Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon mindenki életébe 'eljön' a szerelem? Vagy van, aki... fórum

Vajon mindenki életébe 'eljön' a szerelem? Vagy van, aki... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. júl. 5. 18:52
Sose késő! Anyum 70 évesen lett nagyon szerelmes...
7. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 2. 09:50
Nem. Van, aki nem is akarja, van, akinek nincs szerencséje, van, aki csak viszonzatlan szerelemmel talàlkozik. 50 felé úgy làtom, olyan , mint a lottó 5-ös.
2022. júl. 1. 22:01
Én nem rég lettem 30,de előtte csupa rossz kapcsolatom volt, ahol sem bizalom, sem szerelem nem volt, pedig szerettem volna. Nyilván rosszul is választottam, illetve hosszú éveket öltem bele olyan helyzetekbe, amibe nem szabadott volna kapaszkodni. 2 éve eljött egy pont,ahol annyira besokaltam,hogy velem mi lesz és hogy lehetek ilyen szerencsétlen,hogy az utolsó se veled se nélküled kapcsolatom agusztus magasságában abba hagytam és azt mondtam, abba hagyom a reménykedést meg a hülyékbe való energia beletolást,de nem adom fel. Mindenesetre addig leszek egyedül,amíg nem találkozok egy olyan emberrel,aki tisztel és megbizhatok benne és meg fogok tudni érzelmileg is nyílni előtte,mert értelme lesz. Abban az évben ősszel (október) rossz buszra szálltam és egy régi ismerősöm volt az első ellen megállóban,ahonnan próbáltam hazakeveredni. Hát most az első babánkat várjuk Augusztusban fog a kislányunk szülni és feburárban összeházasodtunk, és hozzátenném , úgy hogy előtte nemet mondtam neki,mert egyszerűen mással volt tele a fejem és nem akartam megbántani meg játszani se vele. Ilyenek is vannak, és nem éltem álomvilágban sőt kicsit nehezen is tudtam megbízni vagy érzelmileg közelengedni bárkit is, pedig nagyon szerettem volna. Szóval sosem tudhatod :) pedig olyan kis szerencsétlen is voltam, most már inkább bánom,hogy nem előbb engedtem be a férjem az életembe :) És tudom,hogy fiatalabb vagyok, de csak pofára esés volt előtte. Hozzáteszem a férjem jóval idősebb nálam, a korosztályomban egyszerűen nevetséges mennyire nem tudtam mit kezdeni a férfiakkal.Szóval ne add fel :)
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 17:22
Nem mindenkinek adatik meg,nem is mindenki alkalmas párkapcsolatra.
2022. júl. 1. 17:04
Azért ne mondj le róla! :)
2022. júl. 1. 17:00
Szerintem ez nem kor függő.
2022. júl. 1. 16:55
Dehogynem! Eljön az! Sok sikert:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook