Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon szerelem? fórum

Vajon szerelem? (beszélgetős fórum)


22. syria (válaszként erre: 11. - Kisbéka18)
2011. júl. 14. 13:54
Elég "érdekes" a naplód. :)
21. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 20. - VictorHUN)
2011. júl. 13. 18:02
Igen.Sajnos:) De talán tanul belőle, vagy észbekap. Talán még nem késő.
20. VictorHUN (válaszként erre: 12. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 13. 17:56
Az ilyenekből lesznek később a lábtörlők
2011. júl. 13. 16:03
Szia! Én nem foglalkoznék a pasival, ha már most ezt teszi, mi lesz később? Fiatal vagy, éld az életed nélküle!
2011. júl. 13. 15:29
Szerintem sem szerelem. A pasinak egyszerűen kényelmes, hogy ha kellesz neki akkor bármikor leakaszthat a szögről. A szerelem az volna, ha mindíg veled akarna lenni. Lépj tovább mielőbb.
2011. júl. 13. 15:25
Ez nem szerelem.Köze nincs ahhoz.Már nincs!Én a helyedben tovább lépnék és élném az életem!A pasit meg szépen röppályára állítanám!
16. syria (válaszként erre: 7. - Reload)
2011. júl. 13. 15:23
Ott a pont! Így kellene tenned kisbéka18.
15. kisj
2011. júl. 13. 15:22

Ezek a rágógumi-szerű, húzott-nyúzott dolgok sosem szoktak bejönni.

Itt nem segít a praktika (legfeljebb csak 1-2 éjszaka erejéig)

14. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 11. - Kisbéka18)
2011. júl. 13. 15:20
később se szerencsés-ha ezt hagyod, de a te korodban egyenesen gáz.
2011. júl. 13. 15:19
Szerintem ez ilyen se veled se nélküled kapcsolat.Szeretitek egymást,de nem tudtok kompromisszumot kötni,pedig az a kapcsolat alapja.Ha nem szeretnétek egymást,akkor nem térnétek vissza mindig egymáshoz.Ez a kapcsolat szerintem addig fog így menni,amíg valamelykőtök megelégeli és véget vet az egésznek.Szerintem próbáljátok meg együtt,márpedig ha komolyan gondoljátok,akkor tartsátok egymást rövid pórázon...lássátok,hogy úgy hogy megy.Ha azután sem megy ,akkor hagyjátok az egészet,mert csak egymás idejét pocsékoljátok.
12. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 11. - Kisbéka18)
2011. júl. 13. 15:19
19 évesen hogy kapcarongya legyél egy pasinak-kissé korainak tartom:D
2011. júl. 13. 15:17
Volt olyan mikor hívott.. és nem vettem fel.. smst írt és nem írtam vissza. aztán mindig írt hogy de eltűntél.. szóval én azt érzem hogy szeret és hogy hiába szabad.. még sem bír élni nélkülem.. én megmondom őszintén szívesen folytatnám vele.. :) de amit tanácsoltatok új praktikákat bevetem tán ha sikerrel járok.. és akkor eldől hogy hogyan tovább:)
2011. júl. 13. 15:16
Igen körülbelül ennyi idő után múlik el a mindentelsöprő szerelem:-(
9. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 8. - VictorHUN)
2011. júl. 13. 15:14
Akinek ilyen problemátikája van-az oldja meg maga:DD
2011. júl. 13. 15:13
Szex azért néha kell :)
7. reload (válaszként erre: 5. - Kisbéka18)
2011. júl. 13. 15:10
Na ezt a hirtelen felbukkanást kéne kizárni :) Ne hagyd hogy felbukkanjon, ne érj rá..stbstb. Aztán idővel kiderül,hogy mi a helyzet.
2011. júl. 13. 15:08

A mondást a felmelegített dolgokról ismered - kb. ez a véleményem. De, amit leírtál, abból azt veszem ki, hogy a pasi nem akarja lekötni magát, miközben nem tud meglenni Nélküled. Leginkább neki kéne tisztáznia ezt magában!(Amúgy eddig nagyon ügyesen taktikáztál, őszinte elismerésem! Kivártál, és ez rettentő okos dolog! Talán épp erre kéne építeni: elszakadnod tőle - ne érhessen el -, és a Nélküled töltött idő megérleli benne a felelős döntést arra vonatkozóan, akar-e Tőled komolyan valamit.)Viszont nagyon fontos lenne Neked is tisztázni a dolgokat saját Magaddal szemben: mit is érzel, mit akarsz, mit vársz, ...

Sok sikert! :)

2011. júl. 13. 15:08
Köszönöm a hozzászólásokat szeretném mindenki véleményét meghallgatni :) Nagyon sokszor volt az hogy le szerettem volna zárni.. de akkor hirtelen felbukkan.. és oda minden addigi igyekezet! De tény és való tisztázni kellene a helyzetet :)
2011. júl. 13. 15:02

Szerintem jobb lenne ezt tisztáznotok. Ha vége, akkor legyen is vége. Minek marcangolod magad ezzel? Tovább kell lépni. ha meg akar még ő is valamit, akkor folytassátok :)

De hogy én hogy gondolom az marhára nem számít semmit :)

2011. júl. 13. 15:01
Felejtős a pasi:)
2011. júl. 13. 15:01
Na ti hogy gondoljátok?:)
2011. júl. 13. 15:00
Hol is kezdjem.. talán ott hogy volt egy barátom 2 hétig voltunk együtt.. majd szakítottam vele.. hónapok múlva viszont megbántam a szakítást.. sokat gondolkoztam mi lett volna ha.. aztán talán a vonzás törvényét felhasználva magamhoz vonzottam.. 2 év után ismét egymásra találtunk.. nagyon boldogok voltunk sugárzott rólunk hogy imádjuk egymást.. körülöttünk mindenki irigykedett a szerelmünkre.. de másfél év után elkezdtünk minden nap veszekedni apró cseprő dolgokon.. és úgy gondoltuk hogy jobb lesz külön.. de 2 hét után ismét egymásra találtunk... de egy hónap után a srác bejelentette hogy élni akar bulizni.. és hogy a haverok fontosabbak.. én tiszteletben tartottam a döntését.. ennek már 3 hónapja.. az a különös az egészben hogy nem telt el a 3 hónap alatt olyan nap hogy ne beszéljünk van mikor találkozunk.. az a fura hogy általában ő keres meg.. én úgy érzem hogy kötődik hozzám nagyon és szerintem ennek még lesz folytatása.. ti hogy gondoljátok?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook