Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem vagyok képes egy komoly kapcsolatra, mi bajom van? fórum

Nem vagyok képes egy komoly kapcsolatra, mi bajom van? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 6. 01:45
Én is azt hittem, hogy nem vagyok képes rá... Most meg hogy igen, most meg koppantam :-D Szal. szarni bele, szól a zene :-D
15. 02ee9fdadf (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2011. júl. 6. 01:41
Jaj, te még nagyon fiatal vagy! :) Nálam is ez a """"probléma"""", ami igazából ugye nem is probléma, legalábbis én élvezem. A környezet véleményére nem lehet mindig adni. Mindenben meg kell találni a pozitívumot, az egyedüllétben is. Mert van ám. Jó sok. :)
2011. júl. 4. 18:30
Szerintem sincs veled semmi gond. Talán nem hozott még össze az élet azzal a fiúval, akibe úgy igazán bele tudtál volna szeretni. És egyébként is fiatal vagy még nagyon, bőven ráérsz belevágni egy komoly kapcsolatba.
2011. júl. 4. 18:24
Köszönöm szépen az üzeneteiteket. :) Jól esett nagyon. :)
12. CsillagTM (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2011. júl. 4. 13:44
az én tesóimnak (23 éves fiú, 20 éves lány, 19 éves fiú) még sose volt kapcsolata. pedig jó pasik/csajok, értelmesek, semmi para nincs velük. csak ilyen fajták. majd lesz.
11. 10c97b2309 (válaszként erre: 6. - Kessszi)
2011. júl. 4. 13:41
Miért baj? Egyáltalán nem baj.... Én még bulizni sem járok, úgyhogy én sem vagyok olyan aki fűvel fával... Rendes párkapcsolaton kívül nem volt senki az életembe és magamról tudom hogy nem is tudnám azt megcsinálni hogy beleugrok rögtön egy pasas ágyába.
10. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 9. - Ephemerid)
2011. júl. 4. 13:30

"ha valaki tényleg megakar ismerni, akkor venni fogja a fáradságot. "


Ez nagyon igaz:)

9. Ephemerid (válaszként erre: 6. - Kessszi)
2011. júl. 4. 13:28
Szia! Egyetértek az előttem szólókkal. :) Nincs veled semmi gond! Az "élni" kifejezés nem feltétlenül azt takarja, hogy mindig bulizol és iszol. Rengeteg időd van még megtalálni az "igazit". :) És egyébként is...minek hajtani a pasikat? Jönnek azok maguktól. :) Kicsit zárkózottabb vagy...na és? Az nem baj, ha valaki tényleg megakar ismerni, akkor venni fogja a fáradságot.
8. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 6. - Kessszi)
2011. júl. 4. 13:25
vagy igencsak megszereted és elveszíted.
7. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2011. júl. 4. 13:25
Egyszerű: félsz attól, hogy ha feltárod magad amásiknak, az kihasznál és elhagy, igy sérül a lelked. És inkább választod a csendes magányt.
2011. júl. 4. 13:24

Az a baj, én nem tudok 'élni'. :D Mármint én nem vagyok az a fajta lány, aki bulikban összeszed valakit, majd lefekszik vele.

Múltkor azt kérdezte tőlem egy jó barátom (fiú), hogy miért vagyok annyira elérhetetlen. Tényleg az lennék? Pedig mikor iszok egy kis alkoholt, feloldódom, és olyankor szeretek ismerkedni, beszélgetni, de normál állapotban nem igazán. :( Nem csoda, ha nem nagyon jönnek oda hozzám.

5. 10c97b2309 (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2011. júl. 4. 13:23
Jajj, ez nem jelenti azt hogy valami nem stimmel nálad! Én is vagyok így, de most én meg nem is ábrándozok, mert nem hiányzik senki, én meg 23 éves vagyok. Ha a családom megkérdi miért nincs, akkor olyasmit felelek hogy "nincs mert minek az" meg hogy "nem érek rá ilyennel foglalkozni" és hozzá teszem "de nem vagyok leszbikus és nem is leszek". :D Ne törődj azzal ki mit gondol. A te életed, nem másé!
2011. júl. 4. 13:12

nekem is harom pasim volt eddig, es mindegyiket ki kellett tegyem pa honapap utan, mert egyszeruen nem birtam lekotve lenni, es valaszolni a "hol vagy, mit csinalsz" kerdesikre...

persze, en szeretnek egy igazan szereto, meg minden jo tulajdonsaggal ellatott ferfit az eletemben..de ha nem kapok olyant, nekem mas nem is kell...eleg az en hulyesegeimet elturnom, nem kell meg egy masik ember marhasagait is halgatnom..

3. e705905164 (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2011. júl. 4. 13:11
fiatal vagy még..kalandozz akkor,majd ha eljön az rendes szerelem,majd nem küldöd el:)addig meg élj :D
2. 583e55fa65 (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2011. júl. 4. 13:09
18 évesen én is így éreztem. Egy hétnél tovább nem bírtam, ha volt barátom. Ez később szerintem változni fog, majd amikor érettebb leszel, jobban fogsz vágyódni egy tartósabb kapcsolatra, legalábbis velem így volt. Azzal pedig szerintem ne törődj, hogy ki mit gondol.
2011. júl. 4. 13:05

Három férfi volt az életemben, de elküldtem őket, mondván, éretlen vagyok még egy kapcsolatra. Úgy éreztem/érzem, nem bírok senkihez kötődni, nem bírom elviselni, ha meg kell valakivel osztanom, hogy most itt vagyok, ott vagyok, ezt csinálom, azt csinálom.

Szeretek a saját világomban lenni, viszont sokszor rossz egyedül. Jó lenne odabújni valakihez, megölelni, megpuszilni, érezni, hogy van egy olyan ember, aki igazán szeret. Ez viszont nem tart sokáig, mert utána azon kapom magam, hogy úristen, miről ábrándozok, szerelem nem létezik (vagyis létezik, de egyoldalú).

Borzasztóan érzem magam, a barátaim, családom nem tudják, hogy miért nincs barátom. Azt gondolják szerintem, hogy leszbikus vagyok vagy valami bajom van.

Higgyétek el, nem az éretlenségemmel van a baj, érzem, hogy valami nem stimmel nálam. De mi? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook