Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Üzemanyag térítés munkábajáráshoz? fórum

Üzemanyag térítés munkábajáráshoz? (beszélgetős fórum)

2023. szept. 15. 06:53

A költségtérítést a "munkahely és a lakóhely, ill. tartózkodási hely" közötti távolságra adják...


Mindenképpen szólni kell, sokba kerül az neked, ha kiderül a turpisság. Márpedig az ilyesmi előbb-utóbb kiderül.


[link]

4. Betsy78 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 06:33
Én szólnék, mert ha esetleg kiderül a turpisság, elkönyvelnek hazugnak. Ezt nem kockáztatnám havi kb 3000 Ft miatt. Nem tudom a Te munkahelyed milyen, de nálunk szeretnek belekötni meg szekálni a másikat, szóval inkább nem adnék nekik támadási felületet.
3. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 15. 05:57

Nem csalás csak magaddal cseszel ki. Ne adj isten munkába menet ér baleset?


“Üzemi, illetve munkahelyi balesetnek minősül ha a sérültet a foglalkozása körében végzett munka közben, vagy azzal összefüggésben éri baleset; ha a baleset munkába menet vagy onnan hazamenet közben történik. Munkabalesetnek minősül az is, ha a baleset közcélú munka végzése során, bizonyos társadalombiztosítási ellátások igénybevétele során, tanulók munkahelyi gyakorlata során, vagy közérdekű önkéntes munka során történik a baleset.”


Erre figyelj oda! Táppénz és biztosítás is ugrik. Szerintem. De nézz utána.

2023. szept. 15. 05:32
Sajnos az új albérletbe nem lehet lakcímet bejelenteni, azt hiszem ez lemaradt.
2023. szept. 15. 05:30

4 éve vagyok egy cégnél, ahol a lakástólna munkahelyig lévő 95 kilometert a cég 33 forintal támogatta, most azonban a parommal összeköltöztem, nagyjából 10 kilometerre a munkahelyemtől egy albérletbe.

A lakcímkártyámon viszont még az eredeti cím van megjelölve?


Ti szólnátok bent erről a valtozasrol? Ez egy nagy csalásnak számítana?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook