Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen kozmetikumokat használjunk mitesszerek, zsíros bőr ellen? fórum

Milyen kozmetikumokat használjunk mitesszerek, zsíros bőr ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2
41. mohoo (válaszként erre: 24. - Hozsi)
2010. dec. 5. 17:44
Az Isotrexin tényleg nagyon jó! Én pár éve kezdtem használni, mert nagyon csúnya volt a bőröm, tele volt pattanásokkal, tényleg 1 négyzetcenti alig volt amin ne lett volna. Kb 3 hónap múlva már egyetlen darab pattanás nem volt rajta, se miteszer, és gyönyörűbb volt a bőröm mint valaha. Egyetlen hátránya, ami miatt én abbahagytam, hogy hormontartalmú készítmény, tehát egyéb hormontartalmú tablettákkal egyidejűleg nem nagyon ajánlatos szedni. Eléggé szárít is, ugyhogy mindenképpen kell használni mellette valami jó kis krémet, de én erre esküszöm!:D
2009. dec. 1. 21:56
reggel-este tonik, és fürdéskor nivea young arczselét használok jól beledögönyözve az arcba, hatásos!
2009. ápr. 5. 17:33

Sziasztok!


Olvastam hogy élesztős pakolást többen is ajánlottatok mitesszerekre.

Valóban eltűnnek a mitesszerek tőle? Nem szárítja ez a pakolás a bőrt?

Pattanásom nincs, sosem volt, de mitesszerem van, és nagyon zavar. Tisztítás után három héttel újra sok lesz. :((

2009. ápr. 3. 15:43
Amit kifejeltettem, hogy szerintetek a kozmetikus mindenféleképpen szükséges? Kicsit rendellenesnek tartom azr arc nyomkodását, és volt, hogy 4-5 patim lett fél órával a kozmetikus után :S
2009. ápr. 3. 15:41

Sziasztok!


Aknéra hajlamos, vegyes bőröm van. T vonalban zsíros, de csak az orromnál mitesszeres.

Most kedztem el egy salaktalanító kúrát, emellett sok gyümölcsöt eszek (főleg citrusféléket), vitaminokat szedek, napi egy kifacsart citrom levét megiszom, arctisztításnál este pedig gőzölök-hanbzó gél-arcradír-tonik-krém.

Ezek közül a habzó gél, radír, és a krém bioderma sebium. A tonik nivea visage és a mattító krém nivea visage young.


Szerintetek ezzel a kúrával eltűnhetnek idővel a mitesszerek és a zsírosodás, vagy a zsírosodástól örökre szenvedni fogok?


Eddig nagyon sok mindent kipróbáltam, még a Vichy Normaderm arcradírt is, és nem váltak be :(

2009. febr. 6. 00:16

tudsz ajánlani valami jo készitményt méregtelenitésre? kiváncsi lennék a véleményedre, hogy melyik! mert persze belulrol is szeretném ha regenerálodna a szervezetem, ne csak kivulrol legyek szép, de belul is ki kéne egy kidsit takarítani a mérgeket! koszonom

kiara

35. gilike
2009. febr. 4. 14:47
Ha csak tüneti kezelést akarsz, akkor van sok jó készítmény, de ha hosszútávon szeretnél megszabadulni a problémától, belülről kell kezdened. Egy méregtelenítés, nem csak belülről takarít, de a bőr is megszépül tőle. A táplálkozásnak is nagyon fontos szerepe van benne. Ha megakarsz róla győződni, jól nézd meg, mivel méregtelenítesz! Kevés készítménycsalád alkalmas rá, hogy a belső kiválasztószerveket, sejtszintig kitakarítsa. Sok sikert!
2009. febr. 3. 23:48
én most ezt a mitesszer eltávolító párnát használom 2 napja a neutrog-tól!szépen tünnek el a mitesszerek, nem mondom, hogy az összeset el fogja, de látványos, nekem is sok volt/van!de segít, kozmetikushoz nem megyek, radírozom a borom, tonik, krém meg ilyeneket használok! nekem bevállnak ezek!
2008. dec. 4. 09:19

Nekem is ronda a bőrömön a miteszer.

A pattanások lementek egy szupi gyógyszernek hála. A mitteszerek itt vanak.

Ha a kozmetikusom kitisztitja, az is csak 2-3 hétig elég. Rögtön visszajön.


Tud valaki makacs miteszerekre valami bőrradírt, vagy valamit?

2008. okt. 16. 09:34
Én a Faith in Nature-ös bőrradírt, tonikot és krémet használom. Komplett kezelés. Nincsenek benne vegyi anyagok, és szépen tisztítja a bőrt. :) Ez nem reklám, nekem tényleg bejött.
2008. szept. 23. 00:45
Attól függ, mi az oka. Tinikoromban -de rég volt :)- a Normaderm, oxy,stb nekem nem váltak be, csak a vényre kapható Dalacin-T oldat. Mostanság A-vitamin hiánytól jön rám patti télen, arra jó a Biovánne.
30. Sena
2008. szept. 16. 21:39
Én most kezdtem el normadermet használni és várom a hatást, gondolom kell 1-2 hét mire javul valamit az állapot. A kozmetikus szerintem elkerülhetetlen, egy rendes arctisztító kezelés csodákra képes. Azt viszont ne felejtsétek el hogy a túl sok mosakodás árt a bőrnek és még jobban zsírosíthatja. (Akárcsak a haj esetében, amit minél többször mosunk, annál hamarabb lesz zsíros.)
2008. szept. 12. 19:50
Nos nekem is zsíros az arcbőröm, és ezellen teszek is és látok javulást! mindennap, reggel és este ápolom. Tonikkal, és krémmel! oxy tonikot használok, és faberlic krémet zsíros bőrre citromfűvel a miteszerek és pattanások ellen, persze csodát ne várjunk! pattanásaink és miteszereink nem múlnak el 100%-osan, de én elmondhatom, hogy kb nekem 60%-al csökkentette a miteszereim és pattanásaim sűrűségét. én szeretem, használata sem nehéz.
2008. aug. 30. 00:51
Az Aknesol tényleg nagyon jó, de a gyógyszertárban ki tudnak keverni egy sokkal olcsóbb, ám legalább olyan hatásos rázókeveréket. Ha megmondjátok hogy az Aknesolhoz hasnoló kell, és mire, biztosan tudni fogják. :)
2008. aug. 3. 16:50

Sziasztok.Lécci aki ismer,írjon nekem egy olyan sötétebb színű korrektor nevét,ami tökéletesen elfedi a hegeket,pattanásokat,és nem látszik hogy fel van kenve.Ár mindegy.

Köszi

2008. júl. 20. 21:55
Aknesol ecsetelő nagyon jó,csak túlságosn is kiszárítja a bőrt.
2008. máj. 29. 18:33
Sziasztok! Nekem is ez a problémám. Én vmi "rózsaszín rázó"-ról hallottam jót, de még nem próbáltam ki. Valaki tud vmi biztosabbat mondani?
24. Hozsi
2008. máj. 9. 19:06

Sziasztok lányok!

Az én bőröm nem kifejezetten zsíros(legalábbis a felszíne)viszont tele van mitesszerrel.Hiába nyomogatom őket, alig jönnek ki és csak hatalmas sebeket csinálok az arcomon.Valahol olvastam, hogy az Isotrexin gél nem csak pattanásokra , hanem mitesszerekre is jó. Legalábbis könnyebben kinyomhatóvá válnak és nem hagyja hogy visszajöjjenek. Ez a krém csak receptre kapható, esetleg tudtok róla valamit?

2008. ápr. 18. 09:25

Lányok igyatok facsart citromlevet-és két hét alatt rendbejön a börötök-nekem is rendbejött, megszünt a zsirosodás és feszesebb lett a bőrőm.

Az ilyen problémáknál elsőként szerintem a belsőt kell rendberakni-után érdemes a külsőhöz nyúlni.

2008. jan. 19. 16:43
Kicsit komplexebb kezelest (a tuneti nem hoz tartos eredmenyeket) igenyel a folyamat megoldasa, mint 1 krem, viszont fel ev alatt szepen normalizalhato a bor, de tartos odafigyelest igenyel.
2008. jan. 19. 14:39
Vichy normaderm éjszakai krém a legjobb! A nappali is nagyon jó! Nekem ettől lett gyönyörű a bőröm. De persze ha belső oka van, akkor előbb a hormonjaidat tedd rendbe! Illetve ne egyél sok zsíros dolgot, ja és magvas akármiket.
2007. márc. 8. 14:06
sajnos nekem elég miteszeres az arcom. Nemrég elkezdtem használni a neutrogena börradirt és mitha csökkent volna a miteszerek száma, de mikor a garnier pórus összehuzo tonikot használni kezdtem nagyon elkezdett csillogni az arcom.Nagyon zsiros lenne a böröm?de ennek pont az lenne a doldga hogy megszüntesse a csillogást nem?amig nem használtam nem csillogott ennyire.Mit csináljak hogy az arcom ne csillogjon?
19. 7130b15964 (válaszként erre: 16. - Emike)
2006. okt. 18. 21:46
Oriflame Oil Control+ - Spot Treatment Gel, de van zsírosbőrre arctisztító radír is.
18. emike (válaszként erre: 17. - 991217)
2006. okt. 18. 20:46
Általában igen.De gondolom,hogy azért emberfüggő.
17. 991217
2006. okt. 18. 19:12
az élesztő valóban jó? Mitszerekre, pattanásokra egyaránt?
16. emike (válaszként erre: 15. - Jrekuska)
2006. okt. 18. 19:11
Az én bőröm is eléggé gáz.A kozmetikusom szerint,zsíros,és vízhiányos.A vízhiányt már csak azért sem értem,mert napi 2-3 lityi folyadékot(vízet)iszom.Pattinkáim nincsenek,de van helyette mitesszerem,amit nagyon úúúútálok.Én az élesztőt,kevés tejjel szoktam keverni,és hagyni rászáradni a bőrömre.Néha bekapok egy kis darabot.Viszont azzal jó vigyázni,mert aki candidás anak gáz.
2006. szept. 27. 08:36
Én egy Golden Yacca nevű készítményt szettem, és azóta nagyon ritkán van pattanásom. Anyukámnak is bevéált, és nekem is. Persze a napi arctisztítás nem elhanyagolandó. Előtte én is használtam teafa szappantól, arcradírig, pakolásig, maszkig mindent.
14. miami
2006. aug. 3. 19:28
És ezt hetente csak egyszer kéne??? Mert én simán a nedves bőrőmre kenem az élesztőt és várom míg megszárad, majd lemosom, és nagyon tetszik akkor a bőröm tapintása, de nem tart pár óránál tovább sajna:( Valaki nem használt belülről ható, tehát valami tablettát vagy ilyesmit ami szabályozná a faggyútermelést??? Az én bőröm szörnyű alapozó nélkül, mert a k.... mitesszereket halálra nyomogatom!! Utálom őket és nem bírom megállni, hogy ne távolítsam el a bőrömről, csak sajna állandóan sebes, hegyes az arcom emiatt...Valaki tud valami megoldást??? Azonkívűl hogy hajítsam ki az összes tükröt a lakásból... :)
2006. júl. 27. 11:08

Sziasztok. Egyetértek Rossewood-dal. Nekem is bevállt az élesztős recept anno. Hála Istennek mára már 1 mitesszerem sincs.

De 1 tanács, ha élesztőt is esztek ,mint ah. tanácsolta Rosewood, fürödni ne menjetek, különben felfújódtok! :)

12. Droma
2006. júl. 27. 10:59
Ez miteszerek ellen is jó?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook