Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok érett egy komoly kapcsolathoz! Mit tehetnék? fórum

Nem vagyok érett egy komoly kapcsolathoz! Mit tehetnék? (beszélgetős fórum)


2018. márc. 2. 21:27
Várj, amíg megérsz rá...
2012. okt. 24. 08:26
én sem vagyok érett egy komoly kapcsolathoz...nyugi egyszer eljön a mi időnk is ;)
16. 74f8c12b8e (válaszként erre: 6. - Yousei)
2012. okt. 24. 08:24

Szerintem ez ponthogy érett gondolkodás.

Ha így látod a legjobbnak,és ezt meg is mondtad neki.

Továbbmegyek:én is ezt tenném,iylen esetben.,

15. kisj (válaszként erre: 13. - Yousei)
2012. okt. 23. 17:39
ezt már írtad, ezt már írta....
2012. okt. 23. 17:23
Ne legyél már kishitű!...
13. yousei
2012. okt. 23. 15:55
Félek, hogy elveszítem. Az én hibám, mert a tavalyi évben ettem az idegeit. S lehet, hogy talál egy másik lányt. Persze nem tudatosan. Nem az a fajta, aki megcsalna. De ha én ilyen voltam vele.... Az élet mindent visszaad.
12. d71ef05a8e (válaszként erre: 8. - Yousei)
2012. okt. 23. 15:36

Na de akkor végképp nem értem. Semmi más okot nem tudtam voln aelképzelni. Ha a testi közelség hiánya - bár nagyon, de nagyn nehéz, ezt elismerem - , önmagában nem kizáró ok, akkor mi az?


Két dolog lehetséges: vagy rájön valamelyikőtök, hogy nagyon jól elvan a másik nélkül is, ami egyébként nem jelent sokat, mert egy kiforrott személyiség azért egyedül is jól kell érezze magát, vagy nagyon fog hiányozni a másik, és még jobb lesz után aegyütt.


Azt tényleg nem értem, hogy minek fél évre szakítani, aztán újra összejönni.

11. yousei
2012. okt. 23. 15:30
Amúgy két és fél éve együtt vagyunk.
10. yousei
2012. okt. 23. 15:27
Félek, hogy elveszítem. Az én hibám, mert a tavalyi évben ettem az idegeit. S lehet, hogy talál egy másik lányt. Persze nem tudatosan. Nem az a fajta, aki megcsalna. De ha én ilyen voltam vele.... Az élet mindent visszaad.
9. Zizisicc (válaszként erre: 6. - Yousei)
2012. okt. 23. 15:06
Miért kell szakítani ezért, ha szeretitek egymást? Nem örökre megy, csak pár hónapra! Kiben nem bízol, magadban vagy benne? Hiányozni fog, nehéz lesz, de mailben, skype-on, telefonon tudjátok tartani a kapcsolatot, akár minden nap. Ha tényleg szeretitek egymást, még erősödhet is tőle a kapcsolat, de persze az is benne van a pakliban, hogy nem lesz elég kitartásotok hozzá, de akkor talàn nem is volt elég erős köztetek az érzelmi kapocs, és jobb, hogy most derül ki, mint később.
2012. okt. 23. 14:50
Dehogy azon van a hangsúly!! Eszembe se jutott ilyen!!!
7. d71ef05a8e (válaszként erre: 6. - Yousei)
2012. okt. 23. 13:58
Minek? Fél évet nem lehet kibírni szex nélkül?
2012. okt. 23. 13:56
Ő akarja. Én is szeretném. De mondtam neki, menjünk szét, és ha hazajött és még mindig szeret, akkor folytassuk.
5. d71ef05a8e (válaszként erre: 3. - Yousei)
2012. okt. 23. 13:55

Nem kérdés, hogy hogyan. Úgy , hogy továbbra is ugynaúgy szeretitek egymást, és a másik boldogsága a legfontosabb. Nem könnyű, emert hiányzik, de ennyi.Naponta bezséltek telefonon, skípon, akárhogy.


Ha harmadik fél bármelyikőtök oldalán fél év alatt felbukkan, akkor tényleg nem volt elég mély és komoly a kapcsolat.

4. féknyom (válaszként erre: 3. - Yousei)
2012. okt. 23. 13:51
Lehetne oldalakat írni, de a lényeg az, akarjátok-e egymást igazán, vagy csak megalkuvásból, vagy más, gyenge alapokon álló valami miatt vagytok együtt.
2012. okt. 23. 13:31
És hogyan? Mert maximum csak telefonon beszélnénk:-(
2012. okt. 23. 13:30
Mondjuk attól maradna meg, amitől másnál hat évig megmaradt ilyen körülmények közt.
2012. okt. 23. 13:26
El fogom veszíteni a páromat, ha így megy tovább. Nagyon gyerekesen látom a dolgokat. Most úgy néz ki, hogy kimegy pár hónapra külföldre dolgozni, s úgy gondolom, hogy ezzel vége mindennek. Mert ha fél évig nem látjuk egymást, mitől maradna meg a dolog kettőnk között? Ráadásul egyedül hagy:-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook