Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vacsoracsata fórum

Vacsoracsata (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
350. daroki
2009. febr. 16. 20:14
Na én nem csalódtam Armandomban,csúcs ez a pasi:D Imádom:)Ez egy jó vicces hét lesz,nálam a 7en Armand a favorit:D Fáj a hasam,annyit nevettem rajta én is:DDD
349. linksys (válaszként erre: 348. - Daroki)
2009. febr. 14. 17:16

Nekem kimondottan, ha meghallom a hangját a James Bond ugrik be.Pedig sok más helyen sznkronizált már.


Az tény, hogy egy jó hang, egészen más fényben tünteti fel a produkciót.Pl. a Magyar Népmeséket is ezért imádom. :)

348. daroki (válaszként erre: 347. - Linksys)
2009. febr. 14. 16:25
Én nem is a főzőtudományára fogok figyelni,hanem a hangjára:D
347. linksys (válaszként erre: 346. - Daroki)
2009. febr. 14. 16:16
Ahogy megemlítetted nekem is beugrott.Nagyon szeretem a hangját mindenhol hallani. :)
346. daroki (válaszként erre: 345. - Linksys)
2009. febr. 14. 13:54
Az isteni hangú Kautzky Armandom:)
345. linksys (válaszként erre: 344. - Monika0104)
2009. febr. 14. 13:06
Szia!Egy kivételével tudom: Csepregi Éva,Szakál Miki,Bálint Antónia,Erdélyi Mónika és ???- :)
2009. febr. 14. 12:41

Sziasztok !

Lemaradtam arról a részről, hogy a jövőhéten kik lesznek.

Valaki megtudná mondani kik lesznek a jövőhéten?

343. linksys (válaszként erre: 342. - Vaczila)
2009. febr. 12. 11:56

Nekem sem tetszene, ha megmondanák, hogy mit kell tenni(inni vagy enni).A vendégség azért van, hogy az ember felszabaduljon és jól érezze magát és ne feladatokat és elvárásokat kelljen teljesíteni.


A további is valahogy egy kicsit katonás volt.**Most ebből egyetek, most ezt igyátok, most kóstold meg ezt, és mond meg mi az...**


Valaki úgy érzi, hogy jó vendáglátó,ha ő diktálja a dolgokat.És amikor befejezték a vacsit, akkor 'viszont látásra'--mehettek.Annyi hiányzott még, hogy nem kellett nekik fizetni.


Persze ettől nem volt rossz a műsor, csak szokni kell az effajta hangulatot is.. :)

342. vaczila
2009. febr. 12. 07:27
Ha nekem ennyit kéne innom már vacsora előtt mint tegnap Anitánál, valószínűleg fel kellene mosniuk. Na de milyen vendéglátó az, akinél "KELL" inni? Miért nem döntheti el a vendég, hogy akar-e és mit?
2009. febr. 12. 05:21
Tényleg kicsit uncsi a társaság. Ámbár jobb, mintha nyekergés-nyafogás, hogy én tejet nem, én húst nem én semmit nem...
340. linksys (válaszként erre: 339. - Gerna)
2009. febr. 11. 22:18

Ha egy kicsit D. Anita többet mosolygott volna...., olyan búskomor.És az a "kifli krumpli", megnézem már a neten mi az, mert annyira oda volt érte...

Isznak, akkor megint isznak(vodkára sört, arra meg bort :O), eszenk és már mennnek is haza.Itt Anitánál nem volt semmi buli, ahogy ettek és már mehettek is haza .:)

339. gerna
2009. febr. 11. 21:29
Hát ez a mostani társaság: dögunalom.
338. linksys (válaszként erre: 337. - Franc22)
2009. febr. 11. 12:49

Mindegy ki milyen idős, nem biztos, hogy tud főzni.Ez nem kor függő, hanem életstílus-életvitel.

A rohanó életet élők, és azok akik dél felé mennek dolgozni, nem nagyon főzögetnek.Bedobnak valami kaját és vagy valahol megebédelnek és kész.


Ha meg szabad idejük van, akkor meg nem főznek,hanem mással vannak elfoglalva.Ha meg tényleg főzésre adják a fejüket, akkor mindent azon a --napon-- szabad idejükben akarnak megoldani.Így sietnek-kapkodnak, hogy másra is legyen idő.Tehát a főzés nem élvezetes lesz, hanem kötelesség, és nem fogják megszeretni.


Nagyanyáink nem éltek ilyen rohanó életet, nem kellett kapkodniuk(legalább is ennyit) és nyugodtan főzhettek és meg is tanultak....(már ha volt mit..)


Az, hogy sok férfi jobban teljesít(gondolom a főzésre érted), az azért van, mert nincs sehol sem megszabva, hogy a konyhában csakis nők lehetnek.


Nézd meg, hogy álltalában a mesterszakácsok férfiak is.Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a nők nem.Éttermekben is sok helyen férfi a szakács.És egyáltalán nincsennek a nők otthon megkérdezve, hogy szeretnek-e vagy akarnak-e főzni, hanem tessék és főzzenek.


Ott van Benke Laci-bácsi, Buday,Kovács Lázár,Kiss Endre...stb.De persze ott van Stahl Judit, Horvát Rozi,..stb.Aki szeret és akar és még van egy kis tehetsége is,az biztos megatnul főzni.Akinek meg úgy adatik meg, hogy nem kell főznie(mert megcsinálják helyette, vagy úgy is elvan) az nem is tanul meg.

Szerintem ez biztosan jobban látják a nők, én ezt férfi szemmel mondtam :)

337. Franc22
2009. febr. 11. 12:05
Na a Zsuzsa nagyon gyéren alakított. Vajon ő hol eszik? A főző tudományát igen csak csiszolni kéne. Amúgy nem értem, hogy ennyi idősen egy nő, hogy hogy nem tud főzni. Ezen mostanában rengeteget gondolkodom, és azon is, hogy hogyan van az, hogy sok férfi jobban teljesít mint a nők. Ez szégyen, szerintem.
336. linksys (válaszként erre: 334. - Gerna)
2009. febr. 11. 11:55
A ruhákhoz nem értek, de azt hittem, hogy sportoló létére egy kicsit határozottabb.Lehet, hogy így kompenzálta azt, hogy ne legyen ideges a műsor alatt... :)
335. linksys (válaszként erre: 333. - Vaczila)
2009. febr. 11. 11:53

A színházi embereket ne hasonlítsd össze a hétköznapi emberrel.Ott az ilyen viselkedés elfogadott és normális.


Szokták az ilyenre azt is mondani, hogy "örök gyermek", úgy vislekedik, mimt egy szeleburdi gyerkőc.Csak nem tudom, hogy ez az igazi Nyertes Zs. volt-e, vagy ez a színházi?? :)

334. gerna (válaszként erre: 333. - Vaczila)
2009. febr. 11. 08:45
Kovács Ági meg kissé túlkényeskedte ezt a dolgot... a ruhája meg! valahogy nem volt szinkronban az "alkalommal".
333. vaczila
2009. febr. 11. 08:42
Nekem Nyertes Zsuzsa felnőtt létére olyan szeleburdi, mint egy gyerek. Több komolyságot feltételeztem róla.
332. linksys (válaszként erre: 331. - Gerna)
2009. febr. 10. 23:02

Nyertes Zs. azért beszélt, de a többiek...hááát, nem épp a szavak emberei.Habár Viktor a tv-ben beszédesebb volt.Lehet, hogy annyira jó a kaja, hogy nincs egy szavuk sem...:DD


A borsszórót azt elég jól kitárgyalták már...:))

331. gerna (válaszként erre: 330. - Linksys)
2009. febr. 10. 22:51
Nyugis? az nem kifejezés. Az eddigi csapatok legalább beszélgettek valamiről. De itt, a borsszóró a legjobb téma.
330. linksys
2009. febr. 10. 22:26

Ma bogarak-lepkék repkedtek a tányérba pohárba....

Nyugis, nem veszekedős és kötekedős társaság. :)

329. gerna
2009. febr. 9. 20:09
Gyenge társaság :( Úgy néz ki, nem lesz kedvencem.
328. linksys (válaszként erre: 325. - B0e26fe96f)
2009. febr. 9. 17:07

Ha ez így van, akkor Kovács Á. esetében érthető is.Ő egy sportóló, akinek az volt a dolga, hogy edzésekre járjon és jó eredményeket érjen el.Tulajdonképpen megmondták, hogy mit csináljon.


Vásárolni bitosan nem küldték soha, lehet, hogy szabad idejében főzött,(ha), de egyábbként a sportra öszpontosított.Láttam már sportolókról összefoglalót, és abban mondták, nekik mindig minden nap megmondták, hogy mit csináljanak, nem volt gondjuk semmire.


Nyertes Zs. pedig érdekes hobbit választott. :O

Azzal valóban el lehet rontani saját és más ételét....:(

Na, de a héten ez ki fog derülni.

327. b0e26fe96f (válaszként erre: 326. - Daroki)
2009. febr. 9. 16:58
Én is szeretem,de ha ez igaz,akkor egy kicsit csalódott leszek.:(
326. daroki (válaszként erre: 325. - B0e26fe96f)
2009. febr. 9. 16:50

Hát igen,elég érdekes ízlése van Lajcsinak,egész héten éhezett szegényke,mert neki semmi nem volt jó:D Hát van ilyen,de akkor ő ne járjon vendégségbe,maradjon a saját konyhájában vagy vigyen magával kaját:DDD

Kivi leszek erre amit írtál,én nagyon csípem a Nyertest,lökött egy nőszemély:)

2009. febr. 9. 15:47

Ma olvastam valahol,hogy a Kovács Áginak nem megy valami flottul sem a bevásárlás,sem a főzés(ezt írták)de siketül ehetőre varázsolnia az ételt,és erre föl a Nyertes Zsuzsa összeborsozza az ételét mindenkinek,holott nem is kéri senki!!Mindezt azzal magyarázza,hogy "szereti tekergetni a borsszórót"Ezzel viszont teljesen ehetetlenné teszi mindenkinek az ételét....Később bocsánatot kér,de nekem ez akkor is egy kicsit magas,miért kell tönkretennie valakinek a vacsoráját?????

Megnéztem hétvégén a Lajcsi,és a Gábor múlteheti vacsoráját is,és szerintem a Lajcsi direkt "húzta" le a többiek vacsoráját,és így biztosan nyert.Bár amúgy is minden esélye meg lett volna a győzelemre,de biztosra ment,szerintem!!!!!!!!!!

324. daroki
2009. febr. 9. 11:56
Na akkor az eheti szakácsaink:)Deutsch Anita,Nyertes Zsuzsa(én neki szurkolok):D,Kammerer Zoltán,Kovács Ági,Klausmann Viktor.
323. linksys (válaszként erre: 320. - Tasara)
2009. febr. 8. 12:33

Nem feltételezem, hogy nem az a krumpli került az asztalra, amit Lajcsi hámozott..Hiszen itt pont az a cél, hogy ki mit főzött azt tegye az asztalra.Elég gyakorlottnak nézem Lajcsi ahhoz, hogy el tudjon készíteni ételeket.Tényleg amikor kzdte egy kicsit vastagra hámozta....


Megengedem, hogy úgy is lehet, ahogy te állítod, de mivel egyikünk sem volt ott a helyszínen így ezt nem tudjuk meg soha sem :))

322. gerna
2009. febr. 8. 08:01
Bocs! utánanéztem, a dödöle F. Gábornál volt... na akkor, nem emlékszem :(
321. gerna (válaszként erre: 320. - Tasara)
2009. febr. 8. 07:54
Milyen gömbölyű krumpliról beszélsz? a dödölében összetörve-sülve van a krumpli.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook