Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Usa-ba Kanadán keresztül- kell-e valami más útlevélen kívül? fórum

Usa-ba Kanadán keresztül- kell-e valami más útlevélen kívül? (tudásbázis kérdés)

2010. jan. 2. 17:50

Zsoka 54 igaza van.Majdha kijossz a repuloterrol,akkor mondhatod,hogy itt vagy.En 5 eve lesz,hogy idejottem ferjhez.Meg volt a 2 eves zoldkartyam,mielott az lejart volna,elotte 3 honappal bekellett adni,a 10 evesre a hosszabbitast.Mivel lakast csereltunk,es nem jeleztuk,az emigracio fele,azt hittek,hogy nem vagyunk egyutt.Unokam szuletett,es kertem egy pecsetet az utlevelembe,hogy az ugyem folyamatban van.Haza is utaztam,de bementem a Bp-i kovetsegre,

mert csak a pecseten az volt,hogy melyik ev,melyik honapban allitottak ki,es meddig ervenyes,nap nem volt.Mondtak,hogy ne jojjek ki,mert visszakuldenek.Ferjem ugyvedet fogadott,hogy nyugodtan johetek.Hat a repteren bevittek az emigracio irodaban,es 5 1/2 oraig bent voltam.Mar megrendeltek visszafele,a repulore,a helyemet.Az utolso pillanatban,hivtak,a ferjemet,aki vart kint a varoban.Ferjem mondta,hogy szo sem lehet rola,hogy a felesegem visszamenjen.Na elengedtek.

Ugyvedet fogadtunk,es nagyon sok penzbe kerult,amire tisztazodott,az ugy.Most mar megvan a 10 eves zoldkartyam.Az iden ez miatt nem tudtam hazamenni.Ha megkapjatok ide a beutazast,legyen amerikai dollarotok mert megkerdezik,hogy meddig maradtok,es mennyi penzetek van.Konnyen visszafordithatnak.

2010. jan. 2. 17:47
Bocs, elfelejtettem,az engedelyt min.3 nappal az utazas elott kell kerni.Az utja-modja felol az amerikai nagykovetseg honlapjan tudsz tajekozodni.
2010. jan. 2. 17:43

Azt gondolom,ha az USA-ba szeretnel belepni,szukseges az engedely a belepeshez,mindegy honnan erkezel.Akar Kanada akar Europa,ill.Magyarorszag.

Ezt az engedelyt ugy tudom mindenki megkapja.En most NY-ban vagyok 2 hete jottem meg vizumom van,de akik engedellyel jottek is siman beleptek.Nem volt semmi gaz a bevandorlasiaknal.

Erezd jol magad!

4. a14deb9047 (válaszként erre: 2. - Diveron)
2010. jan. 2. 17:35
Nagyon édesek vagytok!!
2010. jan. 2. 17:34
Úgy tudom, csak azok utazhatnak vizum nélkül, akinek már az új útlevele van, azaz az ujjlenyomatos... Meg kellene az utazási irodát kérdezni vagy a nagykövetségeket... Azért mert Kanadában vagytok, attól még magyar állampolgárok vagytok, és az az USA-ba való beutazás elég bizonytalan. Kit miért nem engednek be, azt sohasem lehet tudni. Akkor biztos a dolog, amikor elhagytátok már a repteret... Bocsi, de több ismerős is pórul járt a beutazást illetően.
2010. jan. 2. 17:13

Sziasztok!

Tavasszal Kanadába utazunk, és átugrunk Usa-ba is. A vízumot mindkét országban eltörölték már, de vajon elég-e az útlevél?

Mert mintha ujjlenyomatot is kellene adni? Tudtok erről vmit?

Köszi

2010. jan. 2. 17:12
Usa-ba Kanadán keresztül- kell-e valami más útlevélen kívül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook