Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vacsoracsata fórum

Vacsoracsata (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
290. gerna (válaszként erre: 286. - Linksys)
2009. febr. 5. 07:04
Lehet, hogy tényleg nem tudott semmit, de a stábbal megy szakács-szakértő is... hát ennyire jutottak, együtt.
289. vaczila
2009. febr. 5. 05:44
Nem tudom Linda hol élt eddig , de nyilván búra alatt nevelték. Mintha nem is ezen a világon lenne. Ha elképzelem hogy egy ilyen nő napi 8 órát dolgozik mondjuk olyan helyen, ahol a munka nemcsak bájolgásból, hanem kemény munkából áll, sőt még piszkos is, aztán otthon 2 gyerek, és a házimunka, esetleg kert, stb... Nem. Ezt elképzelni sem tudom!
2009. febr. 5. 05:35

Na, kíváncsi leszek, Lajcsi mit főz ma... Az a fene kényes ízlése! Ő is úgy csinál, mintha ezüstkanállal a szájában született volna.:)

Lindától a párom teljesen ki volt akadva:) Hogy miért affektál, nyafog össze-vissza... Ezek azon a dolgok, - többek között - amiket nagyon nem bír egy nőben.

2009. febr. 4. 23:43
Nő vagyok én is,és elismerem a szépséget,de nekem ő nem a szép,hanem a mű katagória!!!
286. linksys (válaszként erre: 282. - D93e9356ab)
2009. febr. 4. 22:48

Annak ellenére, hogy soha nem főzött ehetőek voltak amit csinált.Lajcsi már megint nem evett, amit megevett, az meg nem éppen tetszett neki.


Szerintem volt ebben a főzésben egy kis színészkedés is...., úgy csinált mint aki sok mindent nem tud, de azért valamit csak tudott, ha összeállt a menű.


Valamit mondott Szőke András a dzsungelba: Linda nagyon szép, de ne adja isten, hogy elveszítse a szépségét, mert akkor mi lesz vele!


Ez így van, ő ebből él, és valóban szép és ennyi. Máshoz meg nem éppen ért,(nem is nagyon akar) nem is kell,mert csakis aludni jár haza.Ahhoz meg nem nagy tudomány kell... :)

2009. febr. 4. 21:23
Hát a miss műhaj nekem sem tetszett,ez a "tudok főzni"!!!Hát aranyom a főzés nem itt kezdődik!!!!!!!
284. gerna
2009. febr. 4. 20:19
gardrob
283. gerna (válaszként erre: 282. - D93e9356ab)
2009. febr. 4. 20:19

Én a gardob-szentélyben tartott étkezést sem tartom jó ötletnek: már csak a ruhák szempontjából sem ;-) Esetleg tett volna rájuk függönyt RTL költségvetésből.


Volt az a pénz, a Celeb vagyok tekintetében is, bár az már eleve látszott, hogy gyorsan akar szabadulni onnan.

2009. febr. 4. 20:15

Nagyon idegesítő volt a szerencsétlenkedése a konyhában.Már az is felbosszantott, hogy a zöldségek felismerése is gondot okoz neki.Érdekes, a nyúlszőr mellényt, meg a csizmát tévedhetetlenül kiszúrta! :)))

Na, ott ment ki a biztosíték, mikor a gyönyörű bélszín felett elkezdett sápitozni, hogy úristen ez véres, meg pfúúújj.Nahát én egy olyan darab hússal iszonyú boldog lennék.

Egyet tudok csak a javára írni, hogy ilyen borzalmas dilettáns léte ellenére be merte vállalni.Volt az a pénz....Ja, nekem a Kristóf sok a ripacskodással, meg nem szeretem az anorexiás küllemét.( bár szerintem inkább bulimiás, hiszen mindenkinél mindent befal) :))))

Szóval a mai este ámblok nem tetszett.

281. gerna
2009. febr. 4. 20:07
Hú! na most örülök, hogy vége van. Zimány Linda nekem sok volt.
280. linksys (válaszként erre: 279. - Daroki)
2009. febr. 4. 15:48

Valahol láttam egy riportot Lajcsival, ahol elmondta, hogy ő valójában a mindennapi életben elég visszafogott.Munkájában más, láthattad amikor zongorát látott felszabadult.


Azt hiszem holnap főz ő.Gondolom amikor házigazda lesz, akkor egy kicsit felszabadultabb lesz-- a bejátszásokból ezt néztem ki.A vendégül látónak nem is illik hallgatni, szórakoztatni kell a vendéget és arra törekedni, hogy jól érezzék magukat.. :)

279. daroki (válaszként erre: 277. - Linksys)
2009. febr. 4. 12:07
Én is ugyanezt gondoltam,hogy ahhoz képest,hogy zenész és állandó pörgésben szokott lenni,most nagyon kis semmilyen.Nekem tök olyan,mintha ott sem lenne a vacsikon.Ha mai adásban nem jelenne meg,fel se tünne,pedig ugye nem egy picinke emberke:D
278. b0e26fe96f (válaszként erre: 277. - Linksys)
2009. febr. 3. 22:08
Ugye??Kíváncsi leszek,de nekem is életvidámabbnak tűnt!!!!
277. linksys (válaszként erre: 276. - Hisztikirálynő)
2009. febr. 3. 22:05

Lajcsi a hagyományos magyar kajákat szereti, és egyébbként mindent úgy szeret ahogy azt ő szokta otthon készíteni.Azt be kell(ne) látnia, hogy attól, hogy más készíti másként, attól még jó lehet.


Azt hittem Lajcsi egy kicsit szórakoztatóbb, olyan visszafogott és csak néz egymagába.Jó, ha lát egy zongorát, akkor egy kicsit megnyílik, de különben nagyon nyugis...


Azt gondoltam, hogy a műsorai révén egy kicsit pörgősebb :)

2009. febr. 3. 21:46
A Lajcsin én is kiakadtam. Az elmúlt 2 nap 6 fogása közül egyik sem tetszett neki. Csak tudnám ő min él, hogy ilyen jó húsban van, szalonnán és kenyéren?? Kíváncsi vagyok, hogy mit fog alkotni a konyhában.
2009. febr. 3. 21:34

Nem tudom ki fog nyerni.De a Linda tuti nem!!:D

A Lajcsinak semmi nem tetszik?????ááá

274. gerna (válaszként erre: 273. - Rca20)
2009. febr. 3. 19:36
Tipp: Forgács Gábor? olyan szakértőnek tűnik. G. Lajos is esélyes.
273. rca20
2009. febr. 3. 18:51
Mindjárt kezdődik a Vacsoracsata. Szerintetek ki fog nyerni?
272. vaczila
2009. febr. 3. 16:57
Nekem Kristóf kajája nem jött be, de a hangulat tényleg jó volt. Lajcsira nagyon kiváncsi vagyok.
2009. febr. 3. 06:04

No, lehet, hogy ezen a héten meg majd a Lajcsi játssza az agyát...

Kristóf kellemes meglepetés volt, én mást gondoltam eddig róla. Mea culpa. De azért merészség volt ennyire elvont dolgokat főznie.

270. b0e26fe96f (válaszként erre: 269. - Linksys)
2009. febr. 2. 23:42
Özge a kis kék ruhájában!!:D:D
269. linksys (válaszként erre: 266. - Daroki)
2009. febr. 2. 22:57

Ljacsi az éhes maradt, de azért belekóstolt egy kicsit.Valóban ízlés dolga, hogy minden édes-csokis volt, ez elég merész dolog, hogy ilyent főzni idegeneknek...


Elég udvarias volt mindenki, és hogy valóban ki mit gondolt magában, azt nem lehet tudni.A lényeg az volt, hogy Kristóf kedves volt hozzájuk, na meg Őzge is :))

2009. febr. 2. 20:50
Mindenkinek más az ízlése,a főételt és a desszertet megkostoltam volna.De a leves az nekem sem volt túl bizalomgerjesztő,igaz csak a felétől láttam,de a Lajcsi elég undok volt,ha vendégsébe megyek,eleve nem viselkedek így.Én még az anyósnál is próbálok diszkrét,kúltúrált lenni,pedig hiddjétek el ő aztán mocskosul sz.r.l főz!!!!
2009. febr. 2. 20:45

Ez a Kristóf egy csoda! Teljesen lenyűgözött. Még nem láttam-hallottam őt soha sehol, de egy nagyon kellemes meglepetés volt. Ahogy azt a mesét mondta! De biztos csak nekem volt újdonság.

Az ízlésvilága is ugyanolyan kifinomult, mint amilyen a lelke.

Nagyon ízletes és finom lehetett minden, amit készített.

266. daroki
2009. febr. 2. 20:16

Hááááát!Nekem nem jött be a mai este,Lajcsi eleve fentartásokkal érkezett,Kristóf is nagyon bátor volt,de elvérzett.Ez a túl udvariaskodás is a többiek részéről...Na itt a Kinter Oszkár tuti,hogy 1 pontot ha adott volna:D Amúgy sztem a Zimányka is csak udvarias volt,miután hazament,tuti meghánytatta magát:DDD

Én nem mertem volna ilyen bátor lenni,akkor inkább maradok a magyaros konyhánál:)

2009. febr. 2. 12:58
Ma úgy fogok haza esni 19-re,igyekszem!
264. linksys (válaszként erre: 263. - Hofiagi)
2009. febr. 1. 16:20
Szia! Épp az az, hogy úgy mutatta, hogy senki se lássa, így nem lehet megtudni, hogy melyik a kedvence.Hacsak-- amikor megy a telefonálós játék műsor és meg nem kérdezed sms-ben.Van rá esély, hogy válaszol rá ott mindjárt. :)
263. hofiagi
2009. febr. 1. 15:55
meg tudná valaki mondani hogy melyik az a könyv amire Beszeda Gábor mondta hogy az a kedvence? megmutatta, csak nem volt jól látható.
262. daroki (válaszként erre: 261. - B0e26fe96f)
2009. jan. 31. 21:29
Igeeeen!:)Köszi!:)Még mostanáig sem ugrott be Lajcsika:D
261. b0e26fe96f (válaszként erre: 258. - Daroki)
2009. jan. 31. 17:55
Lakodalmas Lagzi Lajos!!:):):)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook