Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » UV mentes barnítás fórum

UV mentes barnítás (beszélgetős fórum)


9. 12571e195b (válaszként erre: 3. - Edibest)
2011. aug. 29. 07:46
Egy igényes nőnek nem jelenthet problémát ápolni a bőrét. Hetente 1x radírozni és használni a megfelelő uv mentes barnításhoz készült testápolót. Én teljesen elégedett vagyok vele. Nekem 14 napig tartós és csak a 4. napon kezd el fakulni.:))
8. 12571e195b (válaszként erre: 6. - Caffi)
2011. aug. 29. 07:43
A profik nem zárnak be! :)) Tudok olyan szépségszalont ahol a tulaj mondta hogy 70 törzsvendége van aki így barnul. Szépen igényesen barnítanak és rengeteg információt is elmondanak a szép kopásról, vannak kifejezetten erre alkalmas ápoló termékeik. Szerintem nagyon jó barnulási módszer.
7. 12571e195b (válaszként erre: 5. - Agica81)
2011. aug. 29. 07:40
Szerintem érdemes ezzel foglalkoznod mert egyre többen barnulnak így. Amerikában már 30 éve ez hódít és itthon is egyre elterjedtebb. A Tanity a legjobb és legtöbb segítséget tőlük kapod.
6. caffi (válaszként erre: 5. - Agica81)
2011. júl. 7. 15:23
Sorba zárnak be....ha kell olcsón gép...írj....tudok:)
2011. júl. 7. 12:19
A hétvégén próbáltam ki először,én jó dolognak tartom.Eddig nincs rossz tapasztalatom.Zuhanyzáskor sem jött le semmi festék rólam.Valami minimálisat már fakultam,de szép egyenletesen.Ez a negyedik napom.Egyébként meg fordult a fejemben,hogy lehetne vele üzletelni,mert itt a környéken nincs 50km-es körzetben.
2011. júl. 5. 17:08
Nekem csak rossz tapasztalatom van.A párom elment, előtte radíroztuk az egész testét, ami már ugye macerás.Akkor szép volt, aznap!Aztán, ő pedig csak tusol mindig de elég szépen kopott, vagyis nem szépen.Mert foltokban.Igaz ő nem szolizott rá egyből, állítólag az használ neki, de kérdem én, akkor nem kidobott pénz, nem mindegy ha csak szolizol?Szóval nagyon hamar lekopott, de csúnyán.Nőknek főleg nyáron nem ajánlom, ha rövidet, akarsz felvenni.És ugye a bikininek is nyoma van, mert általában nem pucéron megy az ember, vagyis ritka.Fürödni nem lehet, a törölközővel csak itatni, nem dörzsölni, stb.Nem tudom gyantázni, borotválkozni akkor hogy tud az ember.Ja amikor megcsinálták, már akkor a hónaljban kijött ugye a fehér folt.Szóval inkább szoli, vagy ha nem lehet, akkor önbarnító olcsóbb és hidd el ugyanez!A mostani márkásoknak is van ilyen "jó" hatása és ami meg testápolóban van az elég jó
2011. júl. 5. 15:03

Szia!

Én kipróbáltam: szerintem egy forintot sem ér!!!!

Ha hirtelen, vmi bulira vagy esküvőre barna akarsz lenni, akkor OK, de 2 nap után kezdtem foltosan kopni. És azt mondták, hogy minimum 1 hétig nem fog kopni.

Szóval szerintem XAR!

Ja és persze egy csomó macera előtte előkészíteni 3 napig a bőröd, utána meg az első zuhanyzás során lejött a fele.

2011. júl. 5. 14:48
Evvel akarsz foglalkozni....vagy csak ki akarod próbálni?
2011. júl. 5. 14:08

Az UV mentes barnításról várok tapasztalatokat,véleményeket.

Tudtok e adni címet,hol lehet venni fújáshoz anyagot,Minden érdekel a témával kapcsolatban.

Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook