Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki segítene, komoly lelki válságban vagyok?! fórum

Valaki segítene, komoly lelki válságban vagyok?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
64. 8264513f31 (válaszként erre: 62. - Niki607)
2010. febr. 4. 14:31
Dede. Bármi is történjen, te csak kitartóan ostromold, hiszen a férjed, imád.
2010. febr. 4. 14:29

Jó az baknak is, amúgy megy a privi.


Azért várok még 2 hónapot, mert nem akarom újra összekavarni, egy picit hagyom nyugodni a kedélyeket, aztán felbukkanok újra. :)

2010. febr. 4. 14:29
Én ma fogok próbálkozni remélem sikerül és feladja a büszkeségét, csak félek, mert már én sem merek kezdeményezni.
61. Szelavi (válaszként erre: 59. - 8264513f31)
2010. febr. 4. 14:21
Abszolút érthető, de tuti nem kos vagy :)
2010. febr. 4. 14:21
Miért vársz még két hónapot?
59. 8264513f31 (válaszként erre: 58. - Szelavi)
2010. febr. 4. 14:19

Jó is lenne, de olyan rég láttam. Mint mondottam 2 éve nem találkoztunk, csak az sms, msn stb.


Formába kell hoznom magam. Fogynom kell picit, mert az utóbbi időben a stressz betett. Valami jó kis ruci, meg frizkó. Szeretném a tökéletes formámat adni. :)

58. Szelavi (válaszként erre: 55. - 8264513f31)
2010. febr. 4. 14:17
Két hónap?? Rengetegnek tűnik! Egy téli napon meg nagyon jó egy meleg ölelés :)
2010. febr. 4. 14:16

Csajok!


Van iwiw-etek? Megmutatom nektek az adatlapját. Szerintem érteni fogjátok miről beszélek, ha elolvassátok, mert így nem tudjátok milyen egyéniség. Na azt elolvasva, megértitek.


Priviben átküldöm, akit érdekel.

2010. febr. 4. 14:09
Ez sajnos mindenkivel így van, Niki :)
2010. febr. 4. 14:09

Na csajok, most tényleg erőt vettem magamon. Várok még kb 2 hónapot, és becserkészem. A nagyképű mindenét ezeknek a férfiaknak, ne legyen már minden úgy, ahogy ők akarják.


megnézem a kis okostojást ,mit csinál szemtől szembe. :)

54. 8264513f31 (válaszként erre: 53. - Szelavi)
2010. febr. 4. 14:07
Osztom a véleményt. De jó, hogy mások esetében ilyen okos vagyok. :)
2010. febr. 4. 14:03
Niki! A palik meg szeretik felfújni a dolgokat, szeretnek lelkifurdalást okozni! Engedj hát, azt várja, hogy hízelegj :) Attól még tudja, hogy megbántad, csak durcázik.
2010. febr. 4. 13:58
Szerintem is megér egy próbát, hisze ha már azt írta hogy ne keresd, hagyd békén, rontani nem rontassza a helyzeten azzal ha felkeresed és elmondod neki érzéseidet. Más személyesen elmondani mint levélben vagy sms-ben.
51. Szelavi (válaszként erre: 50. - 8264513f31)
2010. febr. 4. 13:55
Éééértem. Szerintem ne add fel akkor sem, ha ez az álmod! :) És biztos hatásosabb a személyed, mint a betűk (msn, sms, stb...) ;)
50. 8264513f31 (válaszként erre: 49. - Szelavi)
2010. febr. 4. 13:49
A pici utalások megvoltak. Én egyértelműen megírtam neki, hogy megőrültem a leveleitől, és folyton rá gondolok. Csak fenébe, hogy olyan erős a becsület és mit mondanak mások érzés benne.
49. Szelavi (válaszként erre: 47. - 8264513f31)
2010. febr. 4. 13:19

Szia!

Végigolvastam mindent. Szerintem szorítsd össze a fogaidat és tedd azt, amit a szíved mond! Ilyenkor nem lehet ésszel gondolkozni! Merj! Ami nem biztos, hogy szerencsés lenne, az az, hogy kitálalsz neki. Az lehet, hogy elriasztaná. Pici utalások, amikből leszűrheti : megőrülsz érte.

Ehhez erő kell ;)

2010. febr. 4. 13:11
A gyerekkel csak annyi probléma van hogy mikor azt mondtam amit már írtam ő utána azt mondta hogy most már ő gondolkodik rajta hogy legyen pedig minden vágya egy gyerek és már én is nagyon szeretnék, tehát ez csak rajta függ.
2010. febr. 4. 12:58

egyébként írta valaki, hogy lehet csak szexre vágyott, ez nem igaz.

Akkor rámhajtana most, de nem teszi.

Egyébként is elmondta, hogy családra, gyerekekre vágyik már. De egyenlőre magányos és egyedül van.


Átgondolva, követtem el egy hibátt. Büszkeségből azt írtam, hogy én inkább maradok vénlány, mert minden férfi egyforma. nem akarok senkivel párkapcsolatot, de ezt méregből írtam, amikor lenagyképűzött. Ugyanezen a napon írtam az sms-t, amire az volt a válasz, hogy hagyjam békén. Lehet, nem is olyan vészes,ha átgondolom,talán csak dühös lett.

2010. febr. 4. 12:54

Mondom, én úgy tervezem, hogy nyáron megkeresem, elhívom egy sétára, majd teszek róla, ha az kellő hangulatban történjen, egy kellemes kis nyári estén. Szép környezetben.

A többi majd alakul, vagy max így jártam, de legalább megpróbáltam, meggyugszom.


Egy téli séta nem valami romantikus, max szétfagynánk. addig lecsillapodik, remélem.

45. 8264513f31 (válaszként erre: 44. - Niki607)
2010. febr. 4. 12:47

Nem baj, csak légy kitartó. A férjed, szeret. Puszild meg néha napközben is, csak úgy. Odalépsz egy puszi és kész. Biztos vagyok benne, hogy jól fog esni, ha nem is mondja. Lehet, hogy nem azonnal fog megnyilni, de menni fog az. Vagy említsd meg, mlyen jó lenne egy baba. Ezzel szerintem a beszólásodat helyre is hozod.



Én szorítok érted!

2010. febr. 4. 12:41
Nagyon remélem ha én fogok kezdeményezni talán fog rá reagálni, mert látom rajta hogy küszködik, néha el is felejtkezik magáról és hozzám ér, és talán azt várja hogy én kezdeményezzek, mert néha vidám mikor otthon vagyunk és mintha várná, mert ha nem megyek oda hozzá, durcás lesz, pláne ha jóéjszakát kívánok és lefekszem aludni és nem történt semmi. De mikor odabújtam hozzá akkor meg minha egy fához bújtam volna.
43. 77dcc060d6 (válaszként erre: 41. - 8264513f31)
2010. febr. 4. 12:41
Ha elküld-elküld, ha nem küld-nem küld. De legalább lépsz előre.
42. 77dcc060d6 (válaszként erre: 40. - 8264513f31)
2010. febr. 4. 12:38

Senki nem tud más agyával gondolkodni, te miért próbálsz az Ő fejével gondolkodni?


Tévutakra viszed magad.


Nem lenne egyszerűbb bátornak és egyenesnek lenned? Mint sem futni a felesleges köreidet?

2010. febr. 4. 12:32

Csak elijeszt azzal, hogy ilyen vad lett velem, sejtem én mint írtam is, hogy miért, de így nem merek lépni. Félek, hogy elküld a büdös francba.

Végül is kérte, hogy ne keressem többé, csak nem tudom őszintén gondolta-e. Néha mi is B-t mondunk , de az A igaz.

2010. febr. 4. 12:31

Lehet, csak ne lennék ilyen makacs. Nekem nem kell ezer másik, csak az az 1, aki mindig is kellett, csak egy nagy marha vagyok. :(


Tudom, csak ha érez is valamit, nem fogja elmondani most már soha, az én hibámból. Milyen helyzetbe hoznám ezzel a kollegák előtt, meg magam is.


De ha szerintem 2 ember érez egymás iránt valamit megoldható, menjünk el innen, máshol ezt senki sem tudja. Csak ő annyira röghözkötött típus, hogy nem tudom mire mennék ezzel a javaslatommal. :(


Lélek2010,


de aranyos vagy. Tényleg úgy gondolod? Ez jól esett.


21 évesen még nehéz az élet, egy párom volt csak, ugye bár a kollegája, soha senki más, így nincs tapasztalatom.

39. 77dcc060d6 (válaszként erre: 37. - 8264513f31)
2010. febr. 4. 12:18
Vannak ott érzelmek irányodba:) Fogadd meg a tanácsomat.Légy egyenes, nyilt és bátor... Meglásd lesznek még csudák.
38. 25c0404375 (válaszként erre: 36. - 8264513f31)
2010. febr. 4. 12:09
Szia!Szerintem csak nevetségesnek érezné magát a többi tanár előtt,hogy veled kezdett,miútán már a kollégával is voltál.Másrészt durcás,mert a kolléga megelőzte.Szerintem felejtős.Hol ér annyit,hogy 2 évig ácsingózz utána.ezer pasas szaladgál odakint a nagyvilágban,akik lehet a lábad csókolnák ha összejönnétek...
2010. febr. 4. 12:05

Borzasztóan magába fordult típus, évek óta egyedül van. Üresnek érez mindent, ezt ő mondta, meg persze mindenki látja rajta.

Megnyilt nekem, őszintén elmondta az érzéseit, mennyire magányos. Én nem hiszem, hogy egy érett férfi tanárként ilyet mond egy diáknak, ha csak nem vonzódik.


Vagy tényleg bebeszélem magamnak?

2010. febr. 4. 12:01

A válaszolóknak csak annyit, hogy én kértem, hogy találékozzunk. Mint írtam is. Azt mondta oké. Csak ne várjam a lovagot,na itt szakad meg mindig mert valamit mindig beszóltunk egymásnak.


Azt mondta nagyképű vagyok, ez nem igaz, senki nem monta még rám, én azt mondtam te vagy az, és azt is mondtam, hogy annyiszor megbántottál. Aztán emiatt mindig a feledésbe merült.


Találkozna velem, hiszen egyszer mondtam és bele ment volna.

Most csak nem akarom korbácsolni az érzéseit. Várok picit.



El vagyok csodálkozva, azért nem merem. Egy nagyon mogorva ember alapból, de amikor keresett, hívott , írt nekem, annyira kedves, aranyos volt és ahogy mosolygott, nem tudom elfelejteni. Egyszer csak egy vad távolságtartó személy lett, és érdekes hogy kb azóta, hogy elmondtam amikor kérdezte hogy van párom és ki az. Azóta ilyen.


Megkérdeztem, hogy miért ilyen, mi változott 2 év alatt, azt mondta sok minden kiábrándult az egész életből.



NIIKI607!

Kezdeményezz te, ne hagyd. Bujj oda picit napközben is, puszild meg. Nyitni fog.

2010. febr. 4. 11:41
Sziasztok, sajnos nekem is van egy problémám, ami nagyon bánt. Megbántottuk egymást a férjemmel, de ő nem tudja feldogozni ezt. Az előzmény az hosszú. Az a lényeg hogy nagyon összevesztünk és nem tudtunk dűlőre jutni. Én azt mondtam neki hogy lehet hogy jobb is hogy nem lett most gyermekünk mert ő szívná meg a levét ha külön megyünk. Eddig soha nem mondtam neki ellent. Ezek után lassan megnyugodott, de most meg bezárkózott. Azt mondja fél kezdeményezni mer nem akar megint csalódni, pofára esni. Igazat mond, nincs senkije. Nem nyúl hozzám, csak ha szex van. Nem meri kimutatni érzéseit, közel engedni magához újra mert csalódott. Én már nem tudom mit tegyek, próbálkoztam azzal hogy én bújtam oda hozzá, de semmi. Most azt próbáltam hogy hagyom hátha megnyugszik, de még mindíg semmi. Nem bírom már tovább, hiszen már egy fél éve megy ez az egész és nekem is szükségem van szeretetre, érintésre. Mit tegyek hogy rádöbbentsen bízhat bennem, nem akarok elválni tőle.Egyszer már mondtam ezt neki, de ezek szerint nem hiszi el.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook