Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vajon a jelenlegi magas ingatlan árak csökkenni fognak? fórum

Vajon a jelenlegi magas ingatlan árak csökkenni fognak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
58. birebora (válaszként erre: 56. - VendrinerPiroska)
2021. júl. 28. 20:22
Igen tudom, ismerem a problémát.
57. tumbo2 (válaszként erre: 55. - VendrinerPiroska)
2021. júl. 28. 19:53
kapun kívül se szedje szatyorszám,főleg engedély nélkül.
56. VendrinerPiroska (válaszként erre: 51. - Birebora)
2021. júl. 28. 19:33
Régebben sokaknak volt itt, lévén borvidék, és műveltették, aztán vagy a saját pincéjével/borával villogott a tehetős barátoknak, vagy eladta. Manapság viszont már nincs ember rá, viszont nem lehet kiirtani a szőlőt.
55. VendrinerPiroska (válaszként erre: 54. - Tumbo2)
2021. júl. 28. 19:30
Ha kapun kívül lett volna, még talán ok, de azért konkrétan bemenni valakihez, azért már kissé snassz.
54. tumbo2 (válaszként erre: 50. - VendrinerPiroska)
2021. júl. 28. 17:59
vegyen le egy pár szemet,ha megkívánta,de hogy szatyorba szedje?
53. 55Judit (válaszként erre: 52. - Birebora)
2021. júl. 28. 17:53
Igen így van. Itt Világoson is azonnal elkel egy efogadható méretű, általában kisebb ingatlan pedig nagyon megy fel az ár. Majd az jár jól aki a szomszédom házát veszi meg, mert csendes jó hely még ez a környék, és biztos hogy nem fogják kitartani. A másik szomszédom háza is 1 hét alatt kelt el. Alig feltették, már új gazdája volt.
2021. júl. 28. 17:13

Siófok, Füred már évekkel ezelőtt is élhetetlen és zavaró volt. Én sem nyaralót sem házat nem vennék ott.

De sajnos kezd betelni a többi település is. Ez van, a kereslet diktál. Veszik az emberek.

51. birebora (válaszként erre: 45. - VendrinerPiroska)
2021. júl. 28. 17:09
Sokholdas kinek kell? Esetleg aki ott és abból él és ért hozzá. Aki városban lakik és csak tavasztól őszig van sorházban vagy nyaralóban annak elég egy kis méretű ház kis kerttel. De ha ott lakik akkor is elég a kicsi.
2021. júl. 28. 16:48
Csak mellesleg említem meg, hogy a többség sem lehet magára büszke. Rendszeresen zavartam le a dombtetőnkről egy falubeli magyar/esetleg sváb, kimondottan jól öltözött nagymamát, aki "unoka sétáltatás" égisze alatt lopta a gyümölcsöt a gyerkőcökkel mindenhonnan, ahol éppen nem nyaraltak, és be tudott jutni. Bár nem ők voltak az egyedüli "portyázók" az amúgy bájos balatonparti faluból.;(
2021. júl. 28. 16:40

Nem öröm, pedig én már jártam/laktam néhány izgalmas környéken hosszú és mozgalmas életem folyamán.


Baráti tanácsom: oda ruházz be, ahol egész évben pezseg az élet és a kiadást személyesen is ellenőrizni tudod.

2021. júl. 28. 16:30
Na remek...
47. VendrinerPiroska (válaszként erre: 41. - 55Judit)
2021. júl. 28. 16:19

Dugók ott is vannak rendesen, az elkerülő ellenére is, főleg befele menet.

Elég harcos kisebbségekkel lehet találkozni Tapolca környékén is.

2021. júl. 28. 16:17
Most beugrott, hogy a közbiztonságot is fontos lenne tudni. Ismerni a helyet..
45. VendrinerPiroska (válaszként erre: 35. - Birebora)
2021. júl. 28. 16:16
Azok horror árban vannak. Pont mivel nem kell a kertet művelni. A szomszéd faluban építettek sorházakat zsebkendőnyi kertekkel - vitték, mint a cukrot. Érthető. Kerttel piszmogni sokaknak nincs kedve a szabadsága alatt. Legnehezebben a sokholdas szőlőkre lehet vevőt találni.
44. 55Judit (válaszként erre: 43. - Bless the child)
2021. júl. 28. 16:14
Épp arról írtam lentebb, hogy a siófoki árak esnek. Főleg idén. Ennek oka, hogy tavasztól őszig élhetetlen lett a város. Tegnap egy cikket is olvastam, mi szerint buszoztatni akarják a túristákat, nyaralókat, mert bedugul tőlük a város. Én is szembesülök ezzel heti kétszer.
43. Bless the child (válaszként erre: 40. - 55Judit)
2021. júl. 28. 16:11
2 éve. Azóta igencsak elszaladt a paci az ingatlan árakkal
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - 55Judit)
2021. júl. 28. 16:07

Tényleg? Én úgy képzeltem el, hogy Keszthely olyan mint Tihany :)

Nem tudom miért.

41. 55Judit (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 28. 15:57
Hát az kár. Keszthely nagyon gáz, túl sok van abból kisebbségi népcsoportból amelyik mindig problémás. (Sokan azt se tudják hány népcsoport él kisebbségben Magyarországon annyira csendesek.)
40. 55Judit (válaszként erre: 37. - Bless the child)
2021. júl. 28. 15:53
Lehet hogy olyan is van mondjuk luxus kivitelben, de szomszédasszony 3 hálószobás, 1 nappalisat vett 26 milláért a postától 3 percre abban a narancssárga aljú házban.
2021. júl. 28. 13:52
Az én pénztárcámhoz Tapolca, Marcali városok amiket találtam. Keszthelybe, Fonyódba is belefutottam, de ezek a lakások nem jó állapotúak. Szóval kiemelt város nekem megfizethetetlen : Siófok, Almádi stb. az esélytelen.
38. birebora (válaszként erre: 37. - Bless the child)
2021. júl. 28. 13:40
Na, megéri:)
37. Bless the child (válaszként erre: 35. - Birebora)
2021. júl. 28. 13:38
Siófokon 30 millárt kapsz egy garzont
36. 55Judit (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 28. 13:35
A bulik este vannak és csak szezonman. Azt a 3 hónapot ki lehet bírni főleg ha a buli közelébe se mész. Az ellátás viszont nagyon jó télen-nyáron. Inn en is oda járunk vásárolni, velem egyidős szomszédasszony (66) ő pedig 2 éve költözött át Siófokra azért hogy minden nagyon közel legyen neki öregségére majd.
35. birebora (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 28. 13:33
Nem rossz ötlet. Mennyi egy Balaton környéki lakás? Én olyat vennék amit bármikor el lehet adni és pénzzé lehet tenni.
2021. júl. 28. 13:28
Ha szeretsz mindig ugyan ott nyaralni, jobb ötlet, mint egy ház
2021. júl. 28. 13:27

Nekem olyan gondolatom van, hogy valami Balatoni agglomenációs lakás. Néha lemenni, kirándulni a környéken, nem kellene a szállásért fizetni. A sajátban lehetnék, vihetnénk a kutyát :)

Rázárom az ajtót, még akár dolgozhatnék is onnan a home office miatt..


Azt tudom, hogy egy lakatlan ház tönkremegy egy idő után + egerek, tető beázás, fűtés nélküliség pusztítja. De egy lakatlan lakás? A közös költség még ami ráfizetés.

2021. júl. 28. 13:25
Én semmi pénzért nem vennék nyaralót. Itthon is épp elég rendben tartani a házat, az udvart. Még oda is járhatnék takarítani meg füvet nyírni.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 55Judit)
2021. júl. 28. 13:20
Siófok buli város ahogy emlékszem rá. Az nem az én világom :)
30. 55Judit (válaszként erre: 23. - Birebora)
2021. júl. 28. 13:19
Részemről akkor is kellemesebb lenne reggel úszni, ha nappal kevesen lennének a strandon. A víz nem hül le éjszaka, nagyon kellemes, a nap meg nem tűzi a fejemet. Azon csodálkozok, hogy az a rengeteg szülő hogy nem félti azt a millió gyereket a tűző naptól. Nagyon kevesen használnak fényvédőt. Látom, mert néha le kell mennem ha ismerős jön hozzám.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Amaunet)
2021. júl. 28. 13:18
Kertes házban lakunk, én úgy vagyok vele elég ezt rendben tartani. Ha nyaralni, pihenni akarnék, nem a füvet akarom nyírni meg fát metszeni. Elég idehaza. Azért gondoltam lakást. Rázárom az ajtót, nem kell gazolni, kerítést festeni..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook