Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon minden kapcsolatban lévő férfi kapható egy titkos légyottra? fórum

Vajon minden kapcsolatban lévő férfi kapható egy titkos légyottra? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vajon minden kapcsolatban lévő férfi kapható egy titkos légyottra?

137. Mazsinka (válaszként erre: 131. - 130454e42d)
2013. jan. 13. 15:47

Én elhiszem azt is, hogy egy csomó pasi tényleg hűtlen, és derültek ki a környezetemben is olyan megcsalások, hogy csak néztem...


Azért nem szabad örök félelemben sem élni, örök bizalmatlanságban, és nem szabad minden pasit elsőre megbélyegezni. A pasik is emberből vannak,nem valami mutánsok, ők is vágynak családra, ők is érzelmesek néha, nekik is ugyanolyan emberi értékeik vannak, mint nekünk. Nem lehet mindet egy kalap alá venni. Igen, vannak köcsögök, meg vannak családcentrikus, kedves, okos, megértő férjek is, ahogy vannak ribibébi feleségek, lusták, piszkosak, igénytelenek, mindenkivel összefekvők, de attól még nem minden nő olyan.

136. huhha (válaszként erre: 127. - Mazsinka)
2013. jan. 13. 15:46
Na, végre! Köszönet.
135. 130454e42d (válaszként erre: 134. - 973d9d6ecf)
2013. jan. 13. 15:46

Nem állítottam soha, hogy semmi probléma nincs köztünk. A hűségről egyezik a véleményünk, ennyi. Annak, hogy egyszer szétmegyünk több esélye van, mint annak, hogy az egyikünk csalni fog.

Ezek szerint te meg fogod csalni a párod. Ezt tudja ő is?

2013. jan. 13. 15:44
Mondjuk azoknak sem lehet jó akik azt hiszik rózsaszín felhők közt járva ,hogy náluk minden jó és minden szép és a társam a jobbik felem a gyerekeim apja,Amúgy soha nem csalna meg ....Meg a többi zagyvaság.Elnézést kérek mindenkitől amiért ezt írom ,de egy életen át senki sem lesz hűséges...Csak ideig óráig .Amúgy csak szét kell nézni egy céges bulin x idő után..A sok tisztséges becsületes apuka ,aki otthon hagyja anyukát ,mit is művel.
133. Krisz42 (válaszként erre: 118. - Urso)
2013. jan. 13. 15:41
Néhány nő el van tàjolva.Azért mert kinn van a mellük,még nem akarja minden ffi megdönteni.Csak manapság a nők azt gondolják,csak akkor elég jók,ha szilikonmellük,halszájuk,műkörmeik és köldökig kivágott dekoltázsuk van.A ffiak egy részènek ez megfelelő,na ők azok,akik meg is csalják a másikat,mert felületesek,csak a külső számít.De van,akinek a belső is fontos,amiben benne van,h meg tud szólalni a másik,èrtelmes,stb. Èn smink,szilikon nélkül is elvagyok és 36évesen 20éves srácok szólítottak le,mikor a fiam szülőiére mentem.És biztos,h a párom nem csal meg,lehet,h mindig ugyanazzal vunk,de elég változatos a szerelmi életünk.Kb.mint az elején,mert mindig vannak izgalmas helyek,lehetőségek és mindig más,de mindig jò.Akkor minek más?
2013. jan. 13. 15:39
Nem minden kapcsolatban lévő férfi kapható egy titkos légyottra.......
131. 130454e42d (válaszként erre: 130. - Mazsinka)
2013. jan. 13. 15:36
Így magyarázzák meg maguknak, hogy nem is lehetne másképp, minthogy kutyába se nézik őket a pasik. Így könnyebb nekik megalkudni.
130. Mazsinka (válaszként erre: 129. - 130454e42d)
2013. jan. 13. 15:35
Nem is értem, hogy lehet olyat leírni, hogy minden pasi egyforma, mind csalja a párját. Akkor minden nő is egyforma? Kikérem magamnak mint nő.
129. 130454e42d (válaszként erre: 127. - Mazsinka)
2013. jan. 13. 15:34
Rossz lehet azoknak a nőknek akik ezt el se tudják képzelni.
128. bd55e3f068 (válaszként erre: 124. - Lili bárónő)
2013. jan. 13. 15:34
Előfordulhat, hogy a leghűségesebb is 20 év után elcsábul, mikor picsókásan magukra maradnak a kolléganővel, akihez vonzódik mióta meglátta, a karácsonyi céges bulin. De ez nem egyenlő azzal, aki úton-útfélen ürügyet keres, és pattan minden alkalomra.
2013. jan. 13. 15:33

Elolvastattam a férjemmel cikket és a hozzászólásokból is idéztem neki. Kikérte magának, és szerinte ez csak egy rosszindulatú általánosítás. Már többször is előfordult, hogy hozzászóltam fórumokon hasonló témához azzal, hogy a férjem hűséges, és bízok benne, mire megkaptam, hogy mennyire tévedek, nem is ismerem a saját párom.


Idézek a férjemtől: a szerelem egy idő után átalakul szeretetté, és akit szeretünk, azt nem csaljuk meg, mivel tiszteljük őt, a gyerekeinket (már ha vannak),az eltöltött éveket és mindent, amit a másiknak köszönhetünk, a közös életünket, amit felépítettünk együtt.


Én csak sajnálni tudom azokat a nőket, akik állandó félelemben és kétségek közt élnek egy idegennel, aki történetesen a "férjük".

126. bd55e3f068 (válaszként erre: 118. - Urso)
2013. jan. 13. 15:29
Remélem, csak a a fórumot összegezted, nem ez a saját véleményed.
125. 130454e42d (válaszként erre: 124. - Lili bárónő)
2013. jan. 13. 15:29

A hoxázó pasik szerencsére nem képviselik az összes férfit, nagyrészük épp csajozni jön ide.

Indokot mindig lehet találni, az igazi ok pedig a pasi gerinctelensége.

2013. jan. 13. 15:27

A pasiknak tök mindegy, hogy a feleségük csinibaba, vagy épp az ellenkezője...így is úgyis félrelépnek, mert kell nekik az új, a más érzése, és a vadászösztönük is működik..

Tök mindegy az asszony hogy néz ki, mindenképp tlaálnak valami okot, már pedig senki nem tökéletes, így ok mindig van. AMúgy én nagyon örülnék, ha a témához férfiak is szólnának:-))

123. 88b7828ca9 (válaszként erre: 118. - Urso)
2013. jan. 13. 15:26
Áááá nem... azokat a pasikat, akik kapcsolatban élnek vagy házasok, és a feszülő nacis popó láttán nem támadnak sem hátba, sem előlről, nem tartom balféknek, sőt! Őket tartom igazi Férfinek. Mert az igazi Férfi számomra itt kezdődik... nem a kolosszális bicepsz - tricepsz látványnál.
2013. jan. 13. 15:26
mindegyik kapható rá!
121. 88b7828ca9 (válaszként erre: 119. - Sour)
2013. jan. 13. 15:24
Jó, hogy vannak, akik hasonlóan gondolkoznak...
120. Lili bárónő (válaszként erre: 102. - Spinneli)
2013. jan. 13. 15:22
Nem teszem érte tűzbe a kezem. De ő a kivételek egyikéhez tartozik, így nem sok esély van rá...Bár ismétlem, nem teszem tűzbe a kezem egyetlen férfiért sem, a férjemért sem.
119. sour (válaszként erre: 112. - 88b7828ca9)
2013. jan. 13. 15:20
Tetszett amit írtál...
118. Urso
2013. jan. 13. 15:03
Szóval ezek a csodálatos nők mindent elkövetnek, hogy a férfiak figyelmét felhívják. Csábosan öltözködnek, azok a fantasztikus dekoltázsok, a popsin feszülő nadrágok. A frizurákról nem is beszélve. És a kozmetikumok. Micsoda illatfelhők!!! Mind -mind merevedést okoznak. És akkor csodálkoznak, hogy a pasik ostromolják őket. Ha pedig önmegtartóztatásban nem támadnak, akkor pedig mulyáknak tartják őket. Hát igazodjunk el ezeken csodálatos lényeken, akik nelkül nem lehet élni!
117. spinneli (válaszként erre: 116. - Spinneli)
2013. jan. 13. 14:54
és nem parázok azon, hogy megcsalhatnak...áh megyek elásom magam valahová.
116. spinneli (válaszként erre: 105. - 85a4a01a64)
2013. jan. 13. 14:54
Mindig rájövök, hogy nem vagyok e világra való-szerintem azzal nem sitmmel vmi, aki félrelép.
115. 130454e42d (válaszként erre: 107. - Horakulum)
2013. jan. 13. 14:54
Olvasgatva a fogyis fórumokat ez az életmód inkább a kövérekre jellemző, megspékelve a visszatérő kudarcokkal.
114. bd55e3f068 (válaszként erre: 105. - 85a4a01a64)
2013. jan. 13. 14:51
40 év alatt belefér. Apró amellett, amit az egész jelenthet. Viszont gáznak semmiképp nem mondanám, ha valaki nem teszi meg.
113. 130454e42d (válaszként erre: 100. - Gumicsirke)
2013. jan. 13. 14:51
Aki becsületes, az defektes? Így ne csodálkozz, ha olyannal jössz össze, aki hazudik, megcsal. Ha neked ez kell...
112. 88b7828ca9 (válaszként erre: 107. - Horakulum)
2013. jan. 13. 14:50

Az, hogy egy nő rendszeresen sportol, még nem jelenti azt, hogy sanyargatja magát; az, hogy csinos és nőies, akár vékonyabb testalkatú, akár nem, nem jelenti azt, hogy fogyasztószereken él, és nem tud felszabadult lenni és elfogadni önmagát.


Azt írod, hogy "bitang jó Nő, de ennek ára is van": azaz lefordítva: a bitang jó Nő az az, aki fogyasztószereken él, állandóan sportol, ha a Te olvasatodban nézzük a bitang jó Nő fogalmát. Márpedig a magyarázatodban szereplő nő ezt csak úgy tudja megtenni, ha emiatt nem éli meg a nőiességét, nem tud felszabadult lenni stb.


Majd írod, ezután következik, hogy a pasi elmegy egy mázsás, de önmagát elfogadni tudó, felszabadult nőhöz, aki képes örömöt adni és kapni. Ellentmondás. A bitang jó nő ezek szerint a full vékony, önsanyargató, mégis ahhoz megy, aki nem jó nő?


Másik oldalról: mennyi csinos, sportos nő mellett van pocakos igénytelen pasi... aki persze elvárja, hogy a barátnője gyönyörű legyen, áramvonalas testű, izmos, mellette a gyerekek után is szaladgáljon, főzzön, az ágyban meg egy félistennő legyen. Na ne már. És akkor jön a kritika, hogy nem eszik, csak salátát esténként, meg nem oboázik úgy minden este, mint egy luxusprostituált.


Esetleg nem kap elég pozitív megerősítést a pasitól, mert vannak nyomingerek, akik ahelyett, hogy megbecsülnék azt a nőt, aki süt-főz-mos rájuk és neveli a gyerekeiket, dolgozik, meg még szexel is velük, a nagy jólétükben a szülőkkel élő, egész nap a konditeremben gyúró 20 évesekről fantáziálnak.

111. bd55e3f068 (válaszként erre: 107. - Horakulum)
2013. jan. 13. 14:48
Elég sablon teoria. Várható volt legalább egy ilyen hozzászólás.
110. sour (válaszként erre: 105. - 85a4a01a64)
2013. jan. 13. 14:47
Te magadból indulsz ki. Minek kellene félrelépni? Mert az ciki, ha nem? Ez tök gáz...Rólad is ezt a mintát viszi majd tovább a gyereked.
109. 973d9d6ecf (válaszként erre: 107. - Horakulum)
2013. jan. 13. 14:46
Igen ,biztosan így van....A saláta meg a sanyargatás is tuti...
108. maquis
2013. jan. 13. 14:46

Egyszer az egyik idősebb férfikollégámat kérdeztem erről, mikor megtudtam, hogy a 20+ éves házassága mellett fenntart egy legénylakást is az ennek megfelelő célra. Ő azt mondta, hogy kétféle férfi van: amelyik megcsalja a feleségét, akkor is, ha az éppen élete szerelme, mert ilyen és kész. A másik tipus pedig egyszerűen nem ilyen, ennyi. Elmesélte, hogy neki van egy egypetéjű ikertestvére és míg ő rendszeresen kalandozik a felesége mellett, az ikertestvére akkor sem lenne hajlandó megcsalni a feleségét, ha fegyverrel kényszerítenék.

Szerintem ez tényleg így van. Nyilván sokkal több az olyan pasi, aki megcsalja a feleségét (és nyilván a nők is között is van sok), de én személy szerint sok olyan pasit is ismerek, akik nem teszik ezt, egészen egyszerűen nem az a tipus egyik sem. Szerintem ez valahol az érzelmi intelligencia függvénye is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook