Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon meddig tart a szerelem? Honnan tudni hogy ő az igazi... fórum

Vajon meddig tart a szerelem? Honnan tudni hogy ő az igazi... (beszélgetős fórum)


1 2
2011. dec. 9. 21:01

engem 2 hete hagyott el eletem szerelme 17 es fel ev utan

tulelem

nincs olyan hogy igazi

en is azt hittem mig nem azt mondta hogy nem szeret

kisetalt az eletembol

itt maradtam 2 gyerekkel

52. 1dc16653d6 (válaszként erre: 51. - Csalodott:()
2011. dec. 9. 19:55
Ebben a helyzetben kéne külön idő....Te is kicsit letisztulhatnál.
2011. dec. 9. 19:53

Sziasztok!

nagyon ossze vagyok zavarodja,nem tudom,hogy a jelenlegi baratom e az igazi.nagyon kedves,rendes,aranyos,a csaladomba is nagyon beilleszkedett(mar tobb mint masfel eve egyutt vagyunk),de ugy erzem,hogy nem szeretem igazan.nem tudom eldonteni,hogy mit erzek.mielott vele elkezdtem volna jarni egy masik sraccal tobb mint egy eves kapcsolatom volt,s meg talan mindig erzek valamit iranta.de meg abban sem vagyok biztos.a jelenlegi baratomat akarom szeretni,s neha ugy erzem,h szeretem,imadom,de neha olyan mintha idegen lenne szamomra,de nem akarom elvesziteni,mert o mar az eletem resze,nelkule mar nem tudom elkepzelni az eletem.o egyben a legjobb baratom is.neki mindent elmondhatok,minidg segit es meghallgat.talan ez hianyozna belole a legjobban?magam sem tudom...pedig o az idealis ferfi,mindenben mellettem all,s annyira szeret,hogy azt el sem lehet hinni,mindent megtenne ertem,se nekem ilyen korulmenyek kozott nincs erom osszetorni a szivet,de kozben nem tudom,hogy velem mi lesz.ha a szakitasra gondolok ugyerzem belehalok,de ha vele maradok az se jobb.akkor meg folyton azon porog az agyam,hogy tenyleg osszeillunk e.bocsanat,hogy ennyire zavarosan es osszevissza beszelek,de nem vagyok a helyzet magaslatan.kerek mindenkit aki tud segitsen egy-egy jotanaccsal...

elore is koszonm!

2008. nov. 20. 11:09

Sziasztok!

Jövőre lesz 30 éve, hogy egymásra találtunk. Akkor nem gondolkodtam azon, hogy Ő az igazi, egyszerűen csodálatos volt Vele lenni. Nem mindennap találkoztunk s akkor is nagyon hiányzott. Sokat beszélgettünk, közös programokat szerveztünk barátokkal, akik Neki és nekem is fontosak. Szerencsés helyzetben vagyok, mert családjaink is megértették egymást, s barátságban voltak. A múlt idő azért van, mert Édesanyám már nincs velünk.

Szerelem: még most is tart. El ne hidd, hogy elveszik idővel! Mostanában is van, hogy vidékre vagy külföldre kell utaznia, s 1-2 éjszakát távol van. Hálistennek egyre ritkábban fordul elő. A mobiltelcsinek köszönhetően, most már tudunk mindennap beszélni és ez nagyon jó.

Minden kapcsolatban vannak viták, amit meg lehet, sőt kell beszélni, mert a duzzogás - egyik fél részéről sem - vezet semmire. Tapasztalatból tudom. Ilyenkor rájövünk arra, hogy butaság az egész, s ha komolyabb a vita, akkor arra, hogy miért érdemes folytatni.

Szeretem és nem tudom, nem is akarom elképzelni az életem nélküle. Minket egymásnak találtak ki és az évek múlásával ez egyre erősödik bennünk.

S végül egy pár idézet:


Csak az kedves nekünk igazán, amit féltünk elveszíteni./Anatole France/


Szeretni annyi, mint vállalni a legnagyobb kockázatot. Jövőnket és boldogságunkat adni valaki kezébe. Engedni, hogy kétkedés nélkül bízzunk valakiben. Elfogadni sebezhetőségünket. Én pedig szeretlek./Helen Thomson/

2008. szept. 20. 20:52
én egy éve ismerkedtem meg a jelenlegi párommal és tökre nem vettem komolyan a dolgot, csak az elején egy ideig, de utána elveszítettem és akkor jöttem rá hogy nem tudok nélküle meglenni, mondjuk utána is voltak nézeteltérések az első szakítás - majd összejövés után, de most úgy érzem hogy szeretnék velemaradni örökre...
2008. szept. 20. 17:02
1 éve vagyok olyan pasiba szerelmes aki úgyse lehet az enyém.....
47. Barbi0201 (válaszként erre: 46. - Virág3)
2008. jún. 30. 18:16
Nem. Nem tudom, hogy mi a franc van, egyszerűen nem megy a szakítás. Lehet hogy égi jel! Nem tom.
2008. jún. 28. 12:00
Ezekszerint vége lett?
2008. jún. 25. 17:40
Hát én most lassan 5 hónap után kezdek rájönni, hogy azért mert szeretem, nem kell megfolytani és rámászni, én folyton vele akartam lenni! De most már annyira nem izgat, mintha lenyugodtam volna, hogy úgyis találkozunk és ha hagyom úgyis magától jön. De amin átmentem hogy képben legyek??!! Nem volt még igazán komoly kapcsolatom. Most ez, és hát túlzásba vittem! De azért még bennem van, hogy jó lenne tudni mit csinál!?
44. 4536f43062 (válaszként erre: 42. - Virág3)
2008. jún. 25. 16:17
Egyetértek: a szerelem az, ha el is tudod engedni, ha ő azt akarja, különben csak önző birtokló kapcsolat.
2008. jún. 25. 15:55

hogy honnan lehet tudni ő az igazi?

hát.. én onnan tudom hogy eddig nem éreztem...de most igen. nagyon is.

42. Virág3 (válaszként erre: 38. - Mestengo)
2008. jún. 25. 15:26

Erről van szó. Te kapcsoltról beszélsz, én szerelemről. A szerelem sokkal több egy kapcsolatnál.

Ameddig nem tudod elengedni, addig szerelem? Ha eltudod engedni, akkor szerelem. Ha szereted annyira, hogy ha tudod, már veled nem érzi jól magát, elengeded minden szó nélkül csakis miatta, hogy neki jó legyen. Szerintem ez a szerelem.

2008. jún. 24. 23:31
Szerintem érzi azt az ember! Legalábbb is én nagyon érzem, és a párom is!
2008. márc. 24. 00:36
Köszike! Hát remélem, most megbeszéltük, és nem értem mert nyiltan beszéltünk előtte róla, de azóta változott a helyzet, nem gondoltam hogy ezért nem csinál semmit, hogy aggasztja a dolog, csak azért rossz mert ez úgy jött ki hogy szeret, szerelmes belém, de nem kíván????!!!! Érdekes! Idegesít ha a neten is a csajokat bámulja! Bezzeg ha én csinálom!!! Na, megpróbálom most ezek után hogy áll hozzá, aztán én nem tudom, akkor én hagyom, és ha van esze rágja a küszöböm, ha nincs ennyit ért! Hát ezzel a gondolattal meg az a baj, hogy érzem hogy úgyis vmi hülyeségén összefogunk veszni! Na Jó éjt
39. mestengo (válaszként erre: 37. - Barbi0201)
2008. márc. 23. 19:50
nornmál esetben örülne neki hogy ennyire kívánod őt...! komolyra véve a szót, szerintem kicsit toleráld a hülyeségeit, bátorítsd és egy idő után csak megnyugszik. szerintem.
38. mestengo (válaszként erre: 34. - Virág3)
2008. márc. 23. 19:49
ez hülyeség... még sosem gondolkoztál egy kapcsolatban?! ameddig nem tudod elengedni. amíg érdekel hogy mi van vele. ameddig jó vele szeretkezni. addig szerelem. ha már nem akkor van gáz.
2008. márc. 23. 16:04

Na, most segítsen valaki!!! Végre azt hittem megbeszéltük a nézeteltéréseket, és hát én sokszor kívánom őt, de ez tök úgy jött le mintha nimfo lennék. Ma miután beszóltam neki hogy csak neki jó, erre nem ő akarta. Kiakadtam , és kinyögte hogy azért nem akar csinálni többet, mert engem nehéz kielégíteni! Közben volt hogy sikerült. És a reakciója is, hogy inkább nem csinál semmit, mert ha nekiáll fél hogy nem jól csinálja, meg hát én vagyok a nehéz eset! Amikor neki, vagy mondhatnám nekik 2 perc!!!!

Ha a beszélgetés miatt is veszekedtünk, hogy önző, most meg, nem mintha eddig túlzásba vitte volna, de azért kívánom folyton mert szeretem, legszivesebben sokszor ott hagynám a francba, mert nem bírom idegileg, de annyira szeretem hogy nem megy!!!! Valaki mondjon valami okosat!Please

36. Virág3 (válaszként erre: 35. - Barbi0201)
2008. márc. 23. 09:01
Én az előző barátomba nem voltam szerelmes, de ezt csak azután tudtam meg biztosan, miután szerelmes lettem másba. Így utólag tudom, hogy nagyon szerettem. Mi is rengeteget veszekedtünk, mégis együtt maradtunk 2 és fél évig, míg nem tudtam meg, mi is a szerelem.
2008. márc. 22. 23:28

Azt mondod? Mert akkor az igen gáz!!

Akkor ha nincs velem, vagy veszekszünk, miért érzem úgy hogy megszakad a szívem, ha elveszítem????

2008. márc. 22. 11:40

Honnan tudni?

Ha felvetődik benned az a kérdés, hogy szerelmes vagy-e, akkor nem vagy az. Azt tudja az ember.

2008. márc. 19. 13:13
Hát minap kaptam egy kis agymosást, hogy még adjak időt a dolognak, mert én meg egy dolog miatt kiakadok rá és folyton elő jön a dolog! És hogy ő az igazi? Ezek után már tényleg nem tudom! Hiába a szerelem! Majd meglátom mi lesz, de egyre labilisabbnak érzem a dolgot!!
32. puma75
2008. márc. 19. 10:47
Mindenki megtalálja előbb vagy utóbb az igazit.Szerintem:
2008. márc. 17. 17:39
Azért töröm rajt a fejem mert más. Van aki két nap után férjhez megy, mondjuk én nem vagyok ilyen hülye, meg hogy őszinte legyek én nem is akarok férjhez menni, csak mint élettárs. Én már a bulizós korszakomon rég túl vagyok, rég nem a pitiáner dolgokon töröm a fejem, de ez így talán látszik, és azt hiszem a magamra találás akkor történt meg mikor 19 lettem, mert jöttek a felelősségek.
30. 0260f21e84 (válaszként erre: 29. - Barbi0201)
2008. márc. 17. 13:53

Ezt csak te tudhatod. Hogy menekulsz-e, vagy akarsz-e menekulni. (amugy felesleges, ugyis utoler, aminek kell :)

De mindennek eljon az ideje. Ket honap az meg nagyon keves. Es fiatalok vagytok nagyon. Ne tord meg ezen a fejed. Szorakozz, kirandulj, beszelgessetek, talaj magadra, erezd jol magad. Ne tedd tonkre a jovo feletti aggodassal. Ugyis ugy lesz. Ha nem vagy biztos, varj egy picit, nem kell azonnal mindent megoldani.

2008. márc. 17. 13:04
Ő, hát igen. Mondjuk az örökre dolog azért, bár nem tudom, szeretnék mindig vele maradni. Csak azért hogy ennyit vagyunk ám együtt, minden nap és még van veszekedés, mondjuk lesz is, anélkül nincs kapcsolat, érdekes lenne, ha nem lenne semmi gond, mert uncsi lenne. Nem tudom., talán attól félek, hogy van jobb?? Hiába akarna összeköltözni, még nem tud felmutatni semmit, dolgozik, de nem tudom. Attól is félek hogy mint anyuméknál volt, ők szó szerint a szülök miatt menekültek el és házasodtak össze, elkapkodták. Mert jó együtt vannak, de hogy nem illenek össze, egymást gyilkolják és ez rám is kihat , mert mindenkinek én vagyok a szemetese. Nehogy az legyen hogy csak menekülök!!!!!!
28. 0260f21e84 (válaszként erre: 1. - Barbi0201)
2008. márc. 17. 00:36

ne aggodj, ne parazz, ne felj :)

Nem egeszen 2 honap... elvezd, orulj neki, orulj, hogy egyutt vagytok.

Vagy mi mast szeretnel? Tudni a jovot? Tudni, hogy orokre egyutt maradtok? Minek? (marmint tudni)

27. lilura
2008. márc. 16. 23:43
jóccakát:)!
2008. márc. 16. 23:41
Nem kéne, de rajta múlik, tényleg.:( Majd holnap! pá
25. lilura
2008. márc. 16. 23:38
Igazából mindenféleképpen sérülni fog...pedig ő aztán tényleg az, aki nem érdemelné meg:(.
2008. márc. 16. 23:34
hát igazad van, csakhát ha így gondolkodik, az a baj, hogy amekkora szíve van, mellette fog maradni. Én is segítek előbb, nem tudom, de legyen önző.!!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook