Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki mondana valami hatásos szert zsíros arc bőrre, és mitesszerre? fórum

Valaki mondana valami hatásos szert zsíros arc bőrre, és mitesszerre? (beszélgetős fórum)


26. grizus
2013. aug. 12. 03:11
Nekem seborrheás a bőröm, elvileg ez is zsíros, csak nem olajos, hanem korpás. Most a holt tengeri iszapot tervezem beszerezni, az szerintem jó lesz.
2013. aug. 11. 22:22
igen,az is jó. Nekem nagyon hatásosak még az agyagos arcmaszkok, amelyek megszáradnak az arcon és le kell mosni. Próbáld ki azt is :)
2013. aug. 11. 21:45

Nekem újabban az élesztős pakolás vált be :)

Nagyon zsíros volt az utóbi időben a bőröm, mióta élesztős pakolást tettem fel matt :)

2013. aug. 11. 17:42
nekem is zsíros az arcbőröm. Sok mindent kiprobáltam. Az egyik arctonikot már nem lehet kapni. A másik egy N...ás/nem akarok reklámozni/ arclemosó volt,amitől matt volt egy ideig az arcom. Egy előnye van a zsísos bőrnek,Nem ráncosodik olyan hamar mint a száraz :)
2013. júl. 6. 12:29

Nekem is vannak mitesszereim. Néha kamillával gőzölök és azután papírzsepivel kiszedem őket, majd török egy kicsit az aloe vera leveléből, és ennek a húsos részével bekenem a nyomkodott helyeken az arcom.

Ez jó rá, de valami mitesszer megelőző krém nekem is jól jönne....valakinek bevált valamelyik?

2013. júl. 2. 09:51
Sziasztok!Aki még nem próbálta,egy vattakorongot mártson be egy kis tejbe vagy natúrjoghurtba és avval kenje be az arcbőrét reggel-este!Hagyni kell megszáradni,majd lemosni.nekem bevállt és olcsóbb bármilyen kencénél!!:)
20. Emsike
2012. okt. 20. 14:11

Sziasztok!

Én is zsíros bőrű vagyok, ráadásul kamasz koromban tele voltam pattanásokkal miteszerekkel.

Én is csak azt tudom ajánlani, hogy járj kozmetikushoz, aki szépen bizonyos időközönként kitisztítja az arcodat, táplálkozz egészségesebben és kerüld a sok csokit és olajos magvakat, valamint én most a NeoStrata termékeire esküszöm. Sokmindent kipróbáltam már, de valahogy most ez válik be. Nem zsírosodik, fénylik úgy az arcbőröm, azonban puha, selymes, élettel teli az arcbőröm és a nappali arckrémjük amit használok.... imádom! Kívánja a bőröm minden reggel, pedig régebben a zsíros bőrömre nem szerettem még plussz krémet kenni, de most valahogy mégis jó nekem. Előtte persze arclemosójukat is használom, szuper találmány, aztán jön csak a nappali hidratáló krém. Próbáld ki, hátha neked is beválik!

2012. okt. 19. 10:23

van egy zöld színű bioszappan, kb 400ft kifejezetten zsíros bőrre van kitalálva.

a zsíros bőrtipus soha nem fog elmulni...és vannak kaják, italok amiktől jobban zsirosodsz, van olyan amitől csak átlagosan. némileg enyhülhet az egész, de amugy nem. én már törölköző-szappan kombóval járok suliba. sminket is letojom, pasim ugysem odajár, sőt ő már állandóba dolgozik, ugy h nincs kinek tetszem éppen bent. meg nem is érdekel. de tény h a zsiros bőrüek joval később ráncosodnak

2012. okt. 19. 10:13
Szia! Én a Garniert nem ajánlom! Én a 3 in 1-bent használtam. Hát még azt is megkockáztatom, hogy rosszabb lett tőle! Jobban fénylett pár óra után, mint azelőtt. Több féle Garniert használtam már, nekem egyik se vált be, de ahogy olvasom másnak se nagyon :/
17. Veronika27 (válaszként erre: 16. - Sunshine24)
2011. márc. 16. 21:46

Azért írtam, hogy valószínű kinövi, mert valaki írta, hogy még csak 16 éves. Persze ez nem szentírás, ezért tettem oda, hogy "valószínű".

Szerintem is lehet genetika, de ameddig tart a növekedése, addig nem lehet rámondani.

16. sunshine24 (válaszként erre: 17. - Veronika27)
2011. márc. 16. 21:26
Jaj, bárcsak én is kinőttem volna. De nem így van. Érdemes megnézni apuka, anyuka bőrét is. Sajnos ez genetika is. Nálunk anyukámnak is nagyon zsíros bőre van, így én is hiába teszek bármit, hiába méregtelenítek, veszem a drága kencéket, semmi sem segít. De legalább nem ráncosodok...
2011. márc. 15. 20:47

Szia!


Nekem is a Bioderma vált be és ami ennél is fontosabb, hogy még csak ne is nagyon piszkáld, érintsd az arcodat.


Még ha úgy gondolod, hogy tiszta is a kezed, akkor sem.

Használhatsz akármilyen csodaszert, ha 'kapargatod' az arcod akkor nem hat, mert folyton felviszel vmi koszt rá.

14. alyce
2011. márc. 15. 17:25

Sziasztok!


Hát én is csak azt tudom ajánlani, hogy havi egyszer legalább (vagy ahogy a bőr megkívánja) kozmetikus, és nekem most felírt egy teafaolajos krémet, ami nagyon szuper! Gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, fertőtlenítő hatása van. Nekem úgy tűnik bevált. Mono Herbal System krémgél, teafaolajjal a neve.

2011. márc. 15. 16:08
Jah éééééés, reggelente, felpezsdíteni az arcban a vérkeringést. Én először meleg vízzel mosom meg az arcom, utána jéghideggel. Előszörre kellemetlen, de már a második-harmadik hideg vizes öblítés komolyan isteni :D
2011. márc. 15. 15:36

Ne feledkezzünk meg arról, hogy minden a hormonváltozás miatt van; egy hónapban egyszer ajánlott a kozmetikus, aki szakszerűen eltávolítja a mitesszereket, azontúl a vitamindús táplálkozás, ásványvíz, elegendő alvás, cigaretta, alkohol NO!

El fog múlni!

11. Crimson (válaszként erre: 1. - Szájrúzs*.*)
2011. márc. 15. 15:34

Nekem is zsíros bőröm volt, meg mitesszerek is az orromon, de egy-két éve ez szerencsére "elmúlt"

Én a nivea visage young arclemosóját használtam minden reggel. Meg szerintem a zsíros bőrűeknek kell az a reggeli arctisztítás mert nem is jó érzés anélkül kezdeni a napot:)

Aztán mikor elfogyott ez a niveás cucc én oriflames arctisztító zselét meg mitesszer elleni tonikot vettem, és használom őket most is az is nagyon bevált.

A Garnieres dologról nem tudok mondani semmit, bár régen én is majdnem megvettem, de nem minden jó amit reklámoznak, mert pl. a neutrogena visibly clear-je abszolút nem jött be, ki is kellett dobjam őket, még zsírosabbnak éreztem az arcbőröm tőle.

10. 3a74c9b93a (válaszként erre: 9. - Szájrúzs*.*)
2011. márc. 15. 15:33
igen. gyulladáscsökkentő.
2011. márc. 15. 15:29

Ahha, köszi, hát nem tudom hogy beválik-e, remélem.

De az jó az arcomra ha kamillateával átborogatom?

8. 3a74c9b93a (válaszként erre: 1. - Szájrúzs*.*)
2011. márc. 15. 15:27

Nekem volt Garnier Pure 3 in 1. Nekem semmit nem használt.

És az sem jó, ha sokat tisztogatod a bőröd, hiába van ráírva, hogy minden napi használatra. Megszokja a bőröd a folyamatos "fényezést". Valahol olvastam ezt.

Aztán én átszoktam a heti kétszeri arctisztításra, akkor bőrradír, arctisztító, tonik, és krém. Sokkal szebb lett a bőröm. :) És havi egy alkalommal kozmetikus, aki kitisztítja a bőrömet, szakszerűen.

Egyébként nekem Neutrogena arclemosóm van, két fajta. Nekem jobban bejött. :) De embere válogatja.

2011. márc. 15. 15:26

Köszönöm :)

Kíváncsi vagyok erre a "Garnier Pure 3in1"-ra. Kiszeretném próbálni.

6. arrival (válaszként erre: 1. - Szájrúzs*.*)
2011. márc. 15. 15:24

Zsíros bőrre, 16 évesen semmi szükséged hidratáló krémre. Szerintem ezt a kozmetikus is mondta.

Arcradír heti egyszer-kétszer, naponta

arctisztítás arclemosóval- A tonikot nem szabad túlzásba vinni. Pórusösszehúzó maszkok. Hogy milyen márka a jó a bőrödre azt ki kell tapasztalni. Kinek ez kinek az.

2011. márc. 15. 15:22
Szaliciles alkohol lemosásra,patikában kapható.
2011. márc. 15. 15:19
Köszi :D
2011. márc. 15. 15:10

Arcradírozás (Nivea visage young- barackos)

Havonta egy kamillás gőzölés utáni arctisztítás.

De, ha ezt nem tudod akkor a kozmetikus maradjon.


Vannak pólusösszehúzó maszkok Nívea vagy Garnier termékek, esetleg azt nézd meg.

2011. márc. 15. 15:06
Bioderma termékek
2011. márc. 15. 15:04

Hát az a gondom hogy zsíros és mitesszeres az arcom, és erre tud valaki valami jó hidratáló krémet?

Van nekem fekete szappanom, kozmetikusom ajánlotta. És jó is, de még szeretnék valamit kipróbálni, hogy mi lenne még jó, a Garnieres dolgok jók vagy nem? Mert van egy reklám most a tv-be hogy: Garnier Pure 3in1? Az jó vagy nem?


Vagy ha tudtok v.mi jót akkor írjátok le légyszíves.

Bőrradírok jók?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook