg te meddig tudsz lemenni? Neked így jó? Szerintem nem. Egy kapcsolat két emberről szól, akik szeretik egymást, és többek lesznek egymástól. Felemelik a másikat, és nem lehúzzák. Persze nem mondom, vannak rossz időszakok is, de a lényeg nem ez. Ha csak te szeretsz, és nincs viszonzás, akkor az csak téged emészt fel, mert csak neked vannak igazi érzéseid.


Elnézést ha kicsit nyers voltam. :)))

203. liteion85 (válaszként erre: 202. - 8264513f31)
2010. ápr. 6. 14:52
Nem akarom elfelejteni :(
202. 8264513f31 (válaszként erre: 201. - Liteion85)
2010. ápr. 6. 14:51

Szerintem ez a lány Téged lelki szemetenek használ. A barátaidnak igaza van. Ne haragudj, de ennyi mindent megteszel érte, és nem képes értékelni,nem szeret? Akkor miért van veled? Érdekből.


Szerintem ne foglalkozz vele. Majd elfelejtjük őket, minden szerelem egyszer véget ér. És majd jön más, aki imád téged és azért becsül, aki vagy.

2010. ápr. 6. 14:30

Sziasztok!


Segítsetek nekem megérteni egy két dolgot. Lassan 7 hónapja hogy együtt vagyunk barátnőmmel. Időközönként megkapom a "próbálok szerelmes lenni beléd, de nem tudok" mondatot, ami szinte teljesen lerombol mindig, hogy miért is tartok én ki egy lány mellett aki nem tudja eldönteni hogy mit szeretne. Hogy miért? Mert szeretem. Makacs és önfejű vagyok, de nem akarom elveszíteni. Azt sem értem, hogy ha van egy veszekedésünk, akkor másnap már hiányzok és szeretlek van. Sokszor azt mondja, hogy rosszul érzi magam mellette, mert hogy én tökéletes vagyok, de ő meg egy senki. Pedig ez nem így van, de sehogy se tudom elhitetni vele. Én lennék a legboldogabb, ha ő boldog lenne. Kerüljön ez bármibe. A barátaim mind azt mondják, hogy hagyjam ott mert nem érdemel ennyit egy nő. Én azt mondom, hogy igen. Segítsetek nekem. Még még még egy utolsó próbát. Ha nincs velem, elkezd gondolkozni mindenen, eszébe jutnak a rossz emlékei, vagy csak rájön a nem akarok élni. Sok haverja van, barátja kevés. Elmondása szerint én vagyok a legjobb barátja, és a párja is. Én sokszor már embert nem kimélő módon küzdök és teperek, csak azért hogy legalább mosolyogjon. Akkor már elértem valamit. Nem érdekel, hogy mibe kerül, az se ha nem alszok, vagy kikörmölöm a lelkem is, bármit. Szeretem



Segítsetek nekem


Egy szerető fiú

200. 8264513f31 (válaszként erre: 199. - 7b44818efe)
2010. ápr. 6. 12:52
Nem. Érdeklődtem egy közös ismerőstől. Vendégei voltak. Gondolom a családja, nem piszkálom ilyenkor. Én sem voltam gépközelben, csavarogtam a kis családommal. :)
199. 7b44818efe (válaszként erre: 198. - 8264513f31)
2010. ápr. 6. 01:20
Megoldodott mar azota?
2010. márc. 30. 23:46
Sehol senki, csak mi vagyunk Niki? Mi újság van? Semmi változás?
197. niki607
2010. márc. 30. 14:54
Ezt most elég hosszú lenne leírni.
196. niki607
2010. márc. 30. 14:54
Eslinek. Volt már itt hozzászólások ahol leírtam nagyjából hogy mi volt a probléma, ha viszakeresed akkor megérted. Niki
2010. márc. 29. 13:55

Igazából tudjátok mitől félek? Elgondolkodtam ezen reggel. Az elutasítástól Eleve kellemetlen egy nőnek kezdeményezni, mert nem a mi feladatunk lenne. Lényegtelen.

Ha elutasít, akkor ényleg nem marad semmi. Unalmas szürke életet élek. 2-3 éve semmi boldogság nincs bennm, csak a muszáj érzet. Addig egy határozott , magabizts lány voltam. Most csak sodródom az árral, nem tudom a jövőmet, kicsúzott minden a kezemből.

Félek attól, ha elutasít, már a remény sem marad.Tényleg minden szürke lesz. Így csak a szép emlékek élnek bennem, a pillantásai, a szavai.

A gond csak az, hogy nem látom. Állandóan rá gondolok, álmodok vele. Nem tudok szabadulni tőle.

194. 8264513f31 (válaszként erre: 193. - Matica)
2010. márc. 29. 07:42

Igazad van. Már rég tisztázhattam volna, ha lett volna merszem elé állni. Tett is érte, hogy ne legyen.

Ne haragudjatok, hogy ennyi marhasággal zaklatlak, de senkinem sem tudom elmondani. Kinek, édesanyámnak? Megdöbbenne. Ő annó, amikor a férfi felhívott megmondta, hogy ez akar valamit.

Muszáj valakinek elmondanom, mert nem tudom magamban tartani, és nem kicsit bánt. Egyszerűen nem hagy nyugodni. Rá gondolok reggel, este, és ettől megőrülök. Hogy nem tudom elfelejteni. Nagyon köszönöm, hogy segítettek, több tapasztalattal rendelkeztek, mint én 21 évesen. És persze átláthattok rajta, amire én nem vagyok képes. Nem látom reálisan a dolgokat.

193. Matica
2010. márc. 28. 23:46

Ne várd hogy lemennyek :)))) Ügyi legyél!!! Az lebegjen a szemed elött, mennyit szenvedtél eddig. Erre meg nincs szükséged ugyi? Kapard össze magad és uccu neki, hiszen kell az a pasi. :))))

Na most már megyek, mert nagyon itt ragadtam. Puszka!!!

192. 8264513f31 (válaszként erre: 191. - Matica)
2010. márc. 28. 23:29
:) Értem én, csak tele a kis bugyim, félős vagyok.
191. Matica (válaszként erre: 190. - 8264513f31)
2010. márc. 28. 23:20
Hát amilyen lütyő vagy :)))) de az én vállamon mindig kisírhatod magad. A fiammal nincs ennyi bajom mint veled :))) Igaz ő se érti meg elsőre, de legalább próbálkozik. :)
190. 8264513f31 (válaszként erre: 188. - Matica)
2010. márc. 28. 23:07
Egyébként meg igen, mire összeszed valakit, akkor aztán foghatom a fejem, de az én hibám lenne.
189. 8264513f31 (válaszként erre: 188. - Matica)
2010. márc. 28. 23:07

Tudom, tudom. Én is agyvérzést kapok már magamtól. Egyszer határozott vagyok, hogy na most elhívom, beszéljük meg. Következő pillanat, nem mert pofára esek, vagy mérges lesz.


Tudja a fene. Sehogy sem jó.

188. Matica (válaszként erre: 187. - 8264513f31)
2010. márc. 28. 23:05

Végülis van még pár éved a nyugdíjig :))))

Ne csííírjál már. Keresd meg oszt jóvan. Tök mindegy mi fog történni, de túl leszel rajta. Ennyire nyafka ne legyél már, saját magadat szivatod. Nincs kifogás és halogatás. Ne várd meg míg lemegyek hozzád és kiporolom a feneked. :))))) Irgum burgum és a többi. :)

De amúgy szeretlek :))))

187. 8264513f31 (válaszként erre: 186. - Matica)
2010. márc. 28. 22:39

Te, Kiki, Ancsusz és Cicmic.


Úgy összekovácsolódott a csapat, hogy én úgy tekintek rátok. :)



Nem könnyű eset. De te már házas agy, így nincs mit tenni. Én szabad agyok, de nem tudok mit kezdnni a helyzettel. Sokan győzködtek, hogy ne hagyjam, mert tuti érzett valamit, csak elcsesztem a párom van dumával. Mások szerint hagyjam, mert ha érezne valamit jelentkezne. Így tényleg nem tudom mitévő legyek. Telik-múlik az idő. Én még mindig csak sírok utánna, de nem történik semmi, nem tudom. :(

Ez van, egyszer csak elmúlik.

186. Matica (válaszként erre: 185. - 8264513f31)
2010. márc. 28. 14:00

A barátod vagyok? De Jóóóóóó, csak pillogok :))))

A megközelíthetetlen mindig varázslatosabb. :) Nekem volt egy kedves ismerősöm. Sokat járt be az üzletbe, ahol dolgoztam. Hú hát az a pasi rádnéz, és véged van. Nem udvarolt, csak úgy nézett és mosolygott kedvesen. Néha pedig kétértelműen beszélt. Nem tudtam mit kezdjek vele, mert amikor belépett az üzletbe, megállt a levegő. Én meg folyamatosan hülyét csináltam magamból. Ilyen hatással még nem volt senki rám, egyszerűen összeakadt a nyelvem. Pedig a házasságom nagyon jó volt akkor is, nem volt szükségem még flörtökre sem. A kollégnőim is azt mondták, hogy ez a pasi rám van kattanva. Mikor eljöttem az üzletből, sokszor összefutottunk. Megvolt a vibrálás, de sosem kérdeztem, hogy mi ez, mert tele volt a bugyim. Azzal voltam elfoglalva, hogy milyen szakadtan találkoztunk, meg hogy a hajam hogy áll.... Mai napig is gondolok rá, sőt találkozunk futólag, de még mindig nem tudom akart e valamit, vagy csak alappól ilyen édes mindenkivel. De túltettem magam rajta, túl gyáva voltam, hogy megkérdezzem. Belegondolva, nem is tudom mi lett volna ha azt mondja, vonzódik hozzám, mert a páromat nem adnám holmi kis kalandért. Max a lelkemnek tett volna jót, hogy egy ilyen pasit megkaphattam volna. A másik része pedig ha nem, akkor meg hogy beégtem volna, így is annyiszor hülyét csináltam magamból elötte. Igaz a névjegykártyája még megvan, de nem hívtam fel. Na kezet foghatunk Baba, ennyit a nagydumás csajokról. :))))

185. 8264513f31 (válaszként erre: 184. - 8264513f31)
2010. márc. 27. 18:25

Erről csak annyit még, hogy akárcsak magam látnám. Itt nagy a szám, és nagyon jól elvagyok az itteni barátaimmal( igaz Mati? :) )de hiába vagyok ugyanilyen a való életben, nincsenek barátaim. Bent kuksolok, olvasok, tv-zek, semmi diszkó, buli, mert nem az én világom. Inkább kirándulgatok stb.

Nem vagyok egy olyan típus, aki könnyen megnyíl, így érzem az érzést.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook