Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon minden kapcsolatban lévő férfi kapható egy titkos légyottra? fórum

Vajon minden kapcsolatban lévő férfi kapható egy titkos légyottra? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vajon minden kapcsolatban lévő férfi kapható egy titkos légyottra?

47. spinneli (válaszként erre: 45. - Bd55e3f068)
2013. jan. 13. 11:59

:)


Rengeteg értelme volt a tesztelésnek, tényleg-most leszbikus lesz a cikkíró?

46. spinneli (válaszként erre: 12. - Lili bárónő)
2013. jan. 13. 11:56

Kihagytad azt, hogy felelősen gondolkozó, becsületes férfiak-van ilyen is.

Léteznek ilyenek is, még ha neked nem is sikerült találkozni velük soha.

45. bd55e3f068 (válaszként erre: 44. - Spinneli)
2013. jan. 13. 11:55
Ne hidd, hogy te hülyíted a férfiakat, ha végül csalódottan szállsz ki a játéból.
44. spinneli (válaszként erre: 1. - Mercuskaa)
2013. jan. 13. 11:54

Igen, sok férfi megcsalja/megcsalná a párját-sok, meg nem.


Mi volt a cikk tanulsága végülis?

2013. jan. 13. 11:52

sziasztok! érdekes dolgokat írtok, az biztos.


nagyon sok tisztességes férfi és nő él a világon, sokan képviselnek egy olyan értékrendszert, ahol a becsület és az őszinteség magától érthetően van jelen.

ahol szeretettel él a házaspár, ahol boldogság van és együtt mennek át jó és rossz dolgokon egyaránt. nem engedik meg, hogy a nehéz körülmények befolyásolják a kapcsolatukat, együtt élnek egymásért, nemcsak egymás mellett.

ilyen volt, van és mindig lesz; meg is fogják egymást mindig találni attól függetlenül is, hogy milyen idők szele fúj éppen.

42. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Mercuskaa)
2013. jan. 13. 11:45

Szerintem a hosszú kapcsolatok 90%-ában előfordul hűtlenség, de nem mindenki olyan egysejtű, hogy egy ilyen trükkre beugrik. Akinek egy ici-pici sütnivalója van, az nem ugrik ilyesmire, mert akár az asszonyka is működtethetné a szálakat a háttérben.


" Azt is leírta, hogy nem kívánja már, csak vannak, de nem szakít. " Te még hiszel a mesékben? :o)

41. 80ASIQ
2013. jan. 13. 11:38

Szerintem a férfiak zöme megcsalná a feleségét. Kérdés, hogy ez a négy próba elegendő-e ahhoz, hogy a teljes férfitársadalomra ítéletet lehessen mondani. Meg aztán nem tudjuk, mibe mentek volna bele, ha ténylegesen létrejön a randevú. Ki tudja, lehet, hogy ők sem jelentek meg a randin. :D (Vagy nem figyeltem eléggé a cikk olvasásakor.)

Környezetemben aránylag kevés férfi mondja ki kerek-perec, hogy adott esetben félredugna, talán én vagyok az egyetlen.

Úgy tudom, statisztikák szerint a férfiak fele, a nők harmada megcsalja vagy csalná a párját.

Vigyázni kell! Nehogy összeszedjen valami kórságot az ember!

40. Aville
2013. jan. 13. 11:35

Ügyes vagy, bár lehet, h kár volt.

Nem olvastam még végig a hozzászólásokat, de én a helyedben megtenném ezt 4 hölgyismerősöddel is. Akár a tesztelt férfiak párjaival. Lehet meglepődnél. Nő vagyok, de ne csak a férfiakat bántsuk.

39. Csicsi25 (válaszként erre: 12. - Lili bárónő)
2013. jan. 13. 11:27
Ó, most látom csak, hogy Te írtad a hsz-t. Maximálisan egyetértek veled!
38. 130454e42d (válaszként erre: 37. - 8daf82b38c)
2013. jan. 13. 10:56
Ha szar volt a kapcsolat miért nem hagytad ott?
2013. jan. 13. 10:55
UI: egyszer én is megcsaltam a párom, de az egy nagyon rossz kapcsolat volt 5 év után és egy perc lelkifurdalásom nem volt sőt még jobban haragudtam rá, mert a harmadik ffi döbbentett rá, hogy mennyire el voltam hanyagolva. Szóval nem mindig átok egy harmadik fél!
2013. jan. 13. 10:54
Ja és megcsalásmentes Új Évet kívánok! :)
2013. jan. 13. 10:54
Szerintem sok év együttlét után, 4-5...-10 től már megteszi, ha van rá lehetősége. Hiába szívvel szereti az egyik nőt, de 4-5-6 év után, mégha jó a szex akkor is megkóstol már mást. És 10-20 év után meg nem is tartom normális dolognak, ha nincs egy kis "vérfrissítés" egy kapcsolatban. Nem szerető csak 1-1 kaland. Ne értsetek félre nem kívánom se magamnak se másnak, de ha globálisan belegondolok nem normális 30 évig csak egy embert ölelgetni!
34. 130454e42d (válaszként erre: 33. - 1dc16653d6)
2013. jan. 13. 10:51

Persze, van, akinek alacsonyan van az igényszintje önmagával szemben. Az ilyen egyből kiesett nálam...

Anno a páromnak régebb óta bejöttem, de míg kapcsolatban éltem ennek semmi jelét nem adta, ezt becsülöm benne.

33. 1dc16653d6 (válaszként erre: 25. - 130454e42d)
2013. jan. 13. 10:48

Hidd el aki megteszi az tükörbe is tud nézni.Nekem is volt olyan férfi ismerősöm,akitől megkérdeztem hogy van-e lelkiismeretfurdalása és minden további nélkül rávágta,hogy nincs.Akinek ez belefér..annak belefér.

A válásom után sokáig voltam egymagam...rendszerint nős fickók próbálkoztak...nagyon elszomorított akkoriban ez a tény...Azóta sok mindent én is máshogy gondolok.

32. andi6020 (válaszként erre: 31. - Krisz42)
2013. jan. 13. 10:45

"Hölgyek,mindennap ki kell facsarni a párotok:)A másik,h azok a ffiak,akik nem csalják meg a párjukat,azok nem menne fel mindenféle közösségi oldalra."


Két nagy marhaság, már bocsánat.

31. Krisz42 (válaszként erre: 19. - Lili bárónő)
2013. jan. 13. 10:37
Na itt látszik,ki él boldog párkapcsolatban és ki nem.Én 7éve élek a második férjemmel,de úgyanúgy szeretjük egymát,mint az elején.Ugyanolyan szenvedélyes,mindennap kíván,sokat szerelmeskedünk-mindennap,mert volt már,h délelőtt,mert akkor nem volt otthon a 3gyerek,mi meg úgy jött ki,h igen.Ráadásul ő az,aki nem csinál szívesen külön programot,mindenhova velem menne,de pl.ha a 2nagyobb gyerekkel moziba megy,akkor se megcsalni megy.Pedig ő egy alfahím típus,volt,h kikezdtek vele nők úgy is,h én ott voltam,néha ő is ki van akadva,h milyen néhány nő,de ha egy ffi a családjában,párjától is megkapja,amit szeretne,akkor nem megy máshova.De a cikkíró is írta,az egyik állítólag már nem is kívánta a párját.Hölgyek,mindennap ki kell facsarni a párotok:)A másik,h azok a ffiak,akik nem csalják meg a párjukat,azok nem menne fel mindenféle közösségi oldalra.
2013. jan. 13. 10:31
Jo ha az ember tisztaban van a dolgokkal, es nagyon sokan hisznek a csodakban, es a rendes pasikban. Van rendes pasi, de valamiert nem vonzodom hozzajuk. :D
29. Zarahell (válaszként erre: 17. - Lili bárónő)
2013. jan. 13. 10:29

Igen. En is talalkoztam ilyennel. 15 ev boldog kapcsolat, mindent megtett a csaladert, de a holgy nem tudta ertekelni a becsuletes ferjet. Es akkor elszabadult.


A felsorolassal is egyetertek.


Szerintem jobb nem csinalni ilyen teszteket, szerintem mi, nok is belebuknank. Mondjuk mi inkabb a figyelem miatt mint a szex miatt.

28. nicole. (válaszként erre: 26. - Acuko)
2013. jan. 13. 10:23
igen...lehetőleg :) van hogy elfelejtik közölni
2013. jan. 13. 10:21
Szerintem ezt teszt nélkül is tudja mindenki,aki ismeri a férfiakat.:D
26. acuko (válaszként erre: 24. - Nicole.)
2013. jan. 13. 10:18
Ja! És főleg lehetőleg egyedülálló legyen, ne nős, vagy kapcsolatban..
2013. jan. 13. 10:14

Ha igaz, hogy mindenki magából indul ki, elég gáz a helyzet.

Én ezt teszem, sose csaltam, nem is fogok. Szeretek reggel tükörbe nézni.

24. nicole. (válaszként erre: 1. - Mercuskaa)
2013. jan. 13. 10:13
mercuskaa... te most kínzod magad? ha ilyen kísérleteket végzel hogyan fogsz bárkiben is megbízni? bízz magadba, hogy olyan férfit ejtesz rabul aki becsületes és nagyon szeretni fog téged...csak így érdemes kapcsolatba lépni a megérdemelttel
23. acuko (válaszként erre: 18. - 130454e42d)
2013. jan. 13. 10:09
Ez így van!
2013. jan. 13. 10:06

Itt már csak az a kérdés, hogy a virtualitás határán túl megy-e a folyamat...velem is volt ilyen igaz még nem interneten keresztül, de mivel nagyon szerettem a párom, még időben visszaléptem.

De valószínű ha a fészbúkon regisztrál álnéven, és evvel szórakozna, lehet, megcsaltam volna...:)

2013. jan. 13. 10:04

hát nagyjából igennel tudnék válaszolni a kérdésedre.

Szerintem a férfi két részre osztható:

- a kapcsolat elején amíg szerelmes (és tényleg az, nem csak mondja): addig nem lép félre

- ha a szerelem elmúlik, átmegy szeretetté (vagy semmivé..) azután kapható sztem bármire

20. Free
2013. jan. 13. 10:02

Persze, hogy minden pasi legalább 1x félrelép. Genetikailag kódolt ez ősidők óta. Cél: a változatos fajfenntartás.

Ez a kutakodás meg hiábavaló szerintem. Tudod, boldogok a tudatlanok :) Meg talán nem is kell tudatosan, direkt más kapcsolatokba belekíváncsiskodni.

Olvasd el: A.J.Christian: Mit keresett Isten a hálószobában? c. könyvét. Mindent leír a férfi-nő kapcsolatról. És megnyugtat :)

19. Lili bárónő (válaszként erre: 18. - 130454e42d)
2013. jan. 13. 10:01
A legebcsületesebb férfi is félrelép.....
18. 130454e42d (válaszként erre: 17. - Lili bárónő)
2013. jan. 13. 09:58
Aki becsületes nem csal, ennyire egyszerű. Aki csal nem becsületes, se nő, se férfi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook