Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valaki adott, vagy küldött már hajat alapítványnak? fórum

Valaki adott, vagy küldött már hajat alapítványnak? (tudásbázis kérdés)

2015. máj. 14. 21:57
Köszi hogy betekinthettem a kulisszák mögé.Egyébként szerintem nem sok gyerek tűrheti meg magán a parókát szerintem.De lehet nem jól gondolom.Kis hősök .Mocsokságnak tartom,de mégis kénytelen vagyok megérteni a másik oldalt is.Pénzből él mindenki.
5. Liouville (válaszként erre: 4. - Latyak1971)
2015. máj. 14. 11:09
Egy teljesen kézzzel csomózott paróka (kemoterápiás pácienseknek azt szokták mert az kevésbé irritálja a fejbőrt és jobban szellőzik)elkészítése akár 2 hétig is eltarthat. Igaz a gyerekek feje kisebb így az kevesebb meló. De ha csak 7 munkanapot számolunk rá, az akkor is a munkanapok egyharmada ami azt jelenti hogy annyival kevesebb a bevétele az illetőnek az adott hónapra. Nem sok ember engedheti meg magának hogy ilyen nagyvonalú legyen. Aki meg megteszi az próbálja valahogy pótólni a kiesett összeget, például azzal amit tegnap írtam, hogy kicseréli a jó minőségű hajat valami olcsóbbra.
2015. máj. 13. 21:58
Hát beszéltem pár emberrel azóta én is,és sajnos beigazolódni látszik a te válaszoddal is az a gyanúm hogy nagy üzlet van ebben is. Olyan fodrásszal beszéltem,aki szívesen kiírná a közösségi oldalra is mit gondol erről az egészről,de attól fél "meglincselnék".
3. Liouville (válaszként erre: 2. - Latyak1971)
2015. máj. 13. 18:31
Ha készítenek is parókát gyerekeknek, valószínű hogy megtartják a nyers európai hajat és olcsó ázsiai hajból készült parókát adományoznak a rászorulóknak. Vagyonokat lehet akasztani a fizető vendégeken és ha ingyen volt a haj az tiszta haszon.
2015. máj. 12. 19:21
A napokban egyre több helyen látom hogy felteszik a képeket gyerekekről,akik önfeláldozóan segítenek a beteg gyerekeknek azáltal hogy felajánlják levágott hajukat parókakészítés célra.Egyre többet.Kérik is,meghatározva mekkora hosszúságú lehet minimum a mérete.Viszont nem találok sehol olyan oldalt,képeket ahol azt látom,valóban készült a gyerekeknek paróka belőle,és nekik!
2015. máj. 12. 19:18
Valaki adott, vagy küldött már hajat alapítványnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook